At Yarışları
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Diğer Spor Forumları - Turk Spor Forumu - At Yarışları

Paylaş 
Sayfa: 1....73.74.75.76.77.78.[79].80.81.82.83.84.85....88
18.10.2018 17:15 Perşembe Konu Puanı: 0

tolginho
At Yarışları

Mesajı Gönderen: fbcsahin1907:cLink:0080335

ben bir ara devamlı yazıyordum hatta 1-2 günden bir tahmin koyuyordum yazılı şekilde baktım kimse yazmıyor bende bıraktım.

yarışlar içinse

Çaldıran´ı Long Runner kazanır Kurtel ekürisinin 3 atı da tabela yapar gibi

cumartesi Ankara Kalesi koşusunu da Good Curry kazanır.

sensiz olmaz renktaş..örümcek ‚sava campeones‚ murat ekip toplanmalı=)

21.10.2018 14:43 Pazar #703

Unfortunately
At Yarışları

Benim de içimden Aragorn geçiyor.
Son ayakta da Touch The Wolf´un kardeşi Alpha Kurt var.

21.10.2018 16:15 Pazar #704

tolginho
At Yarışları

Kurtel 1.220.00 lira tek yaristan kazandi

21.10.2018 16:28 Pazar #705

toko7
At Yarışları

2 yaşlılığında 1600´ü 1‚36´nın altına indiren at gördüğümü pek hatırlamıyorum.
İlk 6 atın hepsi 1‚36´nın altında.
Nasıl oluyor bu‚ sezon başı çim pistle mi oynadılar‚ yoksa jenerasyon mu çok iyi?

22.10.2018 12:34 Pazartesi #706

fbcsahin1907
At Yarışları

beklenen oldu Long Runner geç çıkmasına rağmen rahat kazandı ve Kurteller 1-2-3 oldu.

cumartesi Good Curry´de pazar Long Runner´da rahat rahat kazandılar.

Long Runner seneye Gazi´nin favorisi olur. eğer eküri Ahmet Çelik ile devam ederse seneye 5´leyebilir Ahmet.

22.10.2018 13:13 Pazartesi #707

mavi örümcek
At Yarışları

izliyorum ama şahin kadar dogru tahmin cıkaramıyoruz . o yüzden kafa karıstırmayayım diye yazmıyorum

22.10.2018 13:55 Pazartesi #708

tolginho
At Yarışları

Mesajı Gönderen: fbcsahin1907:cLink:0080351

beklenen oldu Long Runner geç çıkmasına rağmen rahat kazandı ve Kurteller 1-2-3 oldu.

cumartesi Good Curry´de pazar Long Runner´da rahat rahat kazandılar.

Long Runner seneye Gazi´nin favorisi olur. eğer eküri Ahmet Çelik ile devam ederse seneye 5´leyebilir Ahmet.

cumhurbaşkanlığı nolur reyiz

22.10.2018 15:42 Pazartesi #709

fbcsahin1907
At Yarışları

Mesajı Gönderen: tolginho:cLink:0080353

cumhurbaşkanlığı nolur reyiz

valla usta burada bir çok faktör var

kendimce şöyle yazayım

benim favorim Finesse. artık Finesse 2-3 gitmeyi öğrendi bu yarışın en şanslı ismi olur.

ama aslında biraz büyük bir ama Finesse‚ Hasafet´in kazandığı TJK koşusunu es geçmişti Hasafet de yarışı kazanmıştı.

Finesse o yarışı neden es geçti acaba sonuçta o koşuyla bu koşu arasında 1 ay da süre vardı yani yine dinlenebilirdi.

Kaldı ki o yarışı da virajda Hasafet´i ayırıp yine kazanırdı her zamanki gibi.Hasafet´in gücü zaten yetmiyor Finesse´e.

Bende büyük bir soru işareti Finesse. Eğer bir sorunu yoksa net favori olur Finesse.

Piano sonata aradan sonra son yarışında iyi gayet iyi koştu.

