Gaziantepspor Kulübü Kapanıyor!
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Diğer Spor Forumları - Türk Futbolu Forumu - Gaziantepspor Kulübü Kapanıyor!

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5
31.12.2017 14:18 Pazar Konu Puanı: 0

DruZod
Gaziantepspor Kulübü Kapanıyor!

49 yıllık Gaziantepspor tarih oluyor. Kulübün internet sitesinden futbolcu ve personel imzalı resmi açıklama yapıldı. Kulübü kapatıyorlar.http://www.gaziantepspor.org.tr/tr/haber-detay.asp?Sayfa=Gaziantepspor%27SUZ Yeni Y%FDl%FDn%FDz Kutlu Olsun!&Id=6265


Gaziantepspor´´SUZ Yeni Yılınız Kutlu Olsun!Tam 49 Yıl önce dönemin Belediye Başkanı Abdulkadir Batur başkanlığında 58 kurucu üye ile 24 Nisan 1969 yılında kuruldu GAZİANTEPSPOR.Dünya´da örnek gösterilen bir kahramanlık destanı olan Gaziantep Savunmasında can pahasına kenti düşmana teslim etmeyen 6317 şehidin anısına matem rengi olan Siyah ve Şehitlerimizin kanını simgeleyen Kırmızı benimsenerek‚ renkleri Kırmızı-Siyah oldu bu koca çınarın.Gaziantepspor sadece Türkiye genelinde Gaziantep Şehrinin tanıtımını yapmadı‚ Dünya genelinde tanıtımına önemli bir katkı sağlamıştır. Kentimizin ve ülkemizin tanıtımına bunca katkı sağlayan‚ Türk futboluna kazandırdığı futbolcular ile sporseverlerin gönlünde ve Türk futbol tarihinde önemli bir yere sahip olan‚ böylesine büyük işler başaran bir futbol takımının yok olmasına göz yumulmaktadır.Bizler Gaziantepspor Başkanı‚ Yönetimi‚ Futbolcuları ve Personeli olarak‚ yaşaması ve yaşatılması için onurlu bir mücadele verdik. Tüm çabalarımıza‚ mücadelemize rağmen yalnız bırakıldık. Ne Bakanları‚ Ne Valisi‚ Ne Belediye Başkanları‚ Ne Milletvekilleri‚ Ne Sanayici‚ Ne Esnafı‚ Nede bu şehirde yaşayan insanlarımız maçlarımıza gelerek sahip çıktı bizlere. En çok da buna üzüldük! Bizler 16-17-18 yaşında bu mücadeleyi vermeye çalışan futbolcular olarak tüm GAZİANTEP HALKINDAN ÖZÜR dileriz. Direndik ama kazanamadık! Yüreğimizi ortaya koyduk! Ama olmadı. Ne yaptıysak sahip çıkılmadı biz gençlere. Bizlere sahip çıkmaya gücü yetmedi marka şehrimiz Gaziantepin.


Kazanan çoktur‚ tarihin yazamayacağı kadar çok. Ama direnmek‚ herkesin harcı değildir. Kazanmak için güçlü olmak yetebilir; ama direnmek çok daha fazlasını ister. Direnmek‚ yürek ister‚ sabır ister ve en önemlisi haklı olmayı gerektirir. Bu yüzden tarih‚ güçlüyü ve kazananı değil; direneni yazar.Direnmek‚ çok daha büyük bir iştir kazanmaktan ve bunu en iyi bu toprak bilir. Çünkü savaşı Fransız kazanmıştı; ama tarih direneni yani Antepi yazar. Bu yüzden‚ bir direnç madalyası olarak adında Gazi unvanını taşır bu şehir ve bu şehrin takımı.Geçmişin çöplüğü nice güçlüyle ve kazananla doludur. Ama tarihin onurlu sayfaları direnenlere ve dayananlara ayrılmıştır.TEŞEKKÜRLER KOCA ÇINARIN KURUCU ÜYELERİAbdulkadir BATUR‚ Sani KONUKOĞLU‚ Beşir BAYRAM‚ Fevzi EROĞLU‚ Cevdet DAİ‚ Enver BÜYÜKBEŞE‚ Mesut ELBEYLİ‚ Sakıp ÖZTÜZÜN‚ Halit KOÇAK‚ Esat EKİCİ‚ Mahmut BÜYÜKBEŞE‚ M.Ali BUDAK‚ Şevket OLCAY‚ Erdem OCAK‚ Rahmi GEMİCİ‚ Vahap ÇEPE‚ Hakkı İŞBİLİR‚ Hayri TÜTÜNCÜLER‚ M.Ali ÇELİK‚ Ferruh AKAR‚ Mehmet KIRCIOĞLU‚ Kamil ÖĞÜT‚ Cengiz KINAY‚ Kamil AFAT‚ Ali BÜTÜK‚ M. Reşat ZORBAŞ‚ Mehmet ÖZBOYA‚ Aydın GENCER‚ Affan YEKE‚ Kemal ALTAŞ‚ Cevdet EREN‚ Yaşar ERKENT‚ M.Hanifi ÖCÜK‚ Mehmet KAYA‚ İsmail KORAL‚ Mehmet ŞENKAYA‚ Ahmet GÜMÜŞ‚ Hüseyin ATMACA‚ Mustafa GÜRKAN‚ Mehmet KÜLTE‚ Sabri ÇULLUOĞLU‚ Cabbar BAYSAL‚ M. Zihni GÜNEŞ‚ Mehmet KAHVECİ‚ Sadık SEVİMLİ‚ Mehmet ÖZÜZÜMCÜ‚ Sami BAYAZIT‚ Şahap GÜNEYLİGİL‚ Mahmut ALTAY‚ Muhsin ÖZTÜFEKÇİ‚ Ahmet KORAL‚ Celal ERSOY‚ İhsan GÜZEL‚ Orhan SEVİNÇ‚ Fevzi GÖZÜKARA‚ Ahmet ALATAŞ‚ Dr. Rauf YILMAZER‚ Yavuz CENANİ.49 Yıl önce Sizler KURDUNUZ‚ BÜYÜTTÜNÜZ‚ EMEK VERDİNİZ bu koca ÇINARA. 50. Yılında TORUNLARINIZ kapatıyor‚ kapanmasına göz yumuyor.Bizleri Affedin! Mekânlarınız CENNET‚ Ruhlarınız ŞAD olsun. MİNNETTARIZ.

