Ynt: En Resmi NBA Topiği...
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Diğer Spor Forumları - Dunyadan Spor Forumu - En Resmi NBA Başlığı

Paylaş 
Sayfa: 1....3.4.5.6.7.8.[9].10.11.12.13.14.15....6593
04.11.2005 19:30 Cuma Konu Puanı: 9

qasd

Mesajı Gönderen: Eniso

Phil'in eli degdi Kobe'ye. Gecen sene mac basina 6 tane 3'luk kullaniyormus. Bu sene takimi iyi toparlamaya calisiyor.

Odom'un Pippen'lik yapmasi lazim. Akli hala bir karis havada. Eyvallah dun epeyi rebound topladi da kahramanlik yapmaya gerek yok. Gitti caanim mac. Basketbolda oyle kritik anlarda elleri sicak olan adama vermeyip de kendim atacam sevdasina dusen adamlara oldum olasi hasta olmusumdur zaten. Hadi adam super star falan olsa neyse. Ama sen Odom'sun kardesim. Takimin dibi dusmus farki kapatacam diye. Kobe 5 tane arka arkaya sokmus 17 sayiyi indirmis 3'e. 6. topu da ona ver berabere falan olsun.

Valla bir tek o var tradede kullanilacak. Aslinda hucumda bencillik yapmasa ise yarar, az rebound toplamiyor. Ama ben onun yerine istikrarli bir sekilde 3'luk atabilen bir adam istiyorum. Peja gibi, Joe Johnson gibi, Korver gibi.

Aslinda duygusal konusuyorsun diyceksiniz ama Lakers'in hem Hidayet hem de Mehmet tipinde bir oyuncuya ihtiyaci var. 3'lu trade yapilsa mesela harika olur. Lakers hem Hidayet'i hem de Memo'yu alir, Mihm'i Jazz'a Odom'u Orlando'ya veririz. Jazz Memo'yu verir Kelvin Cato ve Mihm'i alir. Orlando da Hido'yu ve Cato'yu verir Odom'u alir. Tadindan yenmez Lakers maclarinin. Phil Jackson saglam haslar bizim cocuklari, kendine getirir adeta. Hidayet ucluk sallar bol bol, Memo rebound alir ve adam gibi center oynar.

Iyi uctum ha

Enis Hocam. Bu sene Lakers'ın gene playoff görebileceğine inanmıyorum açıkçası. Zamanında Shaq'i verirken karşılığında Wade gibi bir oyuncuyu alamayarak zaten son 10 yılın en büyük hatalarından birini yapmış oldular.

Ayrıca bu sene Smush Parker en fazla birkaç maç daha etkili olabilecek şeklinde düşünüyorum. Bu durumda ne olacak? Gene Kobe sazı eline almaya çalışcak, Odom gene küsecek takıma vsvs.

Phil abim mutlaka geçen seneye nazaran toplayacaktır takımı daha derli toplu hale getirecektir ancak Playoff zor (gerçi bu sene San Antonio hariç batı takımları gerçekten zayıfladılar, Doğu ise daha çok güçlendi. Belki o şekil bir şansı olabilir)

Ayrıca Utah Mehmet'i Mihm ve Cato gibi tabiri caizse 2 kazmaya trade edecekse hiç oynamasın bu ligde. Geçen sene zaten gelmiş geçmiş en büyük takaslardan olan (kaç takımdı hatırlamıyorum) sen gidip elindeki ortakarar oyuncuları verip karşılığında bir tek Ostertag alırsan başka olayın olmaz.

