Re: En Resmi NBA Topiği...
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Diğer Spor Forumları - Dunyadan Spor Forumu - En Resmi NBA Başlığı

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.[4].5.6.7.8.9.10.11.12.13....6593
19.10.2005 18:06 Çarşamba Konu Puanı: 9

oxxi

ooooo ooooo Sampiyon Boston Celtics oooooo oooooo

19.10.2005 21:10 Çarşamba #28

qasd
Ynt: En Resmi NBA Topiği...

San Antonio'nun en büyük eksiği bu tarz bir skorer oyuncu bulunmamasıydı. Bazı maçlarda bunu çok aradılar. Ancak Michael Finley'in Manu'yu kesebileceğini tahmin etmiyorum ve yedekten gireceğini düşünüyorum.

Herkes Miami'nin güçlendiğinde hemfikir. Kadro olarak güçlenmiş olabilirler ancak Walker tam bir mikser oyuncudur. Pas vermezseniz, top kullanmazsa sizi sevmemeye başlar, oyundan düşer. Aynı şey Jason Williams içinde geçerli. Biraz fazla gaz olduğu için çift taraflı bıçak rakibi de kesebilir kendi takımını da. Ah birde Eddie Jones'u kaybetmeselerdi inanılmaz olurdu: Williams-Wade-Jones-Walker-Shaq

Bu arada Shaq'in işi belli olmaz zira artık 72 maçın neredeyse yarısını sakat geçirir bir hale geldi. Playoff larda o yükü kaldırabilir mi, sakatlanmadan devam edebilir mi bilinmez...

Batı'da Phoenix Amare yokken Playoff lara anca son sıralardan katılabilir gibime geliyor. Dallas ve Sacramento gün geçtikçe kan kaybettiğinden batı'da San Antonio'yu zorlayabilecek pek bir takım göremiyorum...

"Kağıt üstünde" San Antonio- Miami finali gözüksede; bugüne kadar kağıt üzerinde hep "kaybeden" olarak gösterilen Detroit'in bir şampiyonluk, bir final oynadığını hatırlatırım

19.10.2005 21:57 Çarşamba #29

Eniso

Antoine Walker sezon ortasina kadar trade edilir. O adamdan ne koy olur ne kasaba. Simdiye dek sadece 1 sezon iyi oynadigina sahit oldum o da 3 sezon once Celtics'te. O ara takimin lideriydi. Pierce falan hikaye. Walker'di o takimin agasi. Onu sonra Mavs'e verdiler hem Celtics kepaze oldu hem de Walker bir daha o formunu yakalayamadi. Mavs'e de en ufak bir katkisi olmadi, zaten Walker gibi adamin Mavs'de isi yoktu, bir ise de yaramadiydi.

BU sene Spurs-Heat veya Spurs-Pistons finali olursa yine surpriz olmaz. Spurs iyice abartti artik. Resmen dynasty oldular. Adamlarin oyunlarindan en ufak bir zevk aldigim yok ama her turlu saygiyi hak ediyorlar. Manu olmasa zaten hic izlenecek bir taraflari da yok. Robot gibi herifler.

Maloof kardesler Peja'yi trade etmeyerek hata ediyorlar. Peja bas bas bagiriyor benim artik bu takimda isim yok diye. Gecen sezonun baslarinda trade edilmek istedigini soylediydi, gecen seneki formu da ortada hani. Adamin trade degeri iyice dusecek.

Onun haricinde Kobe konusunda hirsiyla takimi yakti vs tarzi soylemlere katilamiycam. Ha antipatik bulursunuz ayri. Shaq'in gitmesinin Kobe'yle yakindan uzaktan alakasi yok. Kuptchak'in hiyarligidir Shaq'in gitmesi. Sen takimin genel mudurusun, yoneticisisin. O kadroyu dagitarak cok buyuk hata ettiydi. Ayni sekilde gecen sezon da takimi kaderine terketti. Ne sezonun son 3 ayinda hoca buldu, ne de bir tane oyuncu trade etti. Basibos birakti. Adeta satti takimi. Ki gecen sezon bile son 3 haftaya kadar sekizinciydik Bati Konferansi'nda.

Bu arada gecen gun yazmayi unuttum Chucky Atkins ve Caron Butler'i Kwame Brown ve Laron Profit karsiliginda Wizards'a trade ettiydik Agustos ayinda. Bence isabet olmus. Ne Atkins ne de Butler'dan bir is cikacagi yoktu.

