VAR protokolü Türkiye - İtalya - Almanya!!!
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Diğer Spor Forumları - Türk Futbolu Forumu - VAR protokolü Türkiye - İtalya!!!

Paylaş 
Sayfa: [1]
14.02.2020 11:19 Cuma Konu Puanı: 0

dbahadir
VAR protokolü Türkiye - İtalya - Almanya!!!

Milan - Juventus 13.02.2020 maçı son dakika ceza alanında çaprazdan Ronaldo şut çekiyor ve sırtı dönük ama kolları açık topun yönünü değiştiren defans oyuncusu‚ hakem pozisyonu kaçırıyor var devreye giriyor. Penaltı ve maç berabere bitiyor!!!

Ülkemizde ise Var protokollerine aykırı şekilde ilk penaltıda hakem oyna devam dediği pozisyonda var kesinlikle kasıtlı olarak devreye giriyor ve aleyhimize penaltı. son dakikalarda ise Var protokolü devreye girmiyor üstelik orta hakem pozisyonu görüyor düdüğünü ağzına götürüyor pavlovun köpeklerde uyguladığı deneylerde olduğu gibi şartlanmış hakem ağzındaki düdüğü çalamıyor!!! Var da devreye girmesi gerekirken girmiyor!!!

Trabzon´da ise son dakikalarda hakem yine şartlanmışlık ile Vedat topa vuracakken düdüğü çalıyor ve verilmeyen gol ve çalınan puanımız. Bir gün sonra benzer pozisyon Almanya´da golle sonuçlandı hakem düdük çalmadı var uyarmadı nizami gol verildi.

Diğer rezillikleri yazmıyorum bile sadece bu iki maçta dört puanımız vicdanı ve adaleti olmayanlarca çalınıyor!!!

Mesaj dbahadir tarafından düzenlenmiştir...

14.02.2020 14:39 Cuma #1

Invoker
VAR protokolü Türkiye - İtalya!!!

Bu durumu ben de fark ettim. Ard niyet olmadığını söyleyebiliyorsunuz iç rahatlığıyla. Bizde ise ardniyet olduğu o kadar belli ki..

15.02.2020 00:06 Cumartesi #2

Mehmet_Ozen

Şimdi gördüm pozisyonu. Fenerbahçe olmasa izlenecek lig değiliz.

15.02.2020 00:52 Cumartesi #3

Semih

serkan tokat alanya maçının var hakemiydi.

kuzeni metin tokat‚ankaragücü maçımıza gözlemci olarak atanmış.eminim‚var hakemligi için düşünmüşlerdir ama‚çok belli olur diye‚gözlemci yapmışlar herifi.

benim hiç ümidim kalmadı‚her şey kurgulanmış.

Paylaş 
Sayfa: [1]