English Premier League 2018-2019 Baslik
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Diğer Spor Forumları - Dunyadan Spor Forumu - English Premier League 2018 Baslik

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4
12.08.2018 17:17 Pazar Konu Puanı: 0

Daneland
English Premier League 2018-2019 Baslik

LIverpool su anda West Ham´i ufaliyor. Insaallah bu sene Sampiyon olacaklar. Oyuncular‚ Klopp hepsi acayip keyif aliyorlar. Futbol cok guzel bir sey ama EPL inanilmaz.

EPL de tek begenmedigim sey‚ tiyatro seyreder gibi mac seyreden seyirciler.Cosku yok ama takimlarina cok baglilar ve sahip cikiyorlar. Ilginc bir sey .Biz de cosku inanilmaz ama basari istenen olmayinca sahip cikma isi dusuyor.

Bu arada West Ham kumeye JW´i ayartanlar beter olsun

Mesaj Daneland tarafından düzenlenmiştir...

13.08.2018 23:57 Pazartesi #1

Milla Jovovich
English Premier League 2018 Baslik

Ben kendimi bildim bileli Manchester United´ı tutarım. Sonra az biraz Arsenal´e sempatim var 2004 döneminden filan ama hiç sevmediğim Liverpool çok tat veriyor bayadır. Bu sene iş yaparlar gibi geliyor.

West Ham o kadar oyuncu aldı ama takım olmak oyuncu alıp sahaya sürmek değil. Berbat oynadılar.

14.08.2018 00:06 Salı #2

mavi örümcek

L´pool man. city i yenemez.

Mesaj mavi örümcek tarafından düzenlenmiştir...

14.08.2018 02:03 Salı #3

Leibniz

arsenali severimi kötü başladılar ama ışık var

19.08.2018 20:46 Pazar #4

civilator357

Mesajı Gönderen: Milla Jovovich:cLink:0381785

Ben kendimi bildim bileli Manchester United´ı tutarım. Sonra az biraz Arsenal´e sempatim var 2004 döneminden filan ama hiç sevmediğim Liverpool çok tat veriyor bayadır. Bu sene iş yaparlar gibi geliyor.

West Ham o kadar oyuncu aldı ama takım olmak oyuncu alıp sahaya sürmek değil. Berbat oynadılar.

ben de konuya deginecektim renkdas‚ sen girisi yapmissin. west ham´in en buyuk transferi pellegrini bu sene‚ ama su anda ligde sonuncular. insallah daha da beter olurlar‚ wilshere´i ayartmanin cezasini ceksinler.

bu arada bizden birileri "soyun sopun kurusun" gibilerinden bir beddua etmis olacak ki asagidaki olay vuku bulmus...

https://www.benchwarmers.ie/bench/watch-play-had-to-be-stopped-after-two-west-ham-players-were-hit-in-the-balls/190147/.W3mscehKiUk

Mesaj civilator357 tarafından düzenlenmiştir...

19.08.2018 22:11 Pazar #5

snow

manu kötü transfer dönemi geçirdi.

puan kayıpları artarsa mourinho yönetime laf atmaya‚ sağa sola bahane bulmaya başlar.

21.08.2018 00:22 Salı #6

Daneland

Liverpool zor deplesmandan 3 puanla donuyor...............................................C.Palace 0- Liverpool 1
Man City resmen uzay takimi‚bu sene de 100 gol 100 puan esigine ulasabilirler. Man City 6 - Huddersfield 1
ManU da Morinho´nun suyu ufak ufak isiniyor.................................................Brighton 3- Man U 2
Arsenalde degisen bir sey yok‚ Fransiz´i arayacaklar bence.............................. Chelsea 2- Arsenal 0

Mesaj Daneland tarafından düzenlenmiştir...

25.08.2018 10:36 Cumartesi #7

Milla Jovovich

Yine City gibi gözüküyor liverpool da en büyük 2. aday. Manu ve Arsenal yarış dışı Chelsea eh işte.

25.08.2018 15:21 Cumartesi #8

Jimmer Fredette

Mendy yanlış taç kullandı Wolves´lı taraftarlar hemen toeschak geçtiler. Çok renkli bir lig taraftarıyla‚ oyuncu kalitesiyle‚ organizasyonuyla. Dünyanın en iyi ligi. Bir de bizim dünyaca ünlü lige bak.

http://www.youtube.com/watch?v=7Xhm8OhzyLY

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4