88. Gazi Koşusu
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Diğer Spor Forumları - Turk Spor Forumu - At Yarışları

Paylaş 
Sayfa: 1....9.10.11.12.13.14.[15].16.17.18.19.20.21....105
27.10.2014 00:48 Pazartesi Konu Puanı: 0

fbcsahin1907
88. Gazi Koşusu

village wind son sprinte çıkmadığı ve sakatlığı oldu söylendi

yarıştan çıkacağı söylendi ortak bana uluer i tek atmayalım son ayak 1 tek atalım village wind i tek atalım dedi

ben haberleri okuyunca village wind e güvenemedik normalde bu pistte bu atlara dahi uzak atardı bence çok net ama arızalıymış yarıştan çıkmadı ve yarışı bıraktı yanına at yazdık ben zaten blaze to win ve suzi gold un yanından geçmedim yazmadım da zaten

şu village wind e ne olduysa normal olsa son ayakta ekürileri çok ısrar etti 2 tekli oyuna giriyorduk ne kazanırsak diye bizde ilk ayak ortak durantaş ı yazdırdı ben geç çıktığı için yazmayacaktım ama geç çıkıp kazandı

ikinci ayak gel cool girl i tek atalım dedim o da ona güvenemedi lion heart tan dolayı manoush a takıldı my secretta soru işareti olduğu için yazalım dedi

sonunda kaldık uluer ve ekürilere uluer kötü yarış çıkardı my secret zaten kaba ya hiç gitmedi ekürisi manoush un lion heart dolayı gideri vardı gittide ama my secret ı gördük ki ne çim ne kum sadece sentetik atı manoush un kum performansı iyi

black king son yarışında bunun sinyalini vermişti ama kazanamadı m.kaya dan dolayı black king i yazmam suzi gold un yanından geçmem dedim ikili oldular

özcan grup 1 leri alarak şov yaptı nilda yı da getirse imza üstüne imza atacaktı

suzi gold hadi neysede bakibey yok ya bizim altılımızda bakibey var ama ben ortağa yazmayalım dedim o kadar da değil dedim o yazalım dedi yazdık

tanatar yarıştan çıktı zaten o yarışta karıştı tanatar sert tempo yapsaydı o yarışta değişik olurdu

4 te kaldık village wind bizim altılıyı darmadağın etti ama ben bugün her türlü suzi gold dan yatardım çok net yazmazdım

30.10.2014 17:29 Perşembe #127

fbcsahin1907
88. Gazi Koşusu

geçen pazardan beri yarış oynamadık

yarın güzel istanbul programı var çalışmak lazım

04.11.2014 02:21 Salı #128

torunhan 1907
88. Gazi Koşusu

Selamlar herkese‚ hiç bakmamıştım on numara ortam oluşmuş buradaMadem toplanma olmuş bir soru da ben sorayım. Yiğitsoy´a ne oldu‚ neden koşmuyor bilen var mı? İlk koşusunu çok gösterişli kazanmıştı.

05.11.2014 00:38 Çarşamba #129

fbcsahin1907
88. Gazi Koşusu

Mesajı Gönderen: torunhan 1907:cLink:0078855

Selamlar herkese‚ hiç bakmamıştım on numara ortam oluşmuş buradaMadem toplanma olmuş bir soru da ben sorayım. Yiğitsoy´a ne oldu‚ neden koşmuyor bilen var mı? İlk koşusunu çok gösterişli kazanmıştı.

kumsal ı geçmişti baktım hatırladım yarışı

kurtellerin atı 2 aydır koşmadığına göre belki o yarıştan sonra atta bir arıza oluştu

yoksa mutlaka koşardı bir ton koşacağı yarış vardı

kurtellerin bir sürü atı koştu yiğitsoy un 1 yarışta kalması ilginç

05.11.2014 08:31 Çarşamba #130

Sava
88. Gazi Koşusu

Bugün ne tahminler var

05.11.2014 18:38 Çarşamba #131

fbcsahin1907
88. Gazi Koşusu

Mesajı Gönderen: Sava:cLink:0078857

Bugün ne tahminler var

bugüne hiç bakmadım renkdaş ama cuma yine fena olmayan sakarya koşulu program var

cuma oynarım cuma içinde yarın kendi düşüncelerimi yazarım unutmassam

05.11.2014 23:00 Çarşamba #132

Sava
88. Gazi Koşusu

Mesajı Gönderen: fbcsahin1907:cLink:0078858

bugüne hiç bakmadım renkdaş ama cuma yine fena olmayan sakarya koşulu program var

valla siz görmeyince mesajı ben de yazmadım...yazsaydım da ilk ayak Meydan ı tek verecektim...kendim de yatırmadım kupon zaten...iyi oldu

cuma gününe yapacağım bir altılı...çalışalım bakalım...

06.11.2014 15:40 Perşembe #133

torunhan 1907
88. Gazi Koşusu

Mesajı Gönderen: fbcsahin1907:cLink:0078858

Maşallah Oğlum Berat yarın 2 yaşlılığında 8. koşusuna çıkıyor. Gazi´nin şimdiden en büyük favorisisin‚ handikapın yeterli‚ İstanbul´da çim olmuş toprak ve sen tüm bunları bile bile 136000 tl için tayın 3 yaşlılığında kazanacağı kupaları‚ bu meblağnın on katı değerince alacağın ikramiyeleri riske atıyorsun. At sahiplerini anlamak güç.

07.11.2014 15:00 Cuma #134

fbcsahin1907
88. Gazi Koşusu

Tıklamazsan çatlarsın... Tıklarsan yanarsın...

Paylaş 
Sayfa: 1....9.10.11.12.13.14.[15].16.17.18.19.20.21....105