88. Gazi Koşusu
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Diğer Spor Forumları - Turk Spor Forumu - At Yarışları

Paylaş 
Sayfa: 1....2.3.4.5.6.7.[8].9.10.11.12.13.14....104
22.09.2014 02:11 Pazartesi Konu Puanı: 0

fbcsahin1907
88. Gazi Koşusu

Mesajı Gönderen: tolginho:cLink:0078753

lion wind calypso sea 1 2 bitirdi.haketti kurtel ekürisi.hem cemiloğlu hem kurtel gelecek için umut vadediyor.gazide büyük bir kapışma olacak belli gibi şimdiden..

kesinlikle katılıyorum

bugün 4 te kaldım her zaman olmuyor tabi

1.ayak = 3-5-6-8-10
2.ayak = 1-4-5-7-10
3.ayak = 2-3-4-5
4.ayak = 1-2-4-9
5.ayak = 6
6.ayak = 2

ilk iki ayağı geçelim

üçüncü ayak lion wind den ziyada calypso sea ye hiç güvenmediğim için bu ayağı kapadım darin sultan eksik koştu türütcan hiç koşamadı she is mine bir ara zorlar gibi oldu ama zorlayamadı

lion wind beklendiği gibi kazandı

diğer koşu buzkaya beyaz bayrak aynayı aslında çokta zorlanmadan yaptı m.kaya da bu aralar çok formda olduğundan ve klasik böyle koşularda kaya ekürisini yazmazsan pişman olursun

diğer koşuda ben sky hero nun son yarışının bir kaza olduğunu düşündüm ama değilmiş at bildiğin yine gitmedi 5-6 gün önce koşan güngör baba ya geçildi üstelik mükemmel yer tuttu yarışın başlamasıyla ryan arel 2 boy geç çıkmasına rağmen çok iyi koştu

artık sky hero un bu atların bir sınıf altı olduğunu düşünmeye başladım

son ayakta decolte nin üst gruplarını alt gruba taşıyıp yarışı kazanacağını düşündüm ama o da kazanamadı

üst grupla yaptığı koşuları bu koşularda yapsa kazanır ama bu alt grup gözüken bazı rakiplerinin denk olduğu yarışları kazanamıyor çok ilginç gerçekten

kısacası ilk 4 ayak zevk yapıp son 2 ayak yattık

24.09.2014 21:32 Çarşamba #64

tolginho
88. Gazi Koşusu

istanbulda büyük bir skandal yaşanıyo şu anda.son ayakta atbaşı dedi komserler.atbaşıyla alakası yok gökkale almış yarışı..millet uyuyo..

24.09.2014 21:42 Çarşamba #65

tolginho
88. Gazi Koşusu

enteresan şeyler oluyo‚yarışı önde götüren h.i.akkaya 3 aksiyon önce yarışı bırakıyo resmen.ama ona rağmen kaya nın atına geçilmiyo;fakat bu sefer komserler kurulu devreye giriyo ve atbaşı veriyor.ömer kayanın son metrelerde bağırdığı söyleniyo hipodromdakilerce kesin incelenmesi gerekir bu yarışın ama kim inceliycek bu durumda bilmiyorum..

25.09.2014 00:28 Perşembe #66

fbcsahin1907
88. Gazi Koşusu

Mesajı Gönderen: tolginho:cLink:0078761

istanbulda büyük bir skandal yaşanıyo şu anda.son ayakta atbaşı dedi komserler.atbaşıyla alakası yok gökkale almış yarışı..millet uyuyo..

Mesajı Gönderen: tolginho:cLink:0078762

enteresan şeyler oluyo‚yarışı önde götüren h.i.akkaya 3 aksiyon önce yarışı bırakıyo resmen.ama ona rağmen kaya nın atına geçilmiyo;fakat bu sefer komserler kurulu devreye giriyo ve atbaşı veriyor.ömer kayanın son metrelerde bağırdığı söyleniyo hipodromdakilerce kesin incelenmesi gerekir bu yarışın ama kim inceliycek bu durumda bilmiyorum..

renkdaş ben altılıyı buldum bu sefer fotoğrafını çektim sallama demeyin yine at başı gelen 2 atta var bende

şaka bir yana son ayağı gökkale aldı akkaya nın 10-15 metresi diyeyim sen anlarsın zaten teşvik yapmaması ilginç yanyana giderken

ben bunu hafta sonu oğlum berat için de düşünmüştüm çok değişik

ama artık sıkıldım ok fazla şey görülmeye başlandı at yarışında burada her türlü 2 kazanıyor bencede

sonrasına gelelim tabiki adakarası ve gümbür gümbür lü altılı çok para vermez eyvallah ama kesinlikle bir altılı 64 diğeri 143 lük altılı değil bunlar bana sorarsan

