Avustralya - Suriye‚ Rusya2018 Playoff rovans maci
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Diğer Spor Forumları - Türk Futbolu Forumu - Avustralya - Suriye‚ Rusya2018 Playoff rovans maci

Paylaş 
Sayfa: [1].2
10.10.2017 06:15 Salı Konu Puanı: 0

fcengiz

Haberi olmayanlar vardir belki‚ 6 yildir ic savas icindeki Suriye‚ Dunya Kupasi´na katilmak icin gruplarda playoffa kaldi. Suriye´deki catismalardan dolayi kendi ulkelerinde oynamalari gereken maci Malezya´da oynamislar ve 1-1 bitmis. Bugun‚ yanlis hesaplamadimsa yaklasik 8 saat sonra‚ Turkiye saati ile 14:00´de Sydney´de baslayacak.

Ironi yapmadan gercekten cani gonulden Suriye´nin bu maci kazanarak gelecek yil Rusya 2018´de oynamasini istiyorum. Firsat bulabilirsem izleyecegim de.

https://en.wikipedia.org/wiki/2018_FIFA_World_Cup_qualification_%E2%80%93_AFC_Fourth_Round

http://www.fifa.com/worldcup/matches/round=275189/match=300414771/index.html

10.10.2017 06:27 Salı #1

fcengiz

Simdi kadrolarina baktim‚ tek bir oyunculari haric hepsi Ortadogu´da oynuyor. O tek oyuncu da Galatasaray´in elendigi Isvec´in Ostersund takiminda oynuyor.

10.10.2017 06:51 Salı #2

fcengiz

Bu playoffu kazanan takimin bir takimla daha eleme oynamasi gerekiyormus dunya kupasina katilmasi icin.

10.10.2017 08:02 Salı #3

ativan

Avustralya geçer turu

10.10.2017 13:21 Salı #4

AlNesKo

fark atar avustralya...

10.10.2017 13:58 Salı #5

snow

1-1 maç uzamış.

youtube´da resmi‚ yasal yayını var izlemek isterseniz;

http://www.youtube.com/watch?v=yVsEHxgJ2zk

10.10.2017 15:31 Salı #6

ativan

Suriye elendi

10.10.2017 15:53 Salı #7

Justin

Keske katilabilseydi Suriye. Üzüldüm.

10.10.2017 21:59 Salı #8

fcengiz

Bu mac da dahil hic bir maclarini izlemedim ama bbunca olumsuzlugun icinde kupaya katilma esigine kadar gelmeleri cok buyuk bir basaridir.
Yukaridaki puan durumunda da goruldugu uzere 2 puan uzerlerindeki Guney Kore‚ kupaya direk gitti.
Suriye´nin grup maclarina baktim 3 yenilgileri var‚ 3´u de deplasmanda 1-0 seklinde. (Hic bir maclarini Suriye´de oynamadilar zaten) Guney Kore‚ Ozbekistan ve Katar´a karsi. Grubu sonuncu bitiren Katar´i yenseler direk kupaya katilacaklarmis.

Paylaş 
Sayfa: [1].2