2016 Rio Olimpiyatları/Türk Sporcuların Hazırlıkları
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Diğer Spor Forumları - Turk Spor Forumu - Olimpiyat Oyunları/ Türk Sporcuların Hazırlıkları

Paylaş 
Sayfa: 1.[2].3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....59
10.11.2014 14:35 Pazartesi Konu Puanı: 0

Isis

Geçenlerde bri radyoda dinledim.
Sanırım 8´e çıktı tekvandodadaki kontenjan. Tekvando federasyonu başkanı anlatmıştı.
Biraz zaman geçti çok hatırlamıyorum ama artmıştı veya bu olimpiyatlarda değilse bile snrakilerinde artacağından bahsetmişti.

10.11.2014 15:27 Pazartesi #10

tolginho

Mesajı Gönderen: Isis:cLink:0078875

Geçenlerde bri radyoda dinledim.
Sanırım 8´e çıktı tekvandodadaki kontenjan. Tekvando federasyonu başkanı anlatmıştı.
Biraz zaman geçti çok hatırlamıyorum ama artmıştı veya bu olimpiyatlarda değilse bile snrakilerinde artacağından bahsetmişti.

evet 2016 da 8 sporcu gönderebilicez.ancak son dünya şampiyonası çok kötü geçmişti‚olimpiyatın rehavetinden çıkamadı tekvandocular‚bu sene kota müsabakaları da iyi başlamadı.

10.11.2014 15:30 Pazartesi #11

tolginho

bu arada halter 53 kg da ayşegül çoban sakatlığı dolayısıyla iyi bir derece yapamamış.kendisinden beklenti büyük ancak özellikle koparmasını çok geliştirmesi gerekiyor.

10.11.2014 17:38 Pazartesi #12

Isis

Mesajı Gönderen: tolginho:cLink:0078876

evet 2016 da 8 sporcu gönderebilicez.ancak son dünya şampiyonası çok kötü geçmişti‚olimpiyatın rehavetinden çıkamadı tekvandocular‚bu sene kota müsabakaları da iyi başlamadı.

Federasyon başkanı‚ bu durumun geçici olduğunu ve iddialı olduğumuz sporcuların bulunduğunu özellikle belirtti. Servet Tazegül´ün hazır olacağını ama başka sprocuların da bulunduğunun altını çizdi. Anlattığı sistematik sporcu bulma ve eğitme işi beni lşaşırtmıştı doğrusu.

Ben onu tanımıyorum tabi ama radyoda dinlediğim kadarıyla bir federasyon başkanı olarak çok parlak bir profil çizmişti anlattıklarıyla‚ fikirleriyle...

Servet Tazegül demişken‚ bir hatırlayalım dedim ne kadar etkileyici olduğunu geçtiğimiz olimpiyatlarda.

http://www.youtube.com/watch?v=dJMoqE16rZs

Bir de yine başkan demişti ki‚ üzerlerine giydikleri koruyucularda da bazı değişiklikler olacak ve puanlama için elektronik sensörler oalcakmış.
Robocop gib i olacaklar nerdeyse demişti hatta galiba.

Mesaj Isis tarafından düzenlenmiştir...

22.11.2014 09:40 Cumartesi #13

tolginho

dünya bayanlar boks şampiyonasında 3 sporcumuz yarı finale çıkarak madalyayı garantiledi.tebrikler..

04.12.2014 20:52 Perşembe #14

tolginho

kısa kulvar dünya şampiyonasında türk yüzmesinin 14 yaşındaki altın kızı ve tek umudu beste samancı derecesini geliştirerek türkiye rekoru kırdı ancak bu derece henüz yarı finalden uzak.bestenin gelişimi için gençlerde madalyaları olan 16 yaşındaki rus yüzücü(victoria zeynep güneş) türk yapıldı.şu an besteden 0.4 sn önde gözüküyor 50 kurbağada bestenin ilk hedefi rekoru ondan geri almak olacaktır.bu rekabet inanıyorum ki bestenin gelişimine hizmet edecektir.güzel düşünülmüş bir uygulama federasyonu tebrik ediyorum.

04.12.2014 23:26 Perşembe #15

Bahr-i Siyah

Mesajı Gönderen: tolginho:cLink:0078959

kısa kulvar dünya şampiyonasında türk yüzmesinin 14 yaşındaki altın kızı ve tek umudu beste samancı derecesini geliştirerek türkiye rekoru kırdı ancak bu derece henüz yarı finalden uzak.bestenin gelişimi için gençlerde madalyaları olan 16 yaşındaki rus yüzücü(victoria zeynep güneş) türk yapıldı.şu an besteden 0.4 sn önde gözüküyor 50 kurbağada bestenin ilk hedefi rekoru ondan geri almak olacaktır.bu rekabet inanıyorum ki bestenin gelişimine hizmet edecektir.güzel düşünülmüş bir uygulama federasyonu tebrik ediyorum.

fazla abartılmadığı sürece ben de bu tür "transfer"leri destekliyorum. Onlardan çok şey öğrenebilirler. Ama örneğin yerli başarılı sporcularımızvn olduğu disiplinlerde (5000 metre bayanlar gibi) karşıyım.

05.12.2014 18:56 Cuma #16

tolginho

beste 100 kurbağada 1.09.62 yaptı açıkçası biraz hayal kırıklığına uğradım bu dereceler onun çok önceden yaptığı dereceler burada 1.07 civarı yapmasını beklerdim açıkçası‚victoria zeynep ise 1.05 le yarı finale yükselmiş bence bu kız bişeyler yapar.defne kurt da çok methedilen bir sporcu ama ben ışık görmedim tıpkı bob bowman ın çalıştırdığı 5 türk yüzücüde görmediğim gibi..beste inşallah önünde daha çok uzun bir yol var daha iyi yerlere geleceksin masallarına inanmaz çünkü bestenin en fazla 2 yılı var bu 2 yıl gösterecek ki beste ya vezir olacak ya da hazal ve ediz gibi rezil!

12.04.2015 18:04 Pazar #17

Bahr-i Siyah

Halter. Avrupa Şampiyonası başladı... Azeriler bulgar halterciyi devirmiş‚ iyi gidiyor. Biz de 2bronz‚ bir gümüş ile erkeklerde devam ediyoruz. Kadınlar 2 altın‚ bir gümüş

Paylaş 
Sayfa: 1.[2].3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....59