20.10.2005 02:53 Perşembe #30

j-will

Mesajı Gönderen: Eniso

Onun haricinde Kobe konusunda hirsiyla takimi yakti vs tarzi soylemlere katilamiycam. Ha antipatik bulursunuz ayri. Shaq'in gitmesinin Kobe'yle yakindan uzaktan alakasi yok. Kuptchak'in hiyarligidir Shaq'in gitmesi. Sen takimin genel mudurusun, yoneticisisin. O kadroyu dagitarak cok buyuk hata ettiydi. Ayni sekilde gecen sezon da takimi kaderine terketti. Ne sezonun son 3 ayinda hoca buldu, ne de bir tane oyuncu trade etti. Basibos birakti. Adeta satti takimi. Ki gecen sezon bile son 3 haftaya kadar sekizinciydik Bati Konferansi'nda.

bence shaqin gitmesinin baslica sorumlusu jerry bussdir..cikti kobe bnm oglum gbi deli sacmasi aciklamalar yapti shaqi pohpohladignisda neler yapabilcegni hepimiz bilioruz shaq tradeinde kuptchaki sole suclarim o ne bcm bi takasdir ya shaqin degeri o 3 kazmamidr allah askina.batida bi takima veremediler korkudan oz. dallas cok istiodu hadi miamiye werdinis dielim icinde wade olmadan bu takas nasi gerceklesir anlamak mumkun diil

ps: wade bryantla oynasaydi bu kdr gelisme kaydedermiydi orasida byk bi soru isartei

sonuna kdr lakers ama kobeyi hic affetmicem kendi hirsi icin yakti takimi gecen yil hep soledim carterin t-mc ai kendi takimalri wardii ( toronto, orlando) bu 2si kobeden daha mi kotu oyuncu ama takimlari play offa bile kalamio die smdi kobenin istedigi oldu lakersi kendi takimi yapti tepe tepe kullansin eskiden sampiyonluga oynarken smdi 8.siradan playoffa girebilirmiiz die konusuyoruz

20.10.2005 04:06 Perşembe #31

qasd

Ya neden bilmiyorum. Öyle çok aşırı fanatik tuttuğum bir takım olmamasına rağmen (forza Detroit ) Lakers bana inanılmaz antipatik geliyor Kobe geldiğinden beri.

İzlediğim tüm maçlarda rakip kim olursa olsun ben rakibini destekliyorum. Lakers'ı sevemiyorum birtürlü

Bunu da sırf Kobe'nin hareketlerine bağlıyorum. Yada basketbol ilahım Jordan ile kıyaslanmasınında büyük bir etkisi olabilir...

20.10.2005 04:49 Perşembe #32

mr.nba

Mesajı Gönderen: Kalecik1907

-New York Knicks Phoneix den Quentin Richardson almış..
İşte bütün bunlar ilk planda gözüme çarpan şeyler.. İlerleyen günlerde ve sezon boyunca herşeyi dolu dolu paylaşmak dileğiyle..

Her bilgi için teşekkürler ayrıntılı oalrak verdiğin bizleri NBA başlamadn ısındırıdıın için ama bu sezon bittikten sonra takas niteliğindeydi ve New York Knicks Quentin Richardson'ı,PHX Suns ise Kurt Thıomas ım almıştı.PHX bence daha karlı.Her ne kadar 3lük şampiyonu olsa da aynı performansı gösteremiyordu Q.R.
Bunun dışında Türk oyuncularımızı da merakla bekliyoruz umarım Avrupa Şamipiyonasındaki gibi oynamazlar.

20.10.2005 07:16 Perşembe #33

oxxi

Ya bisi merak ediyorum, amerikaya gelmeden evvel bende nba falan cok merakliydim, buraya bi geldim burda basketbolun ismi gecmiyor abi. yani resmen gecmiyor. buna ilk baslarda cok sasirmistim, elbet bolge den bolge ye degisiyor, ama NBA in konusuldugu bi ulkede, ben en azindan basketbol un cok daha populer oldugunu tahmin ederdim.. Ama sporlari saydigimizda en iyi ihtimalle 3. en populer spor ancak, yani bizdeki ne bilim mesela voleybol gibi Garip degilmi? Sacma gelebilir yorumum, sirf uzun zamandir bunu dusunuodum, paylasmak istedim, cunku galiba NBA bizim orda burda oldugundan daha meshur..

21.10.2005 08:33 Cuma #34

Kalecik1907

Vlade Divac da basketbola veda etmiş. 37 yaşında.. Avrupada bir takımda istatistikci olarak spor yaşamına devam edecekmiş...

21.10.2005 09:13 Cuma #35

j-will

Mesajı Gönderen: Kalecik1907

Vlade Divac da basketbola veda etmiş. 37 yaşında.. Avrupada bir takımda istatistikci olarak spor yaşamına devam edecekmiş...

bi lakersli ve shaq haryani olarak cok uzuldum

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.[4].5.6.7.8.9.10.11.12.13....6593