88. Gazi Koşusu
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Diğer Spor Forumları - Turk Spor Forumu - At Yarışları

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.[6].7.8.9.10.11.12.13....104
17.09.2014 20:44 Çarşamba Konu Puanı: 0

Murat_Arslan
88. Gazi Koşusu

Mesajı Gönderen: tolginho:cLink:0078736

valla hocam maktoum konusunda yüzde yüz haklısın.tjk resmen adamların sponsoru oldu yıllardır.ancak bana sorarsan şu enternasyonellerde arap yarışlarını minimuma indirgeyip hatta mümkünse ikramiyeyi de‚daha çok ingiliz atlarına yönelmek de fayda var.en azından orada şaibe yok..sabırlılar ribellalar g.ekinokslar yetiştiyse niceleri yetişir.

son dönemde aslında ingilizlerdeki başarısızlığın nedeni de bence önemli ekürilerin etkisini yitirmesiyle alakalı‚jenerasyonlar değişti yeni eküriler parladı ama onlarda daha tam oturmadı.yine de yurtdışında iyi araştırma yapıyolar iyi atlar getirmeye de başladılar..mesela cemiloğlu ekürisi (geçmişini çok bilmediğim bi eküri) getirdiklerinin hepsi grup yarış kazandı nerdeyse.kurteller iyi ama bir eliyeşil atman gülerce tecrübesi var mı bilmiyorum..yine de önümüzdeki yıllarda bence olumlu şeyler olacak..

arap atı birazda ata yadigarı olduğu için bana daha bi sempatik geliyor . hipodroma filan gidipte o eşekleri gorunce cok üzülüyorum. o yüzden bence arap atı yetiştiriciliğinde de yarıslarda kücülmek doğgru gelmiyor.

araplar için nerden baslayalım desek ‚amer kanından gelen atlara konulan yasağıı kaldırma cok büyük bi adım olur

uluslar arası arenada iş yapacak kalitede atları mevcut kan hatları ve tabii antrnmanlarla 40 yılda bir denk getiririz.

toplum olarak atları bu kadar sewiyoruz yatırım yapıyoruz ama artık karavana atmaktan vazgecmeliyiz.

Mesaj Murat_Arslan tarafından düzenlenmiştir...

18.09.2014 12:03 Perşembe #46

fbcsahin1907
88. Gazi Koşusu

Mesajı Gönderen: tolginho:cLink:0078736

valla hocam maktoum konusunda yüzde yüz haklısın.tjk resmen adamların sponsoru oldu yıllardır.ancak bana sorarsan şu enternasyonellerde arap yarışlarını minimuma indirgeyip hatta mümkünse ikramiyeyi de‚daha çok ingiliz atlarına yönelmek de fayda var.en azından orada şaibe yok..sabırlılar ribellalar g.ekinokslar yetiştiyse niceleri yetişir.

son dönemde aslında ingilizlerdeki başarısızlığın nedeni de bence önemli ekürilerin etkisini yitirmesiyle alakalı‚jenerasyonlar değişti yeni eküriler parladı ama onlarda daha tam oturmadı.yine de yurtdışında iyi araştırma yapıyolar iyi atlar getirmeye de başladılar..mesela cemiloğlu ekürisi (geçmişini çok bilmediğim bi eküri) getirdiklerinin hepsi grup yarış kazandı nerdeyse.kurteller iyi ama bir eliyeşil atman gülerce tecrübesi var mı bilmiyorum..yine de önümüzdeki yıllarda bence olumlu şeyler olacak..

aynen katılıyorum kesinlikle ingiliz atlarına yönelmek lazım

araplarda tuta tuta el oynatmadan kazananlar enternasyonelde rakibi zorlayamıyor bile

kaldı ki ingilizlerde de rakip çıkarmadık bu yüzden hakeem ve ekibini tebrik etmek lazım çıktı zorladı mükemmel koştu koşu tempolu gitse yarışı alabilirdi de belki

ingilizlerde hep şansımız oldu ribella sabırlı pan river gibi ama araplarda yanına yaklaşamayız

daha önce yazdım ben blaze to win in sadece karizması çizilmesin diye katılmadığını düşünüyorum bu yüzden hakeem e ve ekibine helal olsun

18.09.2014 12:44 Perşembe #47

Murat_Arslan
88. Gazi Koşusu

Mesajı Gönderen: fbcsahin1907:cLink:0078738

aynen katılıyorum kesinlikle ingiliz atlarına yönelmek lazım

araplarda tuta tuta el oynatmadan kazananlar enternasyonelde rakibi zorlayamıyor bile

kaldı ki ingilizlerde de rakip çıkarmadık bu yüzden hakeem ve ekibini tebrik etmek lazım çıktı zorladı mükemmel koştu koşu tempolu gitse yarışı alabilirdi de belki

ingilizlerde hep şansımız oldu ribella sabırlı pan river gibi ama araplarda yanına yaklaşamayız

daha önce yazdım ben blaze to win in sadece karizması çizilmesin diye katılmadığını düşünüyorum bu yüzden hakeem e ve ekibine helal olsun

ingilizlerde de bence yannıs yapıldı . bi sürü aygır aldık ama kan hattının düşük kalmasının sebebi kısrakları ve çekilecek olan aygırı yanlış seçmekti. adamlar kızına damat arıyo gibi aygır seçiyorlar.

black caviar gibi kısrakların dişi taylarını getirmek cokta zor olmasa gerek. cok gerideyiz ama bu kesin.

