88. Gazi Koşusu
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Diğer Spor Forumları - Turk Spor Forumu - At Yarışları

Paylaş 
Sayfa: 1....4.5.6.7.8.9.[10].11.12.13.14.15.16....105
28.09.2014 20:38 Pazar Konu Puanı: 0

Sava
88. Gazi Koşusu

Mesajı Gönderen: tolginho:cLink:0078790

20 metre direnemedi yorkville queen 5 de kaldık.gelse bi 300 lira alırdık heralde..bulan var mı?

ben de "el qonquarador" dan yattım...

Mesaj Sava tarafından düzenlenmiştir...

29.09.2014 01:02 Pazartesi #82

fbcsahin1907
88. Gazi Koşusu

Mesajı Gönderen: tolginho:cLink:0078785

renktaşlar tekleriniz kimler bugün?village wind liman olur mu?düne kadar bende tekti.pistin ağırlaşması kafamı karıştırdı‚kalimdorun şansı yükseldi gibi..son ayakta manoush olabilir ama hasty orphan kafamı karıştırıyor..

ben buldum altılıyı fotoğraf koymayı bilsem kuponları koyacağım

buraya yazıp fotoğraf koymayınca sallıyor yazıyor gibi oluyor ama fotolar elimde mevcut nasıl koyuluyor bu arada foto onu da anlatsanız iyi olur

village wind bende de tekti renkdaş ağır çimi orada en fazla seven v.wind zaten kalimdor un arızası giderilmiş heralde iyi koştu

ama zaten v.wind mükemmel formda ve aralarında ağırı en çok seven v.wing bende tekti son ayakta da eküriler tekti ikisi de kalite olmasa york u yazardım

hasty orphan daha çok çimi seviyor sentetik sevmiyor kaldıki manoush my secret ile kardeş ve sentetik onların için biçilmiş kaftan

ama yine karataş my secret i getiremediği gibi manoush u da getiremedi ama ekürisi mükemmel yarış çıkardı

ben havada kötü olunca 69 liralık kupon yaptım

1.ayak = 1-3-4-7-9-10
2.ayak = 2-5-7-8
3.ayak = 9
4.ayak = HEPSİ
5.ayak = 1-2-4-8-9-10
6.ayak= 2

bombalarımız vardı keyif ve galactica çok iyi koştular ama sonunu getiremediler

keyif viraja kadar çok iyi gitti virajdan sonra vites artıramadı ama galiba 3.oldu

galactica da ağır sahayı sevdiği için fuat çakar çıkar bitirir diye umduk ama onunda sert rakiplere gücü yetmedi

zaten kaba kumu seviyor saha ağır olunca gider diye umduk ama bir yere kadar gidebildi

sonuçta yine karlı bitirdik ve zevk yapmış olduk

ama şu fotoları koysam rahatlayacağım

sabah unuttum buraya yazmayı valla ayıp oldu alışkanlık olmayınca foruma at yarışı yorumu yazmayı unuttum kusura bakma renkdaş

01.10.2014 00:17 Çarşamba #83

fbcsahin1907
88. Gazi Koşusu

Mesajı Gönderen: Sava:cLink:0078791

ben de "el qonquarador" dan yattım...

Mesaj Sava tarafından düzenlenmiştir...

yarının programına baktın mı renkdaş ?

bu gece yazacağım öncekini yazmamak ukte kaldı içimde bu gece yazacağım tahminlerimi

01.10.2014 01:10 Çarşamba #84

fbcsahin1907
88. Gazi Koşusu

Tıklamazsan çatlarsın... Tıklarsan yanarsın...

Mesaj fbcsahin1907 tarafından düzenlenmiştir...

01.10.2014 01:16 Çarşamba #85

fbcsahin1907
88. Gazi Koşusu

02.10.2014 20:52 Perşembe #86

tolginho
88. Gazi Koşusu

[QUOTE=fbcsahin1907:cLink:0078796]
/QUOTE]

renktaş tahminlerini bekliyorum yarın..

