ğassaya uefa´dan ceza yok
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Diğer Spor Forumları - Türk Futbolu Forumu - ğassaya uefa´dan ceza yok

Paylaş 
Sayfa: 1....19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.[31]
14.10.2018 16:08 Pazar Konu Puanı: 0

axe1907_Fb

gene almaz bunlar ceza ..

14.10.2018 16:10 Pazar #271

axe1907_Fb

ben biseyi merak ediyorum şimdi bunlar men aldi diyelim
ee eger bunlar daha once men alsalardi cl ye biz gidecektik
ama bunlar evrakda sahtecilşik yaptıgı için biz gidemedik

ee bu durumda biz magdur olmuyormuyuz

14.10.2018 16:51 Pazar #272

YUCi77

Evrakta sahtecilikten ceza alsalar keşke 3 yıl az olurdu bunlara ve UEFA Finansal Kontrol Komitesi neye göre ceza verecek bilmiyorum. "Siz bizi yanlış bilgilendirmiş ve ilk anlaşmaya uymamışsınız o yüzden yeni yapılan anlaşma geçersiz ve size 3 yıl men cezası veriyoruz" diyecekler sanırım. Yani bekledikleri bu ceza önceki anlaşmaya uymadıkları için‚ bir de "evrakta sahtecilik" diyelim veya UEFA yı yanlış bilgilendirme diyelim ayrıca bunun içinde ceza alırlar mı bilmiyorum keşke bunun için de ceza alsalar ama bu konuda ilk anlaşmayı imzalayıp takip etmeyenler UEFA yetkililerin de kusuru var.

14.10.2018 17:58 Pazar #273

BaY-FB

gs ceza alırsa bu fırsatı iyi değerlendirmek lazkm.Adamlar ceza aldığı takdirde ne transfer yapabilir ne de eldeki oyuncuları motive edebilir.Batarlar bir anlamda

16.10.2018 08:30 Salı #274

YUCi77

CAS a başvurmuş salaklar UEFA daha karar falan almadan! Yani incelemeyi şikayet etmişler. CAS "ortada ceza falan yok incelemek onların hakkı" diyecek UEFA da "vay sen misin incelememi şikayet eden? Şimdi ananı laciverte boyadım" diyerek cezayı yapıştıracak. Ben böyle salak bir yönetim görmedim. Adamların anlaşmayı incelemek yüzde yüz hakkı‚ madem suçsuzsun o zaman bunu sen ne diye şikayet ediyorsun ki?

16.10.2018 11:27 Salı #275

Dexter_Morgan20

Gs 3 sene ceza alsa bile Ali Koç´un bu kafasıyla biz üç sene ilk üçe giremeyerek yine de CL´ye gidemeyiz.

17.10.2018 20:15 Çarşamba #276

surlarprensi

Ortam 8jk ve başakşehir e yarar bizden bu kafayla 2 sene bişey çıkmaz.

22.10.2018 21:01 Pazartesi #277

SerdarG

Bunlar ceza alırlar ama bizimkinin yanında‚ yani Cocu ve Comolli yanında‚ solda sıfır kalır.

13.11.2018 18:07 Salı #278

YUCi77

UEFA FFP ile ilgili bir açıklama yapmış FFP nin başarılı olduğunu vs falan söylemiş. Bana göre kedileri ilgilendiren kısım şurası:

Son günlerde Manchester City ve PSG´nin finansal fair play´e uymadığı halde bunların UEFA tarafından görmezden gelindiğine yönelik iddialar konuşulurken gelen açıklamada UEFA‚ "Eğer yeni bilgiler ortaya çıkarsa daha önce yapılan analiz ve değerlendirmelere rağmen kulüplerden açıklama talep edilir ve bunları çürütmeleri istenir" denerek iddialara yanıt verildi.

Açıklamanın devamında "Elde edilen yeni bilgiler‚ daha önceki bilgilerde ve soruşturmalarda istismar yapıldığını ortaya koyarsa yeniden soruşturma açılabilir. Bu yaklaşım UEFA lisansına başvuran ve Avrupa kulüp organizasyonlarından yaşayan tüm kulüpler için evrensel olarak uygulanır" denildi.

Uzun lafın kısası bunlar "dosya kapandı bir şey yapılmaz artık" diye düşünüyorsa yanılıyorlar. UEFA şunlara okkalı bir ceza verse ne güzel olur.

Paylaş 
Sayfa: 1....19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.[31]