2016 Rio Olimpiyatları/Türk Sporcuların Hazırlıkları
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Diğer Spor Forumları - Turk Spor Forumu - Olimpiyat Oyunları/ Türk Sporcuların Hazırlıkları

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.[5].6.7.8.9.10.11.12.13....59
19.05.2015 22:59 Salı Konu Puanı: 0

ember

Mesajı Gönderen: Bahr-i Siyah:cLink:0079172

Nafia da 95 dogumluymus. Bayagi yetenekli sporcular var. Servet eger isi salmassa tekwando´nun Naim SÜleymanoglu´su olabilir

Ülkemizde tekvandoya ciddi ilgi var. Pek çok anne-babaya çekici geliyor. Ben de küçüklükte uzun süre yapmıştım. İnsana her alanda çok şey katan bir spor ve bizde de kültürü oluşmuş durumda. Doğal olarak iyi sporcu döngüsünü oluşturabiliyoruz. Sürekli yeni iyi sporcular çıkarabiliyoruz bir dönem güreşte yaptığımız veya şu an Çin´in halterde yaptığı gibi.
Ben en az 3 madalya bekliyorum ama tabii koşullar önemli. Sonuçta başka bir kıta ve oyuncuların uyum sağlaması zor olacak. Burada ciddi sorun olimpiyat komitesinin tekvandoya hala üvey evlat muamelesi yapması. Her 10 kiloya 4 madalya bana göre rezalettir ki gayet takip edilen bir spor.

Bu arada karate 2020 olimpiyatlarında yer alacakmış.

Mesaj ember tarafından düzenlenmiştir...

20.05.2015 13:46 Çarşamba #37

Isis

Mesajı Gönderen: Bahr-i Siyah:cLink:0079156

Teakwando´da Dünya Sampiyonasi´nda Servet Tazegül altin‚ Nur Tatar gümüs madalya aldi. Bir sporcumuz ceyrek finalde

Bu Servet de Teakwando da efsane olma yolunda ilerliyor

geçenlerde internette en iyi efsane tekvandocular türü bir liste vardı
yabancı kaynaklarda
servetin adı geçiyrodu orada şimdiden
çok heyecanlandırmış tekvando camiasını olimpiyatı kazanınca
fakat geçtiğimiz sene biraz sallantıdaydı altın almış olmasına çok sevindim
benim gibi tekvando ile çok ilgisi olmayan birisini ilgiyle youtubeda tekvando videoları izler hale getirmişti.

20.05.2015 14:18 Çarşamba #38

Bahr-i Siyah

Mesajı Gönderen: ember:cLink:0079173

Ben en az 3 madalya bekliyorum ama tabii koşullar önemli. Sonuçta başka bir kıta ve oyuncuların uyum sağlaması zor olacak. Burada ciddi sorun olimpiyat komitesinin tekvandoya hala üvey evlat muamelesi yapması. Her 10 kiloya 4 madalya bana göre rezalettir ki gayet takip edilen bir spor.

Bu arada karate 2020 olimpiyatlarında yer alacakmış.

Mesaj ember tarafından düzenlenmiştir...

Bu sampiyonluklar sayesinde insallah spor bakanligi da biraz daha destek verir. Gerci son zamanlarda destekler ne durumda bilmiyorum ama eskiden buraya genc milli takim sporculari gelirdi‚ halleri perisan. Inanilmasi güc ama hepsi Melih Gökcek´e dua ediyordu "o da olmasa buraya hic gelemezdik" gibilerden.

20.05.2015 14:24 Çarşamba #39

tolginho

Mesajı Gönderen: Bahr-i Siyah:cLink:0079175

Bu sampiyonluklar sayesinde insallah spor bakanligi da biraz daha destek verir. Gerci son zamanlarda destekler ne durumda bilmiyorum ama eskiden buraya genc milli takim sporculari gelirdi‚ halleri perisan. Inanilmasi güc ama hepsi Melih Gökcek´e dua ediyordu "o da olmasa buraya hic gelemezdik" gibilerden.

tekvandoda başarı metin şahin ve ali şahin kardeşlerin‚ belki dediğiniz güreşte geçerlidir. fakat güreşte de son olimpiyatlarda halimiz içler acısı.

21.05.2015 16:36 Perşembe #40

Bahr-i Siyah

Mesajı Gönderen: tolginho:cLink:0079176

tekvandoda başarı metin şahin ve ali şahin kardeşlerin‚ belki dediğiniz güreşte geçerlidir. fakat güreşte de son olimpiyatlarda halimiz içler acısı.

Usta ben eskiden öyleydi diyorum. 2000´lerin basinda genc sporcular buraya gelince anlatirdi.

22.05.2015 08:22 Cuma #41

tolginho

Mesajı Gönderen: Bahr-i Siyah:cLink:0079177

Usta ben eskiden öyleydi diyorum. 2000´lerin basinda genc sporcular buraya gelince anlatirdi.

pardon yanlış anlamışım

22.05.2015 16:08 Cuma #42

ember

İlk Avrupa Oyunları 12 Haziran´da Bakü´de başlayacak. Oldukça fazla sporcumuz var. Bakalım olimpiyatlar öncesi nasıl performanslar sergileyeceğiz.

23.05.2015 19:20 Cumartesi #43

Bahr-i Siyah

Yalniz Avrupa oyunlarinda 8 siklet oldugundan Irem ve Nafia kadroda yok son anda bir degisiklik olmaz ise. Su ise bak ya. DÜnya Sampiyonasinda derece alan sporcular belki olimpiyata bile gidemeyecek

23.05.2015 22:55 Cumartesi #44

tolginho

Mesajı Gönderen: Bahr-i Siyah:cLink:0079180

Yalniz Avrupa oyunlarinda 8 siklet oldugundan Irem ve Nafia kadroda yok son anda bir degisiklik olmaz ise. Su ise bak ya. DÜnya Sampiyonasinda derece alan sporcular belki olimpiyata bile gidemeyecek

iremin durumu normal sıkletten ötürü. ama asena nın yerine nafia olmalı.çok çok büyük bir yanlış olur nafia gitmezse.

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.[5].6.7.8.9.10.11.12.13....59