88. Gazi Koşusu
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Diğer Spor Forumları - Turk Spor Forumu - At Yarışları

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.[7].8.9.10.11.12.13....104
20.09.2014 16:42 Cumartesi Konu Puanı: 0

Murat_Arslan
88. Gazi Koşusu

karatas yapamadı gibi 100 ün içinde daha saldırması lazım gibi gorundu .

20.09.2014 17:14 Cumartesi #55

tolginho
88. Gazi Koşusu

blaze to win fotoda aldı‚hard baby nin bu mesafedeki koşusu takdire şayan.madem böyle koşuyodun enternasyonelde nerdeydin diye sorarlar adama?hatay koşusunda can kardeşler uluer önde birbirini yiyince uçan çok rahat geldi geçti rakiplerini.selim kaya büyük taktik hata yaptı can kardeşlere yapışarak..beklese çok rahat geçecekmiş zaten can kardeşler eski havasında değil..2 gündür süprizlerle geçiyor yarışlar.

21.09.2014 01:47 Pazar #56

fbcsahin1907
88. Gazi Koşusu

valla yine kupalı gün yine 6 lıyı bulduk 38.40 liralık altılı ile ben bu kadar para beklemiyordum çünkü şablon belliydi bence çok iyi para verdi zevklide oldu

şimdi sallama diyenler çıkabilir kuponun fotosunu eve gelince parayı aldıktan sonra çekmeyi hatırladımyapacak birşey kalmadı

1.ayak = 1-5
2.ayak = 5-8-9-10
3.ayak = 2
4.ayak = 2-4-7-8
5.ayak = 2-5
6.ayak = 1-2-3-4-5-7-8-9-11-14

şeklinde oynadım

cemiloğlu ekürisi temelli kupayı alacak diye ilk ayağa ekürileri ekledim mecburen normalde oğlum berat ı tek geçecektim

gerçi oğlum berat a karataş binmeseydi bence yarışı kazanırdı ama cemiloğlu 3 eküriye çok doğru jokey seçimi yapmış kocakaya-sözen-yıldırım ı seçerek

oğlum berat a ahmet çelik galiba cezalo oluğu için binemedi ‚ karataş dışında birini seçse u.polat g.gökçe gibi bence oğlum berat yarışı kazanırdı sohuçta ankaralılar oğlum berat ve dedemşah 2 kere mükemmel şekilde aynı koşuyu yapmışlar ama bugün oğlum berat alamadı

sonalp gereksiz elazığ yarışıdan sonra en son ankara da demirdöven e yapamadığı bugün yaptı ve kazandı zaten 1 önceki yarışta bunun sinyalini vermişti mesafede uzayınca bu sefer yakaladı

günün hayal kırıklığı galiphan bence şampiyon tekti ama galiphan yine kafayı alıp bu sefer biraz farkı ve tempoyu yükseltiyim diyince kendi kendini bitirdi zaten 2800 e uzayan mesafede hem farkı açıp hem tempoyu yükseltince sonuncu olmayı kabullendi uzayan mesafe aynı zamanda junior pianist e de yaramadı ama black king ve hard baby gerçekten günün kazananları idi

ben yarış devam ederken blaze to win uzak atar dedim galiphan kendini bitiince ama black king ve hard baby mükemmel koştular tebrikler

diğer koşuda cemiloğluna kraliçe elizabeth i getiren sözen ve kocaya burada da 500 bin i kurtel ekürisine kazandırdılar

devamında eski kraliçe elizabeth şampiyon es es runner ilk ayakta oğlum beratla cemiloğlu ekürilelerini geçemeyen karataş ile cemiloğlu ekürisine duble yaptırdı

güzel bir gün oldu hem zevk yapıp hemde kupon tutunca tam yarış günü oluyor

devamı yarın istanbul a

21.09.2014 05:01 Pazar #57

campeones
88. Gazi Koşusu

Galipgan sonuncu oldu ancak bu yari da yavas gitti son 800u 48 gecmis blaze to win
. dolayisyla ilk 200

21.09.2014 08:17 Pazar #58

tolginho
88. Gazi Koşusu

Mesajı Gönderen: fbcsahin1907:cLink:0078749

valla yine kupalı gün yine 6 lıyı bulduk 38.40 liralık altılı ile ben bu kadar para beklemiyordum çünkü şablon belliydi bence çok iyi para verdi zevklide oldu

şimdi sallama diyenler çıkabilir kuponun fotosunu eve gelince parayı aldıktan sonra çekmeyi hatırladımyapacak birşey kalmadı

1.ayak = 1-5
2.ayak = 5-8-9-10
3.ayak = 2
4.ayak = 2-4-7-8
5.ayak = 2-5
6.ayak = 1-2-3-4-5-7-8-9-11-14

