FİBA Kadınlar Avrupa Kupası
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Diğer Spor Forumları - Turk Spor Forumu - FİBA Kadınlar Avrupa Kupası

Paylaş 
Sayfa: [1].2
09.10.2018 19:17 Salı Konu Puanı: 0

eerol
FİBA Kadınlar Avrupa Kupası

OGM Ormanspor 67 - 52 Arka Gdynia

OGM Ormanspor avantajı kaptı





Basketbolda FIBA Kadınlar Avrupa Kupası ön eleme turu ilk maçında OGM Ormanspor‚ Polonya´nın Arka Gdynia ekibini 67-52 yendi.

OGM Ormanspor´da Gardner‚ 19 sayıyla maçın en skorer ismi oldu.

Bu karşılaşmanın rövanşı 12 Ekim Cuma günü Polonya´nın Gdynia kentinde oynanacak.

Polonya´ya önemli bir skor avantajıyla gidecek OGM Ormanspor‚ rakibini elemesi halinde FIBA Kadınlar Avrupa Kupası´nda gruplara kalacak.

Salon: Sait Zarifoğlu

Hakemler: Alin Faur (Romanya)‚ Nemanja Ninkovic (Sırbistan)‚ Abigail Catrix (Fransa

OGM Ormanspor: Copper 13‚ Nilay Kartaltepe 3‚ Gardner 19‚ Aneika 8‚ Ruzickova 9‚ Dila Aşkın 10‚ Özge Kavurmacıoğlu‚ Damla Gezgin 3‚ Miray Şahin 2‚ Naile Çırak

Arka Gdynia: Allen 11‚ Misiek‚ Jurcenkova 6‚ Cannon 10‚ Balintova 9‚ Greinacher 12‚ Baltkojiene 2‚ Podgorna‚ Makurat 2

1. Periyot: 23-8

Devre: 37-25

3. Periyot: 51-44



  
13.10.2018 00:47 Cumartesi #1

eerol
FİBA Kadınlar Avrupa Kupası


OGM Ormanspor deplasmanda yenildi

Arka Gdynia 82 - 74 OGM Ormanspor





Basketbolda FIBA Kadınlar Avrupa Kupası ön eleme turu rövanş maçında OGM Ormanspor‚ deplasmanda Polonya´nın Arka Gdynia takımına 82-74 mağlup oldu.

Sahasındaki ilk maçı 67-52 kazanan OGM Ormanspor‚ rövanş mücadelesini kaybetmesine rağmen FIBA Kadınlar Avrupa Kupası´nda gruplara kaldı.

OGM Ormanspor‚ D Grubu´nda Rusya´nın WBC Enisey‚ Romanya´nın ACS Sepsi ve Mersin Büyükşehir Belediyepor ile mücadele edecek.



  
25.10.2018 10:53 Perşembe #2

eerol
FİBA Kadınlar Avrupa Kupası


BOTAŞ rahat kazandı

A3 Basket 65 - 82 Botaş




Basketbol FIBA Kadınlar Avrupa Kupası E Grubu ilk maçında BOTAŞ‚ deplasmanda İsveç´in A3 Basket takımını 82-65 yendi.

Umea kentindeki Energi Arena´da oynanan karşılaşmanın ilk çeyreğini 21-18 önde geçen İsveç ekibi‚ devre arasına da 43-36 üstün girdi.

İkinci yarıda skor üstünlüğünü ele alan BOTAŞ‚ üçüncü periyodunu 61-58 önde bitirdiği karşılaşmayı 82-65 kazanarak turnuvaya galibiyetle başladı.

BOTAŞ´ta Jewell Loyd‚ 24 sayıyla maçın en skoreri oldu. Ev sahibi ekipte Tiffany Brown´ın 16 sayısı mağlubiyeti önleyemedi.



  
25.10.2018 10:57 Perşembe #3

eerol
FİBA Kadınlar Avrupa Kupası


Mersin B. B. OGM Ormanspor´u mağlup etti


Mersin Büyükşehir Belediyespor 75 - 70 OGM Ormanspor






Basketbol FIBA Kadınlar Avrupa Kupası D Grubu ilk haftasında iki Türk takımını karşı karşıya getiren maçta Mersin Büyükşehir Belediyespor‚ OGM Ormanspor´u 75-70 mağlup etti.

Salon: Servet Tazegül

Hakemler: Dragos-Alin Nicolae (Romanya)‚ Vladyslav Isachenko (Ukrayna)‚ Veronika Vavrova (Çekya)

Mersin Büyükşehir Belediyespor: Asena Yalçın 16‚ Emel Ecem Güler 1‚ Cado 14‚ Mitchell 17‚ Walker 13‚ Burcu Çiğil‚ Melis Talay 11‚ Melisa Korkmaz 3‚ Gonca Karataş

OGM Ormanspor: Copper 24‚ Nilay Kartaltepe 4‚ Gardner 12‚ Ruzickova 7‚ Henry 10‚ Dila Aşkın 1‚ Naile Çırak‚ Özge Kavurmacıoğlu‚ Damla Gezgin 10‚ Miray Şahin 2

1. Periyot: 20-16

Devre: 35-31

3. Periyot: 59-54



  
25.10.2018 10:59 Perşembe #4

eerol
FİBA Kadınlar Avrupa Kupası


Galatasaray‚ Niki Lefkada´ya şans tanımadı

Galatasaray 81 - 61 Niki Lefkada





Basketbol FIBA Kadınlar Avrupa Kupası B Grubu ilk haftasında Galatasaray‚ sahasında Yunanistan temsilcisi Niki Lefkada´yı 81-61 yendi.

Salon: Ahmet Cömert

Hakemler: Maka Kupatadze (Gürcistan)‚ Jelena Smiljanic (Sırbistan)‚ Nir Meirson (İsrail)

Galatasaray: Işıl Alben 7‚ Jefferson 21‚ Abdi 4‚ Macaulay 21‚ İnci Güçlü 5‚ Sinem Ataş 10‚ Şerife Onar 6‚ Eda Şahin 3‚ Nazlı Gökdemir 2‚ Grigalauskyte 2‚ Sude Yılmaz

Niki Lefkada: Elena Tsineke 4‚ Balta 7‚ Knight 13‚ Walker 25‚ Papamichail 5‚ Stjepanovic 2‚ Syrra‚ Aikatrini Tsineke 5

1. Periyot: 21-18

Devre: 38-30

3. Periyot: 59-50



  
26.10.2018 12:41 Cuma #5

eerol
FİBA Kadınlar Avrupa Kupası


Beşiktaş sonunu getiremedi


Beşiktaş 63 - 68 Tsmoki-Minsk







Beşiktaş Kadın Basketbol Takımı‚ FIBA Avrupa Kupası C Grubu ilk maçında Belarus temsilcisi Tsmoki-Minsk´i konuk etti. Son periyota 5 sayı önde (51-46) giren siyah-beyazlı ekibimiz‚ üstünlüğünü koruyamadı ve parkeden 68-63 mağlup ayrıldı.

Siyah-beyazlılar‚ gruptaki ikinci maçında 1 Kasım Perşembe günü deplasmanda Rