At Yarışları
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Diğer Spor Forumları - Turk Spor Forumu - At Yarışları

Paylaş 
Sayfa: 1....72.73.74.75.76.77.[78].79.80.81.82.83.84....105
03.07.2018 10:54 Salı Konu Puanı: 0

fbcsahin1907
At Yarışları

ahmet 4 senedir Gazi´de metre metre at biniyor

renk ‚ graystorm ‚ piano sonata ve hep beraber 4´ü de favori at değildi

graystorm ve hep beraber e mesafe yapamaz dediler

yarışı kısalttı 10 metre fazla koşturmadı doğru zamanda yürüdü avansı aldı bitirdi

mükemmel başarı 4 sene üst üste helal olsun

03.07.2018 20:35 Salı #694

Analizcali
At Yarışları

Mesajı Gönderen: campeones:cLink:0080259

Yalnız hep beraber çok büyük at. 1600 metre çim pist Türkiye rekorunu kırdı. Gazinin son 1000 metresini 1 dakikanın altında koştu. 2400 metrelik bir yarışın son binini 1 dakikanın altında çok az ingiliz atı koşabilir. Çok güçlü ve dayanıklı bir at.

Kesinlikle çok doğru teşhisler.
Sanırım enternasyonel koşularda ciddi rakipler ile çok zorlu pota mücadelesi yapabilecek hatta kazanabilecek bir safkan.

Babasına da dikkat etmek gerekir çok enteresan yavrular verebilir.

04.07.2018 10:18 Çarşamba #695

campeones
At Yarışları

Mesajı Gönderen: Analizcali:cLink:0080262

Kesinlikle çok doğru teşhisler.
Sanırım enternasyonel koşularda ciddi rakipler ile çok zorlu pota mücadelesi yapabilecek hatta kazanabilecek bir safkan.

Babasına da dikkat etmek gerekir çok enteresan yavrular verebilir.

Baba scream to scream uzuncu‚ ana venezuella kısa orta mesafeciydi. İkisi de ağır çimde de çok iyi koşuyordu.

Kahraman ekürisi ilk 4 yarışını kazanan scream to scream - rafia orjinli Pyramos´a 1000 tlye aygırlık yaptırıyormuş. Atçı olsam kısrağımı Pyramos´a çektirirdim. Bence şampiyon yavrular verecek pyramos.

04.07.2018 21:06 Çarşamba #696

mavi örümcek
At Yarışları

yanlış hatırlamıyorsam S.TO S. kum atı idi . bizim atcılarda kapalı gözlük-kulaklık hastalığı var. yurtdışı yarışlarda 20 attan en fazla 3-5 tnesi aksesuar takarken bizde takmayan sayısı ancak bu kadar oluyor.

05.07.2018 04:03 Perşembe #697

Analizcali
At Yarışları

Mesajı Gönderen: campeones:cLink:0080263

Baba scream to scream uzuncu‚ ana venezuella kısa orta mesafeciydi. İkisi de ağır çimde de çok iyi koşuyordu.

Kahraman ekürisi ilk 4 yarışını kazanan scream to scream - rafia orjinli Pyramos´a 1000 tlye aygırlık yaptırıyormuş. Atçı olsam kısrağımı Pyramos´a çektirirdim. Bence şampiyon yavrular verecek pyramos.

Yine de biraz daha ciddi yarışlarda görmek lazım Gazinin derecesi çok iyi değildi ‚ yarış klasik bir Miler koşusuna dönüşünce çok kolay kazandı.
Daha ciddi rakipler karşısında görmek lazım derim‚ enternasyonel koşu 1600 metrede bakalım nasıl bir yarış çıkaracak.

Scream to scream çok farklı bir karakterdi ‚ o karakteri yavrularına da aktarabilirse enteresan yavrular görebiliriz pyramos hakkında bir bilgim yok açıkcası aöa biraz araştırayım.

17.10.2018 13:30 Çarşamba #698

tolginho
At Yarışları

nerdesiniz biraderler..haftasonu çaldıran var.. size bomba bi isim veriym..bella ciao...çok inanıyorum safkana yazmadan geçmeyin=))

17.10.2018 14:24 Çarşamba #699

fbcsahin1907
At Yarışları

Mesajı Gönderen: tolginho:cLink:0080334

nerdesiniz biraderler..haftasonu çaldıran var.. size bomba bi isim veriym..bella ciao...çok inanıyorum safkana yazmadan geçmeyin=))

ben bir ara devamlı yazıyordum hatta 1-2 günden bir tahmin koyuyordum yazılı şekilde baktım kimse yazmıyor bende bıraktım.

yarışlar içinse

Çaldıran´ı Long Runner kazanır Kurtel ekürisinin 3 atı da tabela yapar gibi

cumartesi Ankara Kalesi koşusunu da Good Curry kazanır.

17.10.2018 17:48 Çarşamba #700

toko7
At Yarışları

Mesajı Gönderen: tolginho:cLink:0080334

Hocam pazar yağışlı gösteriyor hava durumu yine. Yağışın ekmeğini mi yemiş iki yarışında da bilmiyorum; ama dikkatimi çekmesini sağladınız‚ cidden beğendim. Long Runner‚ Bella Ciao geçerim muhtemelen.

Halis TLR´i tercihlemiş‚ Long Runner´ı Ahmet kapmış.

Yamanlarbeyi son yarışında sıkışmasa cevap verebilir miydi‚ onun da nasıl koşacağını merak ediyorum.

Bu arada Ghost Pasha Gazi koşabilecek mi? İzni varsa şimdiden paylaşayım Gazi favorimi. Zaten çok beğeniyorum. Mesafe uzadıkça Festük´den dolayı çok daha koşacağına inanıyorum.

18.10.2018 09:18 Perşembe #701

tolginho
At Yarışları

Mesajı Gönderen: toko7:cLink:0080336

Hocam pazar yağışlı gösteriyor hava durumu yine. Yağışın ekmeğini mi yemiş iki yarışında da bilmiyorum; ama dikkatimi çekmesini sağladınız‚ cidden beğendim. Long Runner‚ Bella Ciao geçerim muhtemelen.

Halis TLR´i tercihlemiş‚ Long Runner´ı Ahmet kapmış.

Yamanlarbeyi son yarışında sıkışmasa cevap verebilir miydi‚ onun da nasıl koşacağını merak ediyorum.

Bu arada Ghost Pasha Gazi koşabilecek mi? İzni varsa şimdiden paylaşayım Gazi favorimi. Zaten çok beğeniyorum. Mesafe uzadıkça Festük´den dolayı çok daha koşacağına inanıyorum.

Valla zor yarış.Bu yılki ikilileri beğeniyorum baya.Son dönemde dişi safkanlar da bir hayli ön plana çıktı..Oynayacak olsam ana kuponumda kurtellerle bella ciao yu‚ kontrada kurteller‚ bella ciao‚ ghost pasha‚ padre padrone‚lead soldier‚ yamanlarbeyi hatta ara vermiş olmasına rağmen kumaşına inandığım aragornu bile yazardım.

Mesaj tolginho tarafından düzenlenmiştir...

Paylaş 
Sayfa: 1....72.73.74.75.76.77.[78].79.80.81.82.83.84....105