Ynt: En Resmi NBA Topiği...
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Diğer Spor Forumları - Dunyadan Spor Forumu - En Resmi NBA Başlığı

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.[5].6.7.8.9.10.11.12.13....6593
21.10.2005 11:37 Cuma Konu Puanı: 9

Intruder

Gecen gun benim roommate Kobe'ye rastlamis restoranda. Hemen yanina gitmis, muhabbete girmis falan. Resim cekmisler (komik bayagi :)). Neyse, bizimki "benim roommate'im basketbol hastasidir, telefondan arasam konusur musun?" diye sormus Kobe'ye, o da tamam demis. Ve aradilar.

O sirada bundan haberi olmayan bendeniz, daha gecen gun tanistigim cok gergin bir hatunla telefonda konusuyordum ki obur hattan roommate'in aradigini gordum. Kizi hold'a alip cevap verdim, eleman hicbir sey demeden direk "Abi Kobe seninle gorusmek istiyormus" dedi. Ben de dalga geciyor diye (siz olsaniz ne dusunursunuz?) "Ben seni birazdan ararim" deyip kapattim.

Tabi ki Kobe'nin suratina....

Kobe bizim elemana "I'll call you back dedi bana" demis.....

Tabi 1 saat sonra eleman eve gelince gercegi ogrendim ...........

saka gibi.

21.10.2005 11:44 Cuma #37

(EREN)

ntv de nba stüdyo başladı

21.10.2005 11:48 Cuma #38

Eniso

Mesajı Gönderen: Intruder

Gecen gun benim roommate Kobe'ye rastlamis restoranda. Hemen yanina gitmis, muhabbete girmis falan. Resim cekmisler (komik bayagi :)). Neyse, bizimki "benim roommate'im basketbol hastasidir, telefondan arasam konusur musun?" diye sormus Kobe'ye, o da tamam demis. Ve aradilar.

O sirada bundan haberi olmayan bendeniz, daha gecen gun tanistigim cok gergin bir hatunla telefonda konusuyordum ki obur hattan roommate'in aradigini gordum. Kizi hold'a alip cevap verdim, eleman hicbir sey demeden direk "Abi Kobe seninle gorusmek istiyormus" dedi. Ben de dalga geciyor diye (siz olsaniz ne dusunursunuz?) "Ben seni birazdan ararim" deyip kapattim.

Tabi ki Kobe'nin suratina....

Kobe bizim elemana "I'll call you back dedi bana" demis.....

Tabi 1 saat sonra eleman eve gelince gercegi ogrendim ...........

saka gibi.

hadiiiiiiiiiiiii..............harbiden oldu mu bu yaw

abi 14 Kasim'da Memphis'te Lakers-Grizzlies macini izliycem onlerden. Senin arkadastan rica eder misin Kobe'ye soylesin "mac bitiminde uzerimdeki Kobe formasini imzalayip fotograf cekebilir miyiz" diye. Harbi diyom

21.10.2005 11:56 Cuma #39

Eniso

Mesajı Gönderen: j-will

bence shaqin gitmesinin baslica sorumlusu jerry bussdir..cikti kobe bnm oglum gbi deli sacmasi aciklamalar yapti shaqi pohpohladignisda neler yapabilcegni hepimiz bilioruz shaq tradeinde kuptchaki sole suclarim o ne bcm bi takasdir ya shaqin degeri o 3 kazmamidr allah askina.batida bi takima veremediler korkudan oz. dallas cok istiodu hadi miamiye werdinis dielim icinde wade olmadan bu takas nasi gerceklesir anlamak mumkun diil

ps: wade bryantla oynasaydi bu kdr gelisme kaydedermiydi orasida byk bi soru isartei

sonuna kdr lakers ama kobeyi hic affetmicem kendi hirsi icin yakti takimi gecen yil hep soledim carterin t-mc ai kendi takimalri wardii ( toronto, orlando) bu 2si kobeden daha mi kotu oyuncu ama takimlari play offa bile kalamio die smdi kobenin istedigi oldu lakersi kendi takimi yapti tepe tepe kullansin eskiden sampiyonluga oynarken smdi 8.siradan playoffa girebilirmiiz die konusuyoruz

yaw Shaq'i sevmem demedim. Buyuk hiyarliktir Shaq'in gitmesi. Jerry de tabi halt etti o ayri.

