ğassaya uefa´dan ceza yok
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Diğer Spor Forumları - Türk Futbolu Forumu - ğassaya uefa´dan ceza yok

Paylaş 
Sayfa: 1....5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.[17]
22.06.2018 11:37 Cuma Konu Puanı: 0

mogura

Mesajı Gönderen: Murat YANAR:cLink:1734321

ben olayı çok takip etmedim. bunlar ceza aldı mi almadı mi? aldıysa neden ceza aldılar ?

valla Milanun CEOsu Fassone bile bunların lobisinden söz etti.

Milan´ın UEFAdan men cezası tehlikesiyle karşılaşması hakkında konuşan Fassone‚ Galatasaraydan da bahsetti. Fassone‚ Önümüzde 2 örnek var. Galatasaray ve Dinamo Moskova daha önce men cezası aldı. Ancak onların durumu bizden farklıydı. Bugün Galatasarayın finansal durumu bizden çok daha kötü. Ancak onlar yeniden anlaşma yapabiliyorken‚ biz men cezasıyla yargılanıyoruz. Bunu anlamak çok güç. Eğer ceza alırsak‚ Galatasaray örneğiyle itiraz edeceğiz dedi.

yavşaklar bir şekilde halletti. neyse. ben Ali başkana bu konuda güveniyorum. Uluslararası bağlantıları sayesinde bizim de ağırlığımız artacaktır.

22.06.2018 18:41 Cuma #145

Cantona07

infantino - lütfü ayıboğan -mehmet helvacı sayayımmı daha lobi size. 3 temmuz lobisi size hemde feto destekli

Mesaj Cantona07 tarafından düzenlenmiştir...

Paylaş 
Sayfa: 1....5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.[17]