Orlando'ya Odom adı teklif edildiği anda Hedo'yu kesin verecektir. Ancak Lakers'ta tek Hedo için Odom'dan vazgeçeceğini hiç sanmıyorum

04.11.2005 19:36 Cuma #73

qasd

Mesajı Gönderen: Eniso

hoca hakem saymayacak sandim rip'in basketini. ama saydilar. sonuna yetistim macin. iyiki de sonuna yetismisim

Maç boyunca fark herhangi bir takım lehine 5 sayıyı geçmedi (galiba)

Boston'un attığında Bloom stepsin agababasını yaptı hakem veremedi. Ancak Rick Davis saolsun genelde hücumda fazlasıyla satardı takımı bu seferde savunmada sattı ve Rip noktayı koydu. Nerdeyse sanise farkla çıkartmış adam taktir ettim

Az sonrada Utah maçı başlıyor. Bakalım Utah'ta duyduğum kadarıyla Memo-Williams ikilisi için "yeni nesil Malone-Stockton ikilisi doğuyor" şeklinde yorumlar yapılmış ilk maçta. Şimdi canlı izleyecem merak ediyorum açıkçası özellikle Williams abartıldığı kadar iyi mi ona bakacam... Mehmet-Troy Murphy çekişmesi de zevkli olacak...

Not: Sezonun hayalkırıkları Sacramento ve Philadelpia şimdilik. Beklenenin çok altındalar...

04.11.2005 19:43 Cuma #74

Eniso

Mesajı Gönderen: qasd

Enis Hocam. Bu sene Lakers'ın gene playoff görebileceğine inanmıyorum açıkçası. Zamanında Shaq'i verirken karşılığında Wade gibi bir oyuncuyu alamayarak zaten son 10 yılın en büyük hatalarından birini yapmış oldular.

Ayrıca bu sene Smush Parker en fazla birkaç maç daha etkili olabilecek şeklinde düşünüyorum. Bu durumda ne olacak? Gene Kobe sazı eline almaya çalışcak, Odom gene küsecek takıma vsvs.

Phil abim mutlaka geçen seneye nazaran toplayacaktır takımı daha derli toplu hale getirecektir ancak Playoff zor (gerçi bu sene San Antonio hariç batı takımları gerçekten zayıfladılar, Doğu ise daha çok güçlendi. Belki o şekil bir şansı olabilir)

Ayrıca Utah Mehmet'i Mihm ve Cato gibi tabiri caizse 2 kazmaya trade edecekse hiç oynamasın bu ligde. Geçen sene zaten gelmiş geçmiş en büyük takaslardan olan (kaç takımdı hatırlamıyorum) sen gidip elindeki ortakarar oyuncuları verip karşılığında bir tek Ostertag alırsan başka olayın olmaz.

Orlando'ya Odom adı teklif edildiği anda Hedo'yu kesin verecektir. Ancak Lakers'ta tek Hedo için Odom'dan vazgeçeceğini hiç sanmıyorum

yaw patron sesli dusunuyorum gonul gozuyle yaziyorum surada bozmayiver. hayali bile guzel. orlando cato ve hido'yu verip odom'u alacak. lakers odom ve mihm'i verip hido ve memo'yu alcak. utah da cato ve mihm'i alip memo'yu vercek. fena degil. bu aralar cok takimli tradeler moda oldu zaten.
adamsizligin gozu kor olsun.

yaw lakers bu maratonda iyi hirpalanacak.trade sart abi. 3lu trade mi 4lu trade mi ne dusuneceklerse dusunsunler, kadroyu guclendirsinler. bu takim iki sezon ustuste playofflara kalamamayi kaldiramaz. zaten son 20 kusur yildir sadece 2 kere playofflara kalamadik. bu sene de kalamazsak kuptchak istifa demiycem de ne diycem. jerry de adam olsun paraya kiysin. salary cap'te hangi seviyedeyiz bilmiyorum ama su kadroya bakiyorum da kobe ve biraz odom haricinde para edecek adam da yok meydanda, yani cap'te herhalde yer vardir.

bu arada dedigin gibi bati bu sene biraz daha zayifladi. bence spurs'un bati finalindeki rakibi belli degil. amare sakat olmasaydi yine spurs-suns derdim ama simdi ortada. gerci gene suns daha yakin finale. neyse, daha yeni basladik. daha cok sakatlik vs olcak.