18.09.2014 15:14 Perşembe #48

fbcsahin1907
88. Gazi Koşusu

Mesajı Gönderen: Murat_Arslan:cLink:0078739

ingilizlerde de bence yannıs yapıldı . bi sürü aygır aldık ama kan hattının düşük kalmasının sebebi kısrakları ve çekilecek olan aygırı yanlış seçmekti. adamlar kızına damat arıyo gibi aygır seçiyorlar.

black caviar gibi kısrakların dişi taylarını getirmek cokta zor olmasa gerek. cok gerideyiz ama bu kesin.

çok doğru diyorsun

bu arada cumartesi programı açıklandı

fena 5 koşu var mükemmel bir program var para vermez gibi duruyor burası ayrı

elizabeth e cemiloğlu 3 at ile girmiş kupayı kazanırsa 3.olup daimi sahibi oluyormuş kupanın kupada som altınmış bici bici-berkarar-canyakar ‚ karataşlı oğlum berat bu sefer dedemşah yok kazanabilir kızılcaların kareem ve az şanslıda olsa miss eleni

blaze to win mesafe 2800 galiphan kafayı hard baby den almaz ‚blaze to win kazanır gibi duruyor

diğer tarafta inanılmaz formdaki yıldırımbey

bir koşuda inanılmaz formdaki demirdöven

diğer araplardaki koşuda çekişmeli olur cankardeşler ‚ uluer ‚ mengübert ‚uçan ‚atasoy

tabiki bu şekilde bu altılı para vermeyeceği için birilerini yıkacağız

18.09.2014 16:09 Perşembe #49

tolginho
88. Gazi Koşusu

Mesajı Gönderen: fbcsahin1907:cLink:0078740

çok doğru diyorsun

bu arada cumartesi programı açıklandı

fena 5 koşu var mükemmel bir program var para vermez gibi duruyor burası ayrı

elizabeth e cemiloğlu 3 at ile girmiş kupayı kazanırsa 3.olup daimi sahibi oluyormuş kupanın kupada som altınmış bici bici-berkarar-canyakar ‚ karataşlı oğlum berat bu sefer dedemşah yok kazanabilir kızılcaların kareem ve az şanslıda olsa miss eleni

blaze to win mesafe 2800 galiphan kafayı hard baby den almaz ‚blaze to win kazanır gibi duruyor

diğer tarafta inanılmaz formdaki yıldırımbey

bir koşuda inanılmaz formdaki demirdöven

diğer araplardaki koşuda çekişmeli olur cankardeşler ‚ uluer ‚ mengübert ‚uçan ‚atasoy

tabiki bu şekilde bu altılı para vermeyeceği için birilerini yıkacağız

karataş oğlum beratı tercih ettiyse kazanır.tek yazabilirsiniz

19.09.2014 01:01 Cuma #50

fbcsahin1907
88. Gazi Koşusu

Mesajı Gönderen: tolginho:cLink:0078741

karataş oğlum beratı tercih ettiyse kazanır.tek yazabilirsiniz

valla dedemşah yokken oğlum berat oh çekmiş olabilir aynen düşünce o yönde ekürileri yazmayı düşünmüyorum

ama bakalım cumartesi karar vereceğiz kimleri tek atıp kimleri yıkacağımızı

yarın bir bültenimizi alıp biraz çalışalım

gerçi bu atlara çalışacak birşey yok ama olsun zevki orada

19.09.2014 20:15 Cuma #51

tolginho
88. Gazi Koşusu

veliefendi koşusunu kopuz kazandı. müslüm çeliğin karaüzüme(kocakaya) yapmaya çalıştığı faul can sıkıcıydı.o faul olmasa da kopuz bitirmişti yarışı..çok büyük bomba oldu.baba mevlüt tedavi sonrası iyi görüntü vermedi.

19.09.2014 23:13 Cuma #52

deliemin
88. Gazi Koşusu

6ayak tek altılı yazarsanız misli basarız:)) ben epeyi ara verdim benim zamanımın atları şimdi ana baba olmuş

20.09.2014 16:32 Cumartesi #53

tolginho
88. Gazi Koşusu

vardiyadaydım allahtan oynamamışım.bici bici yemiş oğlum beratı:)valla şaşırdım.son yarışlarda oğlum berat bici biciye üstündü baya..bu arada demirdöven son 400 de yürüdü resmen ve geçildi 9 yaşındaki sonalp hepsinden nefesli çıktı‚şampiyona yakışmadı.

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.[6].7.8.9.10.11.12.13....104