03.10.2014 15:58 Cuma #87

fbcsahin1907
88. Gazi Koşusu

Mesajı Gönderen: tolginho:cLink:0078799

renktaş tahminlerini bekliyorum yarın..

03.10.2014 16:52 Cuma #88

tolginho
88. Gazi Koşusu

Mesajı Gönderen: fbcsahin1907:cLink:0078801

renktaş ilk ayakta 3-4-5-6-9-10.

ikinci ayak kechiche göz dağı dışına çıkmaz diyorum.

3.ayak niyeyse hayribabaya güvenemiyorum 8 yaşında olması beni düşündürüyor.sierra blanca bu mesafede etkili son yarışında 200 e kadar mücadelenin içindeydi gelirse şaşırmam.my number one ve sarılar runner bu ayağı kapatır.

4.ayak bursa da son yarışında resmen uçan shopaholic halis in tercihiyle çok önde.o yarışta derece 1.16.8 1300 metre türkiye rekoru 1.15.79 shopaholic in son 200 ü yürüdüğünü düşünürsek rekora çok yaklaşmış bu da atın kalitesini gösteriyor.ancak bir star of rock var ki bu yarışı hedeflediğini düşünüyorum favori pisti yadırgarsa ilk etkili olacak at bence..sonra canyakar ve playfellow diyorum.

5.ayak seldanınoğlu herkes gibi benimde ilk atım. azelhan süzikar ve eminefe yazıcam. halikarnas gelirse bu işi bırakabilirim.

6.ayak benim bugün en güvendiğim at akarçay olacak..2 yarıştır çok güçlü rakiplerini çok kolay geride bıraktı özellikle bursada kapandı aradan çıktı uçtu geldi selimle kazanmasını bekliyorum‚selimin velicankızı ve akarçay arasından akarçayı tercih etmesi de bu fikrimi pekiştiriyor.idmanlarının da çok iyi olduğu konuşuluyor.bence şu an bu at karaüzüm babamevlütlü grubu bile geçebilir.

bakalım bugün nerde yatıcaz?

03.10.2014 21:29 Cuma #89

fbcsahin1907
88. Gazi Koşusu

Mesajı Gönderen: tolginho:cLink:0078802

renktaş ilk ayakta 3-4-5-6-9-10.

ikinci ayak kechiche göz dağı dışına çıkmaz diyorum.

3.ayak niyeyse hayribabaya güvenemiyorum 8 yaşında olması beni düşündürüyor.sierra blanca bu mesafede etkili son yarışında 200 e kadar mücadelenin içindeydi gelirse şaşırmam.my number one ve sarılar runner bu ayağı kapatır.

4.ayak bursa da son yarışında resmen uçan shopaholic halis in tercihiyle çok önde.o yarışta derece 1.16.8 1300 metre türkiye rekoru 1.15.79 shopaholic in son 200 ü yürüdüğünü düşünürsek rekora çok yaklaşmış bu da atın kalitesini gösteriyor.ancak bir star of rock var ki bu yarışı hedeflediğini düşünüyorum favori pisti yadırgarsa ilk etkili olacak at bence..sonra canyakar ve playfellow diyorum.

5.ayak seldanınoğlu herkes gibi benimde ilk atım. azelhan süzikar ve eminefe yazıcam. halikarnas gelirse bu işi bırakabilirim.

6.ayak benim bugün en güvendiğim at akarçay olacak..2 yarıştır çok güçlü rakiplerini çok kolay geride bıraktı özellikle bursada kapandı aradan çıktı uçtu geldi selimle kazanmasını bekliyorum‚selimin velicankızı ve akarçay arasından akarçayı tercih etmesi de bu fikrimi pekiştiriyor.idmanlarının da çok iyi olduğu konuşuluyor.bence şu an bu at karaüzüm babamevlütlü grubu bile geçebilir.

bakalım bugün nerde yatıcaz?

Paylaş 
Sayfa: 1....4.5.6.7.8.9.[10].11.12.13.14.15.16....105