Gaziantepspor Futbolcuları ve Personeli
  
31.12.2017 15:45 Pazar #1

GÖKTÜRK
Gaziantepspor Kulübü Kapanıyor!

üzücü.


  
31.12.2017 22:00 Pazar #2

unihamburg
Gaziantepspor Kulübü Kapanıyor!

Sezonu kapatmis sakat Bruma´yi devre arasi 6s´den kiralayan; 2011´de bize karsi ölümüne iki hafta sonra hamsilere yumos gibi oynayan kulüpten bahsediyorsak kapanmasi gayet normal. Ayakciligin sonu... Bknz. Orduspor.


  
31.12.2017 22:27 Pazar #3

Semih
Gaziantepspor Kulübü Kapanıyor!


Mesajı Gönderen: unihamburg:cLink:1727782

Sezonu kapatmis sakat Bruma´yi devre arasi 6s´den kiralayan; 2011´de bize karsi ölümüne iki hafta sonra hamsilere yumos gibi oynayan kulüpten bahsediyorsak kapanmasi gayet normal. Ayakciligin sonu... Bknz. Orduspor.aynen hamburg´lu renktaş!

93 yaşındaki mersin de amatör kümede galiba‚onların bize bir kelekligi olmadı‚sempati duydugum bir kulüptü...


  
01.01.2018 00:01 Pazartesi #4

Billy
Gaziantepspor Kulübü Kapanıyor!


Mesajı Gönderen: unihamburg:cLink:1727782

Sezonu kapatmis sakat Bruma´yi devre arasi 6s´den kiralayan; 2011´de bize karsi ölümüne iki hafta sonra hamsilere yumos gibi oynayan kulüpten bahsediyorsak kapanmasi gayet normal. Ayakciligin sonu... Bknz. Orduspor.bkz: denizli

darısı trabzon ve gençlerin başına..


  
01.01.2018 05:16 Pazartesi #5

kedikesen
Gaziantepspor Kulübü Kapanıyor!

bkz: manisa.. taraftarlarimizin bacaklarini kirmistilar.. laylay tezahürati.. eden buluyor.


  
01.01.2018 16:14 Pazartesi #6

Alex69
Gaziantepspor Kulübü Kapanıyor!

[QUOTE=Billy:cLink:1727784]


darısı trabzon

O.ç camia diyorum baska bişey demiyorum‚ inşallah bir gün göktaşı düşer o günahlar kulübünün kafasına haritadan **ktir olup gider.


  
01.01.2018 16:32 Pazartesi #7

sarılacivert01
Gaziantepspor Kulübü Kapanıyor!

Tam uzuldum diyecegim‚ aklima bize karsi olumune oynadiklari ve 90+5 te santosun attigi golden sonra kendilerini yerlere attiklari mac geliyor‚ beni bir gulme aliyor. Beter olun lan.


  
01.01.2018 18:04 Pazartesi #8

Sebastian39
Gaziantepspor Kulübü Kapanıyor!

Üzülmem.Ortama hüzün salatası yapıp yazı yazmakla olmaz o işler.Darısı trabzon´un‚karabük´ün başına.


  
Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5