Carter balonun teki de T-Mac gene Carter'dan daha iyi haliyle. Ama ikisini de Kobe'ye degismem. Kobe perimeter olayinda bu ligdeki hala en iyi oyuncu. Ben Kobe'ye guveniyorum. Senelerdir ustune gitmeyen yok. Asi bir tip olabilir ama ilk gunden beri uzerinde asiri bir baski yaratildi. Tabi hatalar da yapti. Ama Amerika'daki QTM'de de onu anlayan bir Allah'in kulu yok. Phil Jackson bu takimin basinda 3-4 sene kalirsa 2007-2008 sezonunda sampiyonuz. Ben Peja'yi istiyorum bu arada. Takimda behind the arc istikrarli bir tane adam yok. Peja da baydi artik Kings'de. Divac arabuluculuk etse de getirse su adami. Ayrica Iglauskas'i da alalim Odom'la taks edip. Zaten takas icin kullanacak baska adamimiz kalmadi. Odom da fena degil ama ben bir turlu begenemiyorum.

21.10.2005 12:12 Cuma #40

dudegogo

indiana gecen sezonun ocunu almalı
tek takımın lakers ama bu sene indianaya da ozel ilgi gostericem
gecen seneki detroitin pisligi ve verilen kararlar tam fiyaskoydu

21.10.2005 12:27 Cuma #41

j-will

Mesajı Gönderen: Eniso

yaw Shaq'i sevmem demedim. Buyuk hiyarliktir Shaq'in gitmesi. Jerry de tabi halt etti o ayri.

Carter balonun teki de T-Mac gene Carter'dan daha iyi haliyle. Ama ikisini de Kobe'ye degismem. Kobe perimeter olayinda bu ligdeki hala en iyi oyuncu. Ben Kobe'ye guveniyorum. Senelerdir ustune gitmeyen yok. Asi bir tip olabilir ama ilk gunden beri uzerinde asiri bir baski yaratildi. Tabi hatalar da yapti. Ama Amerika'daki QTM'de de onu anlayan bir Allah'in kulu yok. Phil Jackson bu takimin basinda 3-4 sene kalirsa 2007-2008 sezonunda sampiyonuz. Ben Peja'yi istiyorum bu arada. Takimda behind the arc istikrarli bir tane adam yok. Peja da baydi artik Kings'de. Divac arabuluculuk etse de getirse su adami. Ayrica Iglauskas'i da alalim Odom'la taks edip. Zaten takas icin kullanacak baska adamimiz kalmadi. Odom da fena degil ama ben bir turlu begenemiyorum.

odom ii oyuncuda havasindan midir suyundan midir LA de bozuluyo adam bncede takas edilsin

peja olayina gelirse kingsin lakersa wericegine hic tahmin etmiorum anca free agent olucak seneye oluyo heralde belki o zmn gelir ama marc cubanin pejayi kolay kolay birakicagni zannetmiorum lakersa

21.10.2005 15:41 Cuma #42

Intruder

Mesajı Gönderen: Eniso

hadiiiiiiiiiiiii..............harbiden oldu mu bu yaw

abi 14 Kasim'da Memphis'te Lakers-Grizzlies macini izliycem onlerden. Senin arkadastan rica eder misin Kobe'ye soylesin "mac bitiminde uzerimdeki Kobe formasini imzalayip fotograf cekebilir miyiz" diye. Harbi diyom

abi adamla bir kere konustu sadece. Kanka falan degiller yani.

Ama istiyosan Rodman'dan bi imza aliyim senin icin. O da benim burada oturuyor, genelde yanak yanaga calisiyoruz gym'de.

21.10.2005 16:48 Cuma #43

LeGoLaS_1907

abi böyle uzaktan yorumları okuyup okuyup gülmek ne kadar güzel oluyo yaw..

rakiplerimiz bile bizi finale favori görüyo.. valla hiç bişe yazmak gelmiyo içimden, siz yazın ben okuyim.. dert yok tasa yok..

Forza Spurs..

22.10.2005 01:47 Cumartesi #44

fenerkoc

Vince nerede biz oradayız

Vince ve Alonzolu bir takım hayal etmişimdir hep..

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.[5].6.7.8.9.10.11.12.13....6593