At Yarışları
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Diğer Spor Forumları - Turk Spor Forumu - At Yarışları

Paylaş 
Sayfa: 1....74.75.76.77.78.79.[80].81.82.83.84.85.86....105
24.10.2018 00:28 Çarşamba Konu Puanı: 0

campeones
At Yarışları

Mesajı Gönderen: tolginho:cLink:0080344

sensiz olmaz renktaş..örümcek ‚sava campeones‚ murat ekip toplanmalı=)

Başlık yeniden canlanmış. Oynamıyorum ama ankara ve istanbul sonuçlarına bakıyorum önemli koşuları da bazen izliyorum. Long runner gerçekten iyi iş çıkardı. Zor geçilir gibi duruyor.

27.10.2018 14:08 Cumartesi #712

toko7
At Yarışları

Mesajı Gönderen: fbcsahin1907:cLink:0080354

valla usta burada bir çok faktör var

kendimce şöyle yazayım

benim favorim Finesse. artık Finesse 2-3 gitmeyi öğrendi bu yarışın en şanslı ismi olur.

ama aslında biraz büyük bir ama Finesse‚ Hasafet´in kazandığı TJK koşusunu es geçmişti Hasafet de yarışı kazanmıştı.

Finesse o yarışı neden es geçti acaba sonuçta o koşuyla bu koşu arasında 1 ay da süre vardı yani yine dinlenebilirdi.

Kaldı ki o yarışı da virajda Hasafet´i ayırıp yine kazanırdı her zamanki gibi.Hasafet´in gücü zaten yetmiyor Finesse´e.

Bende büyük bir soru işareti Finesse. Eğer bir sorunu yoksa net favori olur Finesse.

Piano sonata aradan sonra son yarışında iyi gayet iyi koştu.

Karataş seçimini büyük ihtimal Mister Görkem´den yana kullanır o da bir diğer şanslı isim ama Karataş Hasafet´ten ineceği için Selim´in Finesse ile önde şansı çok daha fazla artar taktiğini çok daha rahat uygulayabilir. Rhytm Divine´a da binmez.

ben Gazi´yi kazanırken de Piano Sonata´nın Finesse´den iyi olduğunu düşünmedim. keza Pershing´ten de.

Kocakaya ve Özcan´ın bineceği de bir sürü at var bakalım kimleri tercih edecekler.

Ahmet Peri Lina´ya tercihler büyük ihtimal.

Jokey tercihleri de önemli

Hasafet-Corcovado ve Kahraman ekürisi bilerek yazmış Exranger önde gitmeyi seven atlar bunların 3 ü bile önde gitse Finesse 4 gitse virajda bu atların hepsini rahat rahat ayırır. Hatta Selim tempoyu beğenmeyip numarayı kendi alırsa da şaşırmam.

çünkü tempoyu okuyacak jokeylerin hepsi bekleme yarışı yapan atlara binecekler.

biraz uzun oldu yazasım geldi yarışlar ile ilgili

Eğer Finesse sağlıklıysa Selim Kaya TJK´yı bile es geçip hedefi Cumhurbaşkanlığı yaptıysa yarışı kazanır.

en son yorumları program belli olduğunda bir daha yaparız.

Hocam Araplar´ın yarışı için ne tutuyorsun?

27.10.2018 14:53 Cumartesi #713

mavi örümcek
At Yarışları

kafa karıştırmak istemem ama bence taykut direnebilir. büyük kupon yapanlar denesin.

tipi stili falan aynı özgünhan.

27.10.2018 16:08 Cumartesi #714

mavi örümcek
At Yarışları

f8ness rahat kazandi.

27.10.2018 16:13 Cumartesi #715

toko7
At Yarışları

Finesse ve Village Wind´in cv´lerinde Gazi şampiyonluğu olmamasına çok üzülüyorum.

27.10.2018 16:36 Cumartesi #716

mavi örümcek
At Yarışları

taykuta helal olsun valla ayni ozgunhan.

27.10.2018 16:40 Cumartesi #717

toko7
At Yarışları

Mesajı Gönderen: mavi örümcek:cLink:0080383

taykuta helal olsun valla ayni ozgunhan.

Serdümen tekti bende‚ saldırdığına pişman etti atı helal olsun.

27.10.2018 16:46 Cumartesi #718

mavi örümcek
At Yarışları

Mesajı Gönderen: toko7:cLink:0080384

Serdümen tekti bende‚ saldırdığına pişman etti atı helal olsun.

Sağlık olsun. o da tamerinoğlu tayı herlde . babalarıda böyle mücadele ederdi dejavu gibi oldu

27.10.2018 17:01 Cumartesi #719

toko7
At Yarışları

Mesajı Gönderen: mavi örümcek:cLink:0080385

Sağlık olsun. o da tamerinoğlu tayı herlde . babalarıda böyle mücadele ederdi dejavu gibi oldu

Birinci özgünhan‚ ikinci ve üçüncü tamerinoğlu.
Dördüncü budakhan´ın annesi de‚ kafkaslı´yı 3 yaşlılığında cumhuriyet koşusu´nda geçen şilan=)
Ben en çok demirkazık´ı severdim‚ şimdi baktım ölmüş o da.

Paylaş 
Sayfa: 1....74.75.76.77.78.79.[80].81.82.83.84.85.86....105