Dev Çotanakların Yeni Hedefi‚ Fenerbahçe
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Diğer Spor Forumları - Turk Spor Forumu - Dev Çotanakların Yeni Hedefi‚ Fenerbahçe

Paylaş 
Sayfa: [1].2
17.10.2016 19:58 Pazartesi Konu Puanı: 0

GiresunBahçe

http://www.kerasushaber.net/haber/spor_1/dev-cotanaklar%E2%80%99in-yeni-hedefi-fenerbahce/9979.html

Yeşil Giresun Belediyespor Yönetiminde‚ ligde ilk 2 maçta alınan galibiyet‚ yüzlerin gülmesini sağladı.

Başkan Yardımcısı Sertaç Güneş‚ yaptığı açıklamada‚ gençlik projesine inandıkları ve gençlere sonuna kadar güvendiklerini söyledi.

Güneş‚ gençlerin güvenlerini boşa çıkartmadığını vurgulayarak; Kısıtlı bir bütçeyle sezona hazırlandık. Genç oyunculara daha fazla şans tanımak‚ hem de ligde iyi sonuçlar almak amacıyla gençlik projesini hayata geçirdik ve kadromuzu milli takımlarımızda yer alan isimlerden oluşturduk. Onlara çok güvendik. Kendileri de ilk 2 maçta bu güveni boşa çıkartmadılar dedi.

Daha da iyi olacağız diyen Güneş‚ sözlerini şöyle sürdürdü:

İlk 2 hafta bu ligin önemli ekiplerinden Gaziantep ve Trabzonspor ile oynadık. Her 2 takımı da yenmeyi başardık. Bu daha başlangıç. Yeşil Giresun Belediyespor bu lige damgasını vuracaktır.

Hafta sonu kendi evlerinde Fenerbahçe´yi konuk edeceklerini anımsatan Güneş; Hedefimiz mutlak galibiyet. Geçen sezon rakibimizi son saniye basketi ile yenememiştik. Bu kez böyle olmayacak. Fenerbahçe´yi kendi evimizde yenerek çıkışımızı sürdürmek istiyoruz şeklinde konuştu.

Mesaj GiresunBahçe tarafından düzenlenmiştir...

17.10.2016 20:28 Pazartesi #1

Ermanht

Forumları karıştırdın sanırım?

17.10.2016 20:28 Pazartesi #2

joeavarel

Her Yesil Giresun-Fenerbahce maci haberi ciktiginda konu mu acacaksin‚ renkdas?

Ne guzel acmissin zaten mac ile ilgili bir konu. Ne gerek var forumu konu coplugune dondurmenin?

17.10.2016 20:28 Pazartesi #3

m.serdar

Abi sürekli neden başlık açıyorsun

17.10.2016 20:41 Pazartesi #4

MAXville

Mesajı Gönderen: Ermanht:cLink:0889433

Forumları karıştırdın sanırım?

Mesajı Gönderen: m.serdar:cLink:0889435

Abi sürekli neden başlık açıyorsun

http://www.youtube.com/watch?v=91Nwpp8CUwg

27.10.2016 15:09 Perşembe #5

Ankara_Fenerbahçe

Bu giresunspor denen takımın taraftarı maçta Fenerbahçe´ye ağır küfür ettiler ve sahaya madde attılar.

Bu trabzonspor denen iğrenç kulübün basketboldaki uzantısı gibiler.

Tribündekiler Fenerbahçe nefreti içindeydiler hiç de spor sevdasında değillerdi.

Kimse hikaye anlatmasın.

Bu giresunspor denen kulüp umarım seneye düşmüş olur.

12.03.2017 21:15 Pazar #6

DostnameTR

Mesajı Gönderen: Ankara_Fenerbahçe:cLink:0080089

Bu giresunspor denen takımın taraftarı maçta Fenerbahçe´ye ağır küfür ettiler ve sahaya madde attılar.

Bu trabzonspor denen iğrenç kulübün basketboldaki uzantısı gibiler.

Tribündekiler Fenerbahçe nefreti içindeydiler hiç de spor sevdasında değillerdi.

Kimse hikaye anlatmasın.

Bu giresunspor denen kulüp umarım seneye düşmüş olur.

Aradan uzun zaman geçmiş ancak cevap vermek istedim.

Giresunspor trabzonspor uzantısı gibi yorumunuz bence yanlış. Çünkü trabzonspordan oldukça hoşlanmayan bir tavırları var.

Hatta sporu geç şehir insanınından konuştuklarım da genel olarak trabzonlulara karşı bir antipatileri olduklarını açıkça söylüyorlar.

Davranışlarını onaylamıyorum‚ düşsünler ona da itirazım yok ancak Karadeniz bölgesindeki trabzonspor sevdası giresun için geçerli değil.

12.03.2017 22:30 Pazar #7

Ankara_Fenerbahçe

Mesajı Gönderen: DostnameTR:cLink:0080146

Aradan uzun zaman geçmiş ancak cevap vermek istedim.

Giresunspor trabzonspor uzantısı gibi yorumunuz bence yanlış. Çünkü trabzonspordan oldukça hoşlanmayan bir tavırları var.

Hatta sporu geç şehir insanınından konuştuklarım da genel olarak trabzonlulara karşı bir antipatileri olduklarını açıkça söylüyorlar.

Davranışlarını onaylamıyorum‚ düşsünler ona da itirazım yok ancak Karadeniz bölgesindeki trabzonspor sevdası giresun için geçerli değil.

Öncelikle bu kadar süre sonra alıntı yapılmaz mesajlardan konu bile unutulmuş.

Maçı hatırladığımda ise o kadar ağır küfür ettiler ki Fenerbahçe´ye bana kimse başka bir şey anlatmasın.

Benim düşüncem aynı yöndedir‚ ben salonda gördüğüme bakarım.

Mesaj Ankara_Fenerbahçe tarafından düzenlenmiştir...

25.03.2017 21:33 Cumartesi #8

underdog

Mesajı Gönderen: Ankara_Fenerbahçe:cLink:0080147

Öncelikle bu kadar süre sonra alıntı yapılmaz mesajlardan konu bile unutulmuş.

Maçı hatırladığımda ise o kadar ağır küfür ettiler ki Fenerbahçe´ye bana kimse başka bir şey anlatmasın.

Benim düşüncem aynı yöndedir‚ ben salonda gördüğüme bakarım.

Mesaj Ankara_Fenerbahçe tarafından düzenlenmiştir...

Konuya gayet hakim biri olarak yorumunuz münferit bir olaydan ibaret.
Giresun´a Trabzon´un uzantısı demek ile Türkiye´ye Yunanistan´ın uzantısı demek arasında bir fark yok.
Her taraftar grubu küfür ediyor yeri geldiğinde Antep´in Fenerbahçe üyesi başkanı olduğu zaman en fazla küfür yediğimiz taraftar grubuydu.

Maçın heyecanıyla yapılmış günlük bir yorum olmuş.

Mesaj underdog tarafından düzenlenmiştir...

Paylaş 
Sayfa: [1].2