En Resmi NBA Başlığı
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Diğer Spor Forumları - Dunyadan Spor Forumu - En Resmi NBA Başlığı

Paylaş 
Sayfa: 1....6486.6487.6488.6489.6490.6491.6492.6493.6494.6495.6496.6497.[6498]
22.06.2017 19:53 Perşembe Konu Puanı: 9

larrylaurels07
En Resmi NBA Başlığı

george un lakers a gideceği artık kesin. bu sene takasla mı gider‚ seneye freeagent mı gider bilinmez ama gideceği bir gerçek. ve sıkça konuşulan bir diğer konu da lakers´ın lebronu da istediği ve lebronun da amerikanın yozgatı olan cleveland dan ayrılıp daha modern bir sehirde (los angeles veya new york) yasamak istediği. lakers ın russell+mozgov´a karsılık brook lopez ve 27.sıra draftını alması‚ salary cap i müthis derecede rahatlattı. su anda draft edecekleri lonzo ball ile birlikte george u kadroya katarlarsa‚ seneye lopez´in kontratı bitecek olması nedeniyle lebron´a süpermax kontrat önerebilecekler. ancak ikisini almak için de seneyi beklerlerse george veya lebron´un fedakarlık yapması gerekecek. magic johnson bakalım sihrini gösterebilecekler mi. mozgov deng ve clarkson gibi adamlara acayip kontratlar vermeseydi eski gm şimdi lakers hakkında çok başka şeyler konuşuyor olabilirdik..

23.06.2017 04:30 Cuma #58474

from_gemlik
En Resmi NBA Başlığı

Charlotte fena takım oldu
Keza Minnesota da öyle...

23.06.2017 04:32 Cuma #58475

from_gemlik
En Resmi NBA Başlığı

Bu seneki draft çok iyiydi.
Çok all star çıkar bu çocuklardan...

23.06.2017 13:56 Cuma #58476

Isis
En Resmi NBA Başlığı

ben epey takip ettim bu seneki draft oyuncularını.
malik monk´un performansını epey merak ediyorum.
elbette lonzo ball o reklama patırtıya ne cevap verecek önemli. ama ilk sene hiç birisinin net katkı verebileceğini düşünmüyorum.
markelle ilk sene mvp olmak istiyorum falan diyordu da zor o iş.

26.06.2017 02:11 Pazartesi #58477

dttacconi
En Resmi NBA Başlığı

Mesajı Gönderen: Isis:cLink:0379883

ben epey takip ettim bu seneki draft oyuncularını.
malik monk´un performansını epey merak ediyorum.
elbette lonzo ball o reklama patırtıya ne cevap verecek önemli. ama ilk sene hiç birisinin net katkı verebileceğini düşünmüyorum.
markelle ilk sene mvp olmak istiyorum falan diyordu da zor o iş.

Markelle Fultz genel mvp degil de caylaklarin mvp´si olmak istiyor.. zaten muhtemelen ya o ya da ilk sene sakatligindan dolayi hic oynamayan Ben Simmons olacaktir en iyi caylak..

26.06.2017 02:14 Pazartesi #58478

Serdeniz_07
En Resmi NBA Başlığı

Ben Haywardin balon oldugunu dusunuyorum‚ hazir Tatumu secmisken sakatliklarina ragmen Griffini kadroya katsalar sanki daha iyi olur gibi.

Thomas-Bradley-Tatum-Griffin-Horford

Tatum tutar‚ Griffin de sakatlanmazsa iyi islrr yaparlar gibi

Paul da serbest kalmis‚ Spurste Popovicle veya 76ersta genclerle izleyebilsek keske. Simmons ve Fultz anlatildigi gibiyse Paulun da eklenmesiyle muthis bir basketbol akli olusabilir‚ genclere de liderlik etmis olur.

Paylaş 
Sayfa: 1....6486.6487.6488.6489.6490.6491.6492.6493.6494.6495.6496.6497.[6498]