çok fazla olmaya başladı zaten özellikle bu yaz sezonu bir acaip oldu fauller verilmedi ona nazaran 10 da 1 olmayanlarda protestolar kbul edildi daha düşünsek çok fazla gelir aklımıza

artık soğudum at yarışından gerçekten ben gerçekten bu sporu ve izlemeyi seviyorum ama bu kada göze batınca insan gerçekten soğuyor.

neyse diyelim.

yarışlara bakarsak

ilk ayak bombam sumle (6.80) iyi koştu ama 3.oldu ikram kız zaten kaliteli ve startta kalmayınca yarışı kazandı

ikinci ayak sabret çok da zorlanmadan yarışı kazandı bombam sihirli (11.05) hiç koşamadı

üçüncü ayak prince of krakow bir yarış öncesi gibi benzer pistte yine iyi koştu ve kazandı ama asıl en fazla güvendiğim gözdağı (6.60) yine geç çıkıp yine pistin en ağır yeri olan içerden girip 3. bitirdi yine çok iyi koştu startta kalmadığı gün yarışı kazanacak gerçekten iyi bir at göz dağı gelse 150 misli 4.lü ganyan buluyordum 5-2-1-9‚11 çok daha iyi para verirdi altılı da para yapardı

dördüncü ayak ribella dan sonraki kraliçe olacak olan adakarası yine mükemmel bir yarış koştu geç çıktı en arkadan gitti ve zorlanmadan kazandı Allah ayağını düz bastırsın nazar değmesin mükemmel bir at

ben gazide kuloğlu-adakarası ikilisi almıştım ikiside yarışı bitiremedi ama yüzümü kara çıkartmıyor gerçekten çok rahat ben tempolu bir koşuda adakarasının blaze to win i kesin geçeciğine inanıyorum

bir yarışta denk gelirlerse ve tempolu bir at çıkarsa adakarası blaze to win i geçecektir hep birlikte göreceğiz ben twinse koşudan çıkmasa 2-7 ikili alacaktım ama küçük matra ya çok güvenmedim yinede 2.liği bırakmadı adakarasına karşı yapacağı bir şey yok maalesef kraliçe kazadı

5.ayak bir anda gümbür gümbür çıktı efg usagara geldi ama işte dediğimiz olaya denk geliyoruz çok fazla şey olmaya başladı neden çıktı acaba gümbürgümbür mutlaka açıklama yapılmıştır ama okumadım daha

6.ayak 4 lü 9-11 geçmiştim altılıya doldurdum o ayağı 2 altılı oldu zaten

edit: bu foto nasıl koyuluyor ? yine beceremedim

Mesaj fbcsahin1907 tarafından düzenlenmiştir...

25.09.2014 00:44 Perşembe #67

fbcsahin1907
88. Gazi Koşusu

gümbürgümbür ün olayını hakan cantınaz yazmış

gümbürgümbür ün nalı düşmüş karataş bunu farkedip söylemiş nal aranıyor nal bulunamamış

daha önceden başka bir atada başka nal çakılıp çıktığı yarışta sakatlanınca at sahibi hukuki yollara başvurmuş

bu yüzden başka nal takılmasına komserler izin vermemiş ve yarışa çıkamamış

en azından bunda kıllanacak birşey yokmuş‚ ama efg gelmese yankıları ne olurdu bilemem

25.09.2014 08:00 Perşembe #68

Sava
88. Gazi Koşusu

fotofinişte bile Gökkale´nin kazandığı belli ama ne hikmetse bunu ne Gökkale´nin jokeyi ne de komiserler kurulu istememiş. Büyük ihtimalle Gökkale´nin antrenörü protesto çekip atbaşı bitsin demiştir !

26.09.2014 11:37 Cuma #69

fbcsahin1907
88. Gazi Koşusu

bugün saat 20:00 de kız kulesi koşusunda sentetik pistin kraliçesi my secret koşuyor

26.09.2014 19:46 Cuma #70

fbcsahin1907
88. Gazi Koşusu

bugünde my secret için altılı yaptım ilk 3 ayağı geçtik

bakalım son 3 ayak ne olacak birazdan my secret koşacak

11.52 liralık altılım

1.ayak = 3-4-5-7
2.ayak = 5-6-8
3.ayak = 1-2-4-5
4.ayak = 3
5.ayak = 2-3-5-7
6.ayak = 11

26.09.2014 19:47 Cuma #71

Sava
88. Gazi Koşusu

Mesajı Gönderen: fbcsahin1907:cLink:0078766

bugün saat 20:00 de kız kulesi koşusunda sentetik pistin kraliçesi my secret koşuyor

Yanına SARS ekledim şu ana kadar 3 te 3 gidiyoruz. bakalım ne olacak ?

Paylaş 
Sayfa: 1....2.3.4.5.6.7.[8].9.10.11.12.13.14....104