Resmi "Tenisseverler" Topiği..
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Diğer Spor Forumları - Dunyadan Spor Forumu - Resmi "Tenisseverler" Başlığı

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....3109
26.07.2008 20:07 Cumartesi Konu Puanı: 0

artvandaley

Federer Nadal Djokovic Sampras Agassi Borg ne ararsan burada
Biraz geç kalmiş olmakla birlikte Tenisseverler topiği hizmetinizde arkadaşlar..

Burada tenisle ilgili herşeyi tartışabiliriz. Oyuncular‚ turnuvalar‚ raketler‚ kortlar.. A´dan Z´ye herşey..

Hatta Türk Tenisi(varsa)‚ yoksa neden ilerlemediği‚ ya da ne isterseniz.. Görüyorum Wimbledon topiğinde belli bir muhabbet başlamış durumda. Onu buradan devam ettirelim..

Tenisi seviyorum‚ sevenleri de seviyorum

26.07.2008 21:00 Cumartesi #1

sabonis

Mesajı Gönderen: artvandaley:cLink:0153581

Federer Nadal Djokovic Sampras Agassi Borg ne ararsan burada
Biraz geç kalmiş olmakla birlikte Tenisseverler topiği hizmetinizde arkadaşlar..

Burada tenisle ilgili herşeyi tartışabiliriz. Oyuncular‚ turnuvalar‚ raketler‚ kortlar.. A´dan Z´ye herşey..

Hatta Türk Tenisi(varsa)‚ yoksa neden ilerlemediği‚ ya da ne isterseniz.. Görüyorum Wimbledon topiğinde belli bir muhabbet başlamış durumda. Onu buradan devam ettirelim..

Tenisi seviyorum‚ sevenleri de seviyorum

Eline sağlık

Bu topic çok iyi oldu.

Erkekler tenisi yanında‚ bayan tenisi de konuşlur...

Bayan tenisinde maalesef gerçek bir rekabet kalmadı‚ bu yüzden erkek tenisi tüm dünyada popularite olarak (Rafa-Roger rekabetiyle) öne geçti...

Bayan tenisi denilince güce dayalı tenisçiler ve Shrapova-Ivanoviç´in güzelliği konuşuluyor‚ peki bu kızlar bir Graf‚ Hingis‚ Seles hatta bir Arantxa Sanches müsabıklığına ve sporculuğuna sahip mi? Değil...

Gönül Graf‚ Hingis‚ Henin gibiler yani özel yetenekli‚ kalitesi gücünün ötesine geçmiş komple tenisçiler gene gelsin‚ bayan tenisi rekabet anlamında şenlensin istiyor...

26.07.2008 22:13 Cumartesi #2

KREATOR

geç olsun güç olmasın iyi oldu gerçekten

26.07.2008 22:26 Cumartesi #3

artvandaley

Mesajı Gönderen: sabonis:cLink:0153586

Eline sağlık

Bu topic çok iyi oldu.

Erkekler tenisi yanında‚ bayan tenisi de konuşlur...

Bayan tenisinde maalesef gerçek bir rekabet kalmadı‚ bu yüzden erkek tenisi tüm dünyada popularite olarak (Rafa-Roger rekabetiyle) öne geçti...

Bayan tenisi denilince güce dayalı tenisçiler ve Shrapova-Ivanoviç´in güzelliği konuşuluyor‚ peki bu kızlar bir Graf‚ Hingis‚ Seles hatta bir Arantxa Sanches müsabıklığına ve sporculuğuna sahip mi? Değil...

Gönül Graf‚ Hingis‚ Henin gibiler yani özel yetenekli‚ kalitesi gücünün ötesine geçmiş komple tenisçiler gene gelsin‚ bayan tenisi rekabet anlamında şenlensin istiyor...

Bayanlar tenisi konusunda cok haklisin. Son zamanlardaki en istikrarli isim olan Justin´in yaşadığı boşanma gibi sorunlarla‚ tenisten kopuşuna tanıklık ettik. 1 numaradayken tenisi bırakarak hepimizi şok etti.

Eskiden büyük bir Graf hayranıydım. Agassi´nin onunla evlendikten sonra tenise dönüş yapmasi oldukça manidar. İnsan Brooke Shields ile gecen formsuz yillara aciyor Andre belki çok daha büyük başarılar kazanabilirdi.. Boşuna dememişler kadın insanı vezir de yapar rezil de

27.07.2008 02:19 Pazar #4

KREATOR

toronto masters´da ilk finalist gilles simon´u 6-7 / 6-3 / 7-6 ´lık skorlarla geçen nicolas kieffer oldu.. sanırım turnuvayı nadal-murray maçının galibi kazanacak.. wimbledon´da nadal kieffer´i geçmişti.. bana bu turnuvayıda nadal kazanır gibi geliyor..

27.07.2008 02:23 Pazar #5

fenerbahce_sb

Hep ilk sayfada olması dileğiyle..

27.07.2008 03:15 Pazar #6

SyDNeY

üye olmayan girebilir mi arkadaşım...resmi deyince...

27.07.2008 10:24 Pazar #7

KREATOR

toronto´da final nadal-kiefer arasında oynanacak.. nadal murray´i 7-6 ve 6-3´lük 2 setle geçti..

27.07.2008 12:41 Pazar #8

Mert Erçelik

bende severim ama yeni yeni öğreniyorum

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....3109