Karataş seçimini büyük ihtimal Mister Görkem´den yana kullanır o da bir diğer şanslı isim ama Karataş Hasafet´ten ineceği için Selim´in Finesse ile önde şansı çok daha fazla artar taktiğini çok daha rahat uygulayabilir. Rhytm Divine´a da binmez.

ben Gazi´yi kazanırken de Piano Sonata´nın Finesse´den iyi olduğunu düşünmedim. keza Pershing´ten de.

Kocakaya ve Özcan´ın bineceği de bir sürü at var bakalım kimleri tercih edecekler.

Ahmet Peri Lina´ya tercihler büyük ihtimal.

Jokey tercihleri de önemli

Hasafet-Corcovado ve Kahraman ekürisi bilerek yazmış Exranger önde gitmeyi seven atlar bunların 3 ü bile önde gitse Finesse 4 gitse virajda bu atların hepsini rahat rahat ayırır. Hatta Selim tempoyu beğenmeyip numarayı kendi alırsa da şaşırmam.

çünkü tempoyu okuyacak jokeylerin hepsi bekleme yarışı yapan atlara binecekler.

biraz uzun oldu yazasım geldi yarışlar ile ilgili

Eğer Finesse sağlıklıysa Selim Kaya TJK´yı bile es geçip hedefi Cumhurbaşkanlığı yaptıysa yarışı kazanır.

en son yorumları program belli olduğunda bir daha yaparız.

23.10.2018 07:48 Salı #710

tolginho
At Yarışları

Mesajı Gönderen: fbcsahin1907:cLink:0080354

valla usta burada bir çok faktör var

kendimce şöyle yazayım

benim favorim Finesse. artık Finesse 2-3 gitmeyi öğrendi bu yarışın en şanslı ismi olur.

ama aslında biraz büyük bir ama Finesse‚ Hasafet´in kazandığı TJK koşusunu es geçmişti Hasafet de yarışı kazanmıştı.

Finesse o yarışı neden es geçti acaba sonuçta o koşuyla bu koşu arasında 1 ay da süre vardı yani yine dinlenebilirdi.

Kaldı ki o yarışı da virajda Hasafet´i ayırıp yine kazanırdı her zamanki gibi.Hasafet´in gücü zaten yetmiyor Finesse´e.

Bende büyük bir soru işareti Finesse. Eğer bir sorunu yoksa net favori olur Finesse.

Piano sonata aradan sonra son yarışında iyi gayet iyi koştu.

Karataş seçimini büyük ihtimal Mister Görkem´den yana kullanır o da bir diğer şanslı isim ama Karataş Hasafet´ten ineceği için Selim´in Finesse ile önde şansı çok daha fazla artar taktiğini çok daha rahat uygulayabilir. Rhytm Divine´a da binmez.

ben Gazi´yi kazanırken de Piano Sonata´nın Finesse´den iyi olduğunu düşünmedim. keza Pershing´ten de.

Kocakaya ve Özcan´ın bineceği de bir sürü at var bakalım kimleri tercih edecekler.

Ahmet Peri Lina´ya tercihler büyük ihtimal.

Jokey tercihleri de önemli

Hasafet-Corcovado ve Kahraman ekürisi bilerek yazmış Exranger önde gitmeyi seven atlar bunların 3 ü bile önde gitse Finesse 4 gitse virajda bu atların hepsini rahat rahat ayırır. Hatta Selim tempoyu beğenmeyip numarayı kendi alırsa da şaşırmam.

çünkü tempoyu okuyacak jokeylerin hepsi bekleme yarışı yapan atlara binecekler.

biraz uzun oldu yazasım geldi yarışlar ile ilgili

Eğer Finesse sağlıklıysa Selim Kaya TJK´yı bile es geçip hedefi Cumhurbaşkanlığı yaptıysa yarışı kazanır.

en son yorumları program belli olduğunda bir daha yaparız.

bende peri lina mister görkem finesse önde
hasafet runner bull süprizde

Paylaş 
Sayfa: 1....73.74.75.76.77.78.[79].80.81.82.83.84.85....88