Ynt: En Resmi NBA Topiği...
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Diğer Spor Forumları - Dunyadan Spor Forumu - En Resmi NBA Başlığı

Paylaş 
Sayfa: 1....2.3.4.5.6.7.[8].9.10.11.12.13.14....6593
04.11.2005 09:50 Cuma Konu Puanı: 9

skiptomylou

Valla ben bu sene o egoistliği göremiyorum(istatisliklerde)....Son maç sadece 2 üçlük kullanmış,buda gösterioki Phil'in eli değmiş Kobe'ye...Ama Odom tam 8 üçlük kullanmışki senin neyine 3 sayı!!!! Neyse Odom'u inşallah iyi bi takasda kullanırız(tabi öyle keriz bi GM bulabilirsek)

04.11.2005 12:05 Cuma #64

j-will

odom bnce la de yapamio ztn takasda kullanabilcek baska bi oyuncumuz yok

ben kobenin egoistiginden kastim shaqin gitmesi olmustur

hala shaqin ole deli sacmasi bi takasla gitmesini hazmedemiorum

ewdeki 34 numara ilk orjinal nba formami astim kobe gitmeden lakersi tutmuorum artik

04.11.2005 16:02 Cuma #65

Eniso

Phil'in eli degdi Kobe'ye. Gecen sene mac basina 6 tane 3'luk kullaniyormus. Bu sene takimi iyi toparlamaya calisiyor.

Odom'un Pippen'lik yapmasi lazim. Akli hala bir karis havada. Eyvallah dun epeyi rebound topladi da kahramanlik yapmaya gerek yok. Gitti caanim mac. Basketbolda oyle kritik anlarda elleri sicak olan adama vermeyip de kendim atacam sevdasina dusen adamlara oldum olasi hasta olmusumdur zaten. Hadi adam super star falan olsa neyse. Ama sen Odom'sun kardesim. Takimin dibi dusmus farki kapatacam diye. Kobe 5 tane arka arkaya sokmus 17 sayiyi indirmis 3'e. 6. topu da ona ver berabere falan olsun.

Valla bir tek o var tradede kullanilacak. Aslinda hucumda bencillik yapmasa ise yarar, az rebound toplamiyor. Ama ben onun yerine istikrarli bir sekilde 3'luk atabilen bir adam istiyorum. Peja gibi, Joe Johnson gibi, Korver gibi.

Aslinda duygusal konusuyorsun diyceksiniz ama Lakers'in hem Hidayet hem de Mehmet tipinde bir oyuncuya ihtiyaci var. 3'lu trade yapilsa mesela harika olur. Lakers hem Hidayet'i hem de Memo'yu alir, Mihm'i Jazz'a Odom'u Orlando'ya veririz. Jazz Memo'yu verir Kelvin Cato ve Mihm'i alir. Orlando da Hido'yu ve Cato'yu verir Odom'u alir. Tadindan yenmez Lakers maclarinin. Phil Jackson saglam haslar bizim cocuklari, kendine getirir adeta. Hidayet ucluk sallar bol bol, Memo rebound alir ve adam gibi center oynar.

Iyi uctum ha

04.11.2005 16:08 Cuma #66

Typhoon20

Bugun utah-warriors macini NTV veriyormu ?

04.11.2005 16:16 Cuma #67

Kalecik1907

Mesajı Gönderen: Typhoon20

Bugun utah-warriors macini NTV veriyormu ?

Hayır Ama yarın gece ( yani bize göre sabaha karşı ) 04.00 da oynanacak Phoenix-Utah maçını verecek.. Yani yaklaşık 26 saat sonra Ayrıca bu geceki maçı NBA TV veriyor Başlama saati 05.30

04.11.2005 19:10 Cuma #68

Ölümüne_FB

Memo'nun attigi 27 sayidan neden kimse bahsetmemis yaw? Hele bir tane sirti dönük 3lük attiki akillara zarar . Ah Memo keske milli takimda oynasaydin böyle

04.11.2005 19:22 Cuma #69

qasd

Az evvel Detroit-Boston maçı canlı yayınlandı. Gerçekten çok zevkliydi. Skor olarak kısır gibi bir maç olsada baştan sonabüyük çekişme içinde geçti. Boston 0.8 saniye kala attığı sayıyla 1sayı öne geçmesine rağmen "Rip" 0.1 saniye kala son noktayı koyarak maçı Detroit'e getirdi.

Ayrıca bu oyuncuya çok dikkat edin. Geleceğin büyük oyuncularından olabilecek yetenekte: Delonte West

04.11.2005 19:23 Cuma #70

Eniso

Mesajı Gönderen: Ölümüne_FB

Memo'nun attigi 27 sayidan neden kimse bahsetmemis yaw? Hele bir tane sirti dönük 3lük attiki akillara zarar . Ah Memo keske milli takimda oynasaydin böyle

abi ben 4. sayfada degindiydim azcik. memo resmen tek basina maci aldi. otesi yok.

utah - warriors macini burdan canli anlatirim. baslayacak birazdan.

bu arada bu aksam oynanan macta (cogunu kacirdim gerci) orlando memphis'e orlando'da 94-85 yenildi. hidayet 5'te 0 ucluk atti. 10 sayi 4 asist 6 reble bitirdi maci. buna karsilik eddie jones'un 5 tane uclugune engel olamadilar. steve francis iyi baslamadi bence sezona. grant hill de sakat olunca orlando simdilik tatsiz gidiyor.

son haber: shaq 2-4 hafta arasi yokmus

bi de birazdan bitecek olan macta spurs cavs'le dalga geciyor. 101-74 1 dk falan kaldi. yaw duncan saclarini uzatiyor. alex gibi oldu herifin saclari. bi de duncan harbiden cirkin herif. o saclarla iyice hilkat garibesi gibi gozukuyor.

04.11.2005 19:27 Cuma #71

Eniso

Mesajı Gönderen: qasd

Az evvel Detroit-Boston maçı canlı yayınlandı. Gerçekten çok zevkliydi. Skor olarak kısır gibi bir maç olsada baştan sonabüyük çekişme içinde geçti. Boston 0.8 saniye kala attığı sayıyla 1sayı öne geçmesine rağmen "Rip" 0.1 saniye kala son noktayı koyarak maçı Detroit'e getirdi.

Ayrıca bu oyuncuya çok dikkat edin. Geleceğin büyük oyuncularından olabilecek yetenekte: Delonte West

hoca hakem saymayacak sandim rip'in basketini. ama saydilar. sonuna yetistim macin. iyiki de sonuna yetismisim

Paylaş 
Sayfa: 1....2.3.4.5.6.7.[8].9.10.11.12.13.14....6593