04.11.2005 19:49 Cuma #75

Eniso

evet demin de williams icin stockton muhabbeti yaptilar. ne de olsa seneler sonra ilk kez 3. siradan draft yapti jazz.

memo ilk 4 sutunu kacirdi. 2 tanesi bayagi uzaktan. 1. ceyrek 6:38 6-5 utah.

04.11.2005 19:51 Cuma #76

Ölümüne_FB

insallah UTAH farkli bir sekilde alir maci, GS (;)) Warriors takiminin isminden tiksiniyorum

04.11.2005 19:53 Cuma #77

Ölümüne_FB

Utah 8 Galatasaray Warriors 5

Memo hucum faul yapti

04.11.2005 19:54 Cuma #78

Vedat Cankilic

Valla ne yalan soyleyim, kendi takimim diye soylemiyorum ama Spurs artik NBA'in Fener'i oldu gibi gozukuyor (dynasty anlaminda). Bu sene Finley ve Van Exel'in gelisiyle artik "Spurs iyi ama oyunlari zevk vermiyor abi yav" yorumlari da yavas yavas tarihe karisacaktir. Ne mutlu ki ara sira SBC Center'a gidip bu taklimi canli izleme sansina sahibim.

Bu yil epey macta Duncan 4.periyod'ta pek oyuna girmeyecek gibi gozukuyor. Ayrica yine simdiden soyleyeyim, bu sezon Tony Parker'a dikkat. Orta mesafe sutlarini gelistirmek icin bu isin en iyisi denilen bi ozel antrenor tuttu. Bu onun patlama yili olabilir, ve zannediyorum Ocak'ta ilk kez all-star'a secilecektir.

Aslinda cidden Fenerbahce'nin genel olarak Spurs organizasyonunda inceleyip feyz almasi gereken pek cok nokta oldugunu dusunuyorum. Bana gore (hatta pek cok Amerikan spor network'une gore) su anda dunyanin en basarili spor organizasyonu. Neyse, bu aslinda apayri bir tartisma konusu...

Bence bu yil yine ligi gotururuz.

04.11.2005 19:55 Cuma #79

Eniso

memo iyi baslamadi yaw. lay up kacirdi simdi de.

04.11.2005 20:00 Cuma #80

Eniso

Mesajı Gönderen: Vedat Cankilic

Valla ne yalan soyleyim, kendi takimim diye soylemiyorum ama Spurs artik NBA'in Fener'i oldu gibi gozukuyor (dynasty anlaminda). Bu sene Finley ve Van Exel'in gelisiyle artik "Spurs iyi ama oyunlari zevk vermiyor abi yav" yorumlari da yavas yavas tarihe karisacaktir. Ne mutlu ki ara sira SBC Center'a gidip bu taklimi canli izleme sansina sahibim.

Bu yil epey macta Duncan 4.periyod'ta pek oyuna girmeyecek gibi gozukuyor. Ayrica yine simdiden soyleyeyim, bu sezon Tony Parker'a dikkat. Orta mesafe sutlarini gelistirmek icin bu isin en iyisi denilen bi ozel antrenor tuttu. Bu onun patlama yili olabilir, ve zannediyorum Ocak'ta ilk kez all-star'a secilecektir.

Aslinda cidden Fenerbahce'nin genel olarak Spurs organizasyonunda inceleyip feyz almasi gereken pek cok nokta oldugunu dusunuyorum. Bana gore (hatta pek cok Amerikan spor network'une gore) su anda dunyanin en basarili spor organizasyonu. Neyse, bu aslinda apayri bir tartisma konusu...

Bence bu yil yine ligi gotururuz.

dogru diyosun abi. bu sene de sampiyon belli. duncan playofflarda sakatlanirsa daha cekismeli gecer aslinda. bu arada ikimize de uygun bir cumartesi beraber spurs macina gidelim SBC'de. valla atlar gelirim. 19 kasim cumartesi suns geliyormus SBC'ye. ne dersin?

Paylaş 
Sayfa: 1....3.4.5.6.7.8.[9].10.11.12.13.14.15....6593