88. Gazi Koşusu
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Diğer Spor Forumları - Turk Spor Forumu - At Yarışları

Paylaş 
Sayfa: 1....61.62.63.64.65.66.[67].68.69.70.71.72.73....105
26.06.2016 17:46 Pazar Konu Puanı: 0

mavi örümcek
88. Gazi Koşusu

ben temsili cok tutuyodum ama graystorma helal olsun.büyük yarış koştu‚ tarihe adını yazdırdı.

26.06.2016 17:49 Pazar #595

campeones
88. Gazi Koşusu

Mesajı Gönderen: mavi örümcek:cLink:0079818

ben temsili cok tutuyodum ama graystorma helal olsun.büyük yarış koştu‚ tarihe adını yazdırdı.

Yarış normal tempoda gitti. Biraz hızlandırılsaydı Temsil kazanırdı.

26.06.2016 17:56 Pazar #596

tolginho
88. Gazi Koşusu

Temsil nerelerden cikti geldi valla akini kutlamak lazim ama at da cok iyi durumdaymis.yalniz bu graystorm nasi guzel bi attir sirf bu ati izlemeye hipodroma gidilir

26.06.2016 17:59 Pazar #597

Kutay Özbek
88. Gazi Koşusu

Temsil virajı 22. döndü‚ mesafeyi kısaltmak için bariyer dibine yöneldi‚ orada da trafiğe takıldı.
Ki daha önceki yarışlarda bariyer dibinden gelmedi hiç yanlış hatırlamıyorsam.
Halis çok net bir şekilde Temsil´i getirirdi bugün‚ geçen sene de Gazi´de yanlış at seçmişti.
Bence Temsil´e bundan sonra Halis biner‚ Akın Sözen´in ciddi hatası var bu yarışta.

İlave olarak son zamanlarda izlediğim en kötü Gazi´ydi.
Kimse zoryamadı bile..
Hayal kırıklığı...

26.06.2016 18:10 Pazar #598

mavi örümcek
88. Gazi Koşusu

Mesajı Gönderen: campeones:cLink:0079819

tempoyla birlikte kalabalıkta bence dezavantaj yarattı‚ dışa çıkamadı wirajda 21. idi. gerci stili bu hep en geri bekliyor ama böylesi önemli ve kalabalık koşuda belki 1000 den sonra orta gruba girse idi farklı olabilirdi .

wolf prince ise resmen teneke çıktı. nerdeyse herkes favori dedi ama at hiç bi yerde olaya giremedi.

26.06.2016 18:13 Pazar #599

Sulhfb
88. Gazi Koşusu

Mesajı Gönderen: Kutay Özbek:cLink:0079821

Temsil virajı 22. döndü‚ mesafeyi kısaltmak için bariyer dibine yöneldi‚ orada da trafiğe takıldı.
Halis çok net bir şekilde Temsil´i getirirdi bugün‚ geçen sene de Gazi´de yanlış at seçmişti.
Bence Temsil´e bundan sonra Halis biner‚ Akın Sözen´in ciddi hatası var bu yarışta.

Kimse zoryamadı bile..
Hayal kırıklığı...

Birçoğuna katılıyorum Cooger´da nerelerden geldi dikkat ettiyseniz

Halis cooger yada‚ temsile binseydi kazanma ihtimalleri çok fazlaymış

Bu arada Temsil analizi çok doğru ben Bursa´da koştuğu ilk 2 yarışı hipodromdan izledim dışarıyı seven bir at trafikten kaçmak istedi ama onun yerine en geri değilde 10-12 arası gitse (max) virajda dışarıyı alıp kazanabilirdir

26.06.2016 18:14 Pazar #600

mavi örümcek
88. Gazi Koşusu

Mesajı Gönderen: Kutay Özbek:cLink:0079821

Kimse zoryamadı bile..
Hayal kırıklığı...

evet içerden geldiği yarış yok. at dısarı cıkması lazimdi zaten her yarısında o avansı veriyor rakiplerine. jokey dısardan gelip onu acıkken 400 den itibaren kamcılamayı tercih edebilirdi.

Mesajı Gönderen: campeones:cLink:0079819

tempoyla birlikte kalabalıkta bence dezavantaj yarattı‚ yukardada yazdım dışa çıkamadı wirajda 21. idi. gerci stili bu hep en geri bekliyor ama böylesi önemli ve kalabalık koşuda belki 1000 den sonra orta gruba girse idi farklı olabilirdi .

wolf prince ise resmen teneke çıktı. nerdeyse herkes favori dedi ama at hiç bi yerde olaya giremedi.

26.06.2016 19:03 Pazar #601

fbcsahin1907
88. Gazi Koşusu

Mesajı Gönderen: campeones:cLink:0079810

Aldığım 55 inc lg oled tv bozuldu değişim kararı çıktı. Tay tv hd muhteşem gösteriyordu. Muhteşem bir şekilde izleme fırsatını kaçırdık. Seneye artık.

Tıklamazsan çatlarsın... Tıklarsan yanarsın...

26.06.2016 19:13 Pazar #602

fbcsahin1907
88. Gazi Koşusu

Tıklamazsan çatlarsın... Tıklarsan yanarsın...

Paylaş 
Sayfa: 1....61.62.63.64.65.66.[67].68.69.70.71.72.73....105