Toplu tacizi videoya aldılar
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Diğer Spor Forumları - Turk Spor Forumu - Toplu tacizi videoya aldılar

Paylaş 
Sayfa: [1]
08.08.2018 14:03 Çarşamba Konu Puanı: 0

eur0tica
Toplu tacizi videoya aldılar

Sözün bitiği yer.

https://www.aydinlik.com.tr/spor-kulubunde-cocuklara-toplu-taciz-toplum-agustos-2018-2

Türk Telekom Gençlik ve Spor Kulübü´nün isim hakkını kullanan bir basketbol okulunda taciz skandalı yaşandı. Aydınlık gazetesinin haberine göre‚ kulübün basketbol bölümünde koç M. E. ve yardımcısı A.Ş.nin de karıştığı rezil olay‚ bir otel odasında yaşandı.

11-14 yaş arasındaki erkek çocuklar‚ takım arkadaşlarının yanında‚ sırayla taciz edildi. O anlar‚ odada bulunanlar tarafından videoya kaydedildi. Görüntülerde çocukların belden aşağısının çırılçıplak soyularak yatağa yüzüstü yatırıldığı görülüyor. Görüntülerde çocukların anal bölgelerine zorla krem sürülüyor ve sprey sıkılıyor. Bazı çocuklar Benim ne suçum var diye kaçmaya çalışıyor‚ bazı çocuklar da Çok acıyor diye bağırıyor.


AÇIKLAMA GELDİ
Türk Telekom Gençlik ve Spor Kulübü´nden kamuoyuna açıklama geldi. Açıklamada şöyle denildi: "Türk Telekom Spor Kulübü‚ birçok spor kulübü gibi özel spor okullarına belirli dönemsel anlaşmalar kapsamında isim hakkını kullandırmaktadır. 7 Ağustos 2018 tarihinde bazı yayın organlarında yayınlanan haberlere konu olan basketbol okulu da bu kapsamda Türk Telekom Spor Kulübünün isim hakkını kullanan ve Türk Telekom Spor Kulübünden tamamen bağımsız ve özel bir işletmedir.


Türk Telekom Spor Kulübü olarak haberlere konu olan‚ asla kabul etmeyeceğimiz menfur olay üzerine söz konusu özel spor okulunun isim hakkı kullanımına ilişkin sözleşmesi‚ tarafımızdan derhal feshedilmiş ve sorumlular hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunulmuştur.

Türk Telekom Spor Kulübü olarak sorumluların tespit edilmesi ve cezalandırılması için ayrıca bir soruşturma başlattığımızı‚ konuyla ilgili tüm süreçlerin yakından ve tavizsiz takipçisi olacağımızı ve bu süreçte mağdurların yanında olacağımızı kamuoyuna saygılarımızla duyururuz."


  
12.08.2018 14:10 Pazar #1

sarılaci-1907
Toplu tacizi videoya aldılar

Herkes kendine‚ sevdiklerine çoluğuna çocuğuna dikkat etsin‚ korusun. Bu ülkede kimsenin can‚ mal ve ırz güvenliği yok artık.


  
17.08.2018 04:02 Cuma #2

campeones
Toplu tacizi videoya aldılar

Haber yorumlarından bunun genç basketbol takımlarının bazılarında gelenek olduğunu öğrendim malesef ki özellikle sokakta oynayan eski neslin bildiği gibi ilkokuldayken erkeklerin birbirine pandik attığı bir çok oyun oynanır. Ben bu iğrenç oyunlara hiç bir zaman katılmadım ama çok izledim. Bu hocalar da o kafalardadırlar. Koca koca adamların bile hala kendilerine göre şaka olan bu tarz hareketleri özellikle akıl zayıflığı olan ya da kendini savunamayacak durumda olan kişilere yaptıklarını sağda solda görüyorum.

Mesaj campeones tarafından düzenlenmiştir...


  
20.08.2018 12:16 Pazartesi #3

eccentric
Toplu tacizi videoya aldılar


Şeref yoksunu orçolar
O spreyi alıp o sürüngenlere monte edeceksin


  
24.08.2018 22:19 Cuma #4

onuraytekin
Toplu tacizi videoya aldılar

Ne kadar adi bir olay. Ne kadar iğrenç. Böyle namussuz‚ ******** insanlar neden men edilmiyor acil olarak. Kıyametin kopması lazım esasında‚ bu medya ne yapıyor? Tiksindim resmen...


  
Paylaş 
Sayfa: [1]