Avrupa´da Sempati Duyduğunuz Takımlar
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Diğer Spor Forumları - Dunyadan Spor Forumu - Avrupa´da Sempati Duyduğunuz Takımlar

Paylaş 
Sayfa: 1.[2]
01.11.2019 19:36 Cuma Konu Puanı: 0

Onur Turan

Her daim Chelsea´ye bir sempatim vardı taaa ki Zola‚ Vialli‚ Tore Andre Flo‚ Desailly‚ Jimmy Floyd Hasselbaink gibi oyuncuların yer aldığı kadrolardan beri...

Ayrıca renklerinin ve formalarının bize olan yakınlığı sayesinde de ayrı bir ilgim olmuştur.

06.11.2019 11:27 Çarşamba #10

Isis

Eskiden Dortmund´u severdim.
İngiltereden Manuyu severdim. Barcelonayı severdim. Madridi de severdim bi yandan...
İtalyadan parmayı severdim renklerden ötürü ama...interi de milanı da sevdiğim dönemler oldu ama mesela interi mourinhoyla sevmezdim.

İskocyadan Celtici severdim.

ama bunların hiç birisini (belki manu nispeten hariç) uzun seneler ciddi takip etmedim.

ayrıca Manu taraftarı dostlara selam olsun.
Glory glory Manchester!!

http://www.youtube.com/watch?v=ZN239G6aJZo

ilk aldığım yabancı takım forması nottingham forestındı mesela...o zamanlar efsaneydi.

Mesaj Isis tarafından düzenlenmiştir...

09.11.2019 03:05 Cumartesi #11

necati__1907

Bazı Manu efsanelerini yazalım da iç geçirelim o zaman

Ryan Giggs
Paul Scholes
David Beckham
Gary Neville
Wayne Rooney
Cristiano Ronaldo
Rio Ferdinand