At Yarışları
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Diğer Spor Forumları - Turk Spor Forumu - At Yarışları

Paylaş 
Sayfa: 1....76.77.78.79.80.81.[82].83.84.85.86.87.88....104
27.02.2019 15:46 Çarşamba Konu Puanı: 0

tolginho
At Yarışları

Mesajı Gönderen: toko7:cLink:0080564

Ertemiz tutmuyor musun hocam‚ ben tek girmeyi düşünüyorum da:))
Bol şans.

hocam sığmadı. sentetikte de biraz eksik ama belli olmaz.

03.03.2019 14:31 Pazar #730

toko7
At Yarışları

Mesajı Gönderen: tolginho:cLink:0080569

hocam sığmadı. sentetikte de biraz eksik ama belli olmaz.

Tebrikler hocam. River girl´ü tek bulduğun programda bu ikramiye hoş olmadı:))

04.03.2019 14:17 Pazartesi #731

tolginho
At Yarışları

Mesajı Gönderen: toko7:cLink:0080574

Tebrikler hocam. River girl´ü tek bulduğun programda bu ikramiye hoş olmadı:))

Lady Rossa gelse güzel olacaktı

Çarşamba´ya çalışıyorum şimdi..

25.03.2019 14:34 Pazartesi #732

toko7
At Yarışları

Adana´da iz bırakan´ın kazandığı koşuyu izlemenizi tavsiye ederim.

Dışarıları dolaşmış‚ düzlükte makine gibi‚ bitirirken de çok diri.

Ne dersiniz devamı gelir mi istanbul´da?

25.03.2019 15:52 Pazartesi #733

fbcsahin1907
At Yarışları

Yarış 100 kere koşsun 90´ın da Akgün kazanırdı yarışı. Ahmet resmen bitirdi Akgün´ü. yarışta iyi atların olduğunu da düşünmüyorum o yüzden de İz bırakan bu kadar göze battı. Çünkü dıştan gelişi ve bitirişi iyiydi.

ama yarış normal gitse Akgün çok net ve rahat kazanırdı yarışı. yarışı her şeye rağmen Ahmet´e rağmen ikinci bitirdi.

İstanbul´da diğer 3 yaşlıların arasında şansı olduğunu hiç düşünmüyorum. Tendürek zayıftı bence.

İstanbul´da benim dikkatimi çeken ki herkesin dikkatini çekmiştir zaten Explosive Star oldu. Çok farklı gözüküyor.

26.03.2019 14:35 Salı #734

toko7
At Yarışları

Mesajı Gönderen: fbcsahin1907:cLink:0080594

Yarış 100 kere koşsun 90´ın da Akgün kazanırdı yarışı. Ahmet resmen bitirdi Akgün´ü. yarışta iyi atların olduğunu da düşünmüyorum o yüzden de İz bırakan bu kadar göze battı. Çünkü dıştan gelişi ve bitirişi iyiydi.

ama yarış normal gitse Akgün çok net ve rahat kazanırdı yarışı. yarışı her şeye rağmen Ahmet´e rağmen ikinci bitirdi.

İstanbul´da diğer 3 yaşlıların arasında şansı olduğunu hiç düşünmüyorum. Tendürek zayıftı bence.

İstanbul´da benim dikkatimi çeken ki herkesin dikkatini çekmiştir zaten Explosive Star oldu. Çok farklı gözüküyor.

Akgün´ü cidden bitirmiş ahmet‚ ona rağmen toparlanıp tekrar gelmiş; ama ben sonuç değişmezmiş diye düşünüyorum. Bu arada aynı yarışta magnus´u da beğendim.

Explosive star´ın yarışını şimdi izledim‚ kalimdor´un ilk koşusuna benzettim. Aynı eküriye ait aragorn aralık ayında idmanda uyutulmuş. İki üç senede bir bu ekürinin gazi adayı atı sakatlanıyor‚ buna bir şey olmaz inşallah.

Yamanlarbeyi´nin yarışı hakkında ne düşünüyorsun hocam? Benim görüşüm nispeten kumcu rakiplerini dökülürken topladığı yönünde. İstanbul´da da kopabilir mi böyle?

27.03.2019 09:30 Çarşamba #735

fbcsahin1907
At Yarışları

Mesajı Gönderen: toko7:cLink:0080595

Akgün´ü cidden bitirmiş ahmet‚ ona rağmen toparlanıp tekrar gelmiş; ama ben sonuç değişmezmiş diye düşünüyorum. Bu arada aynı yarışta magnus´u da beğendim.

Explosive star´ın yarışını şimdi izledim‚ kalimdor´un ilk koşusuna benzettim. Aynı eküriye ait aragorn aralık ayında idmanda uyutulmuş. İki üç senede bir bu ekürinin gazi adayı atı sakatlanıyor‚ buna bir şey olmaz inşallah.

Yamanlarbeyi´nin yarışı hakkında ne düşünüyorsun hocam? Benim görüşüm nispeten kumcu rakiplerini dökülürken topladığı yönünde. İstanbul´da da kopabilir mi böyle?

Ahmet binebilseydi ben sonucun net değişeceğini düşünenlerdenim. Orada aslında en potansiyelli at Magnus olabilir. başladığından beri ben farklıyım diyemedim ama nispeten uzun çime çıktı kötü değil ama iyi de değildi bence. biraz daha uzunda bir daha görmek lazım magnus u.

Aragorn dediğin gibi oldu maalesef geçen sene Aracı ekürisi neredeyse Gazi´nin 3 favorisi ile koşacakken 1 tane at koşamadılar. Büyük şanssızlık yaşıyorlar gerçekten. İnşallah bu sene şanssızlık yaşamazlar.

Yamanlarbeyi´nin aradan sonra yaptığı koşu iyi. zaten Yamanlarbeyi´nin İstanbul geçmişi de belli. boş at zaten değil. Biraz daha oturmuş gibi. kaldı ki mesafe uzadıkça çok daha fazla işine gelecek Yamanlarbeyi´nin. Şöyle diyeyim Yamanlarbeyi‚ Tendürek´te de koşsaydı kazanırdı yarışı

bakalım rotalarını nasıl çizecekler.

Long Runner´ın en son bıraktığımız hali ateş gibiydi. Bakalım o nasıl dönecek hangi koşuyla dönecek.

27.03.2019 22:08 Çarşamba #736

Serhathodja
At Yarışları

Long Runner şu an Adana´da çalışmalarını sürdürüyor.

28.03.2019 11:05 Perşembe #737

fbcsahin1907
At Yarışları

Explosive Star haftaya çarşambaya kayıt yaptırmış‚ Magnus ile birlikte.

KV-8 2000 metre sentetik

Paylaş 
Sayfa: 1....76.77.78.79.80.81.[82].83.84.85.86.87.88....104