şeklinde oynadım

cemiloğlu ekürisi temelli kupayı alacak diye ilk ayağa ekürileri ekledim mecburen normalde oğlum berat ı tek geçecektim

gerçi oğlum berat a karataş binmeseydi bence yarışı kazanırdı ama cemiloğlu 3 eküriye çok doğru jokey seçimi yapmış kocakaya-sözen-yıldırım ı seçerek

oğlum berat a ahmet çelik galiba cezalo oluğu için binemedi ‚ karataş dışında birini seçse u.polat g.gökçe gibi bence oğlum berat yarışı kazanırdı sohuçta ankaralılar oğlum berat ve dedemşah 2 kere mükemmel şekilde aynı koşuyu yapmışlar ama bugün oğlum berat alamadı

sonalp gereksiz elazığ yarışıdan sonra en son ankara da demirdöven e yapamadığı bugün yaptı ve kazandı zaten 1 önceki yarışta bunun sinyalini vermişti mesafede uzayınca bu sefer yakaladı

günün hayal kırıklığı galiphan bence şampiyon tekti ama galiphan yine kafayı alıp bu sefer biraz farkı ve tempoyu yükseltiyim diyince kendi kendini bitirdi zaten 2800 e uzayan mesafede hem farkı açıp hem tempoyu yükseltince sonuncu olmayı kabullendi uzayan mesafe aynı zamanda junior pianist e de yaramadı ama black king ve hard baby gerçekten günün kazananları idi

ben yarış devam ederken blaze to win uzak atar dedim galiphan kendini bitiince ama black king ve hard baby mükemmel koştular tebrikler

diğer koşuda cemiloğluna kraliçe elizabeth i getiren sözen ve kocaya burada da 500 bin i kurtel ekürisine kazandırdılar

devamında eski kraliçe elizabeth şampiyon es es runner ilk ayakta oğlum beratla cemiloğlu ekürilelerini geçemeyen karataş ile cemiloğlu ekürisine duble yaptırdı

güzel bir gün oldu hem zevk yapıp hemde kupon tutunca tam yarış günü oluyor

devamı yarın istanbul a

tebrikler hocam özellikle sonalp için

21.09.2014 11:09 Pazar #59

campeones
88. Gazi Koşusu

Tempo yuksek degil. Blaze to win son 800 u 48 kusur grcmis derce 2.57 kusur. İlk 2000 i 2.09 gecmis blaze to win son 800 de galiphan 10 boy onde olsa bile o 2.07 gecmis demektir. Yaris 2000 olsa bu grubun yapacagi derece 2.02 nettir. 2.05-2.09 bu yaris icin normal tempodur 2.02-2.05 yuksek tempodur. 2.09 ve uzeri ise agir tempodur yani bu yarista galiphan 2000i 2.07-2.08 civari gecerek normal bir tempo belirlemistir. Arkasindaki atlar ise neredeyse agir tempoda gitmektesir ki blaze to winin zor kazanmasi yarisin normalin agir tempoya yakin gitmesinden kaynaklanmakta. Daha kalabalik gruplarda ve hizlanan yarislarda blaze to win rahat kasanir ama boyle yarislar kimi zaman sikintili olur ayabakanin celukkana boyle kaybettigi bir yaris vardi hatta.

21.09.2014 16:40 Pazar #60

tolginho
88. Gazi Koşusu

lion wind calypso sea 1 2 bitirdi.haketti kurtel ekürisi.hem cemiloğlu hem kurtel gelecek için umut vadediyor.gazide büyük bir kapışma olacak belli gibi şimdiden..

22.09.2014 01:33 Pazartesi #61

fbcsahin1907
88. Gazi Koşusu

Mesajı Gönderen: tolginho:cLink:0078751

tebrikler hocam özellikle sonalp için

ankara da daha önce demirdöven e saldırmıştı sonra elazığ a gitti yarışı bitiremiyordu normal olarak gereksiz bir yarıştı ama ilk ankarada bu sefer affetmedi demirdöveni

teşekkür ederim

Mesaj fbcsahin1907 tarafından düzenlenmiştir...

22.09.2014 01:35 Pazartesi #62

fbcsahin1907
88. Gazi Koşusu

Mesajı Gönderen: campeones:cLink:0078752

Tempo yuksek degil. Blaze to win son 800 u 48 kusur grcmis derce 2.57 kusur. İlk 2000 i 2.09 gecmis blaze to win son 800 de galiphan 10 boy onde olsa bile o 2.07 gecmis demektir. Yaris 2000 olsa bu grubun yapacagi derece 2.02 nettir. 2.05-2.09 bu yaris icin normal tempodur 2.02-2.05 yuksek tempodur. 2.09 ve uzeri ise agir tempodur yani bu yarista galiphan 2000i 2.07-2.08 civari gecerek normal bir tempo belirlemistir. Arkasindaki atlar ise neredeyse agir tempoda gitmektesir ki blaze to winin zor kazanmasi yarisin normalin agir tempoya yakin gitmesinden kaynaklanmakta. Daha kalabalik gruplarda ve hizlanan yarislarda blaze to win rahat kasanir ama boyle yarislar kimi zaman sikintili olur ayabakanin celukkana boyle kaybettigi bir yaris vardi hatta.

saniye olarak değil galiphan ın yarış taktiği olarak diyorum önceki koşuyu böyle götürmedi

bu sefer büyük ihtimal 4-5 boy önde gidersem yakalanmayabilirim diye düşündü ama herşey ters oldu

benim fikrim bu yönde erken yürüdü farkı açtı geçen yarış hiç artırmamıştı

bu sefer artırdı

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.[7].8.9.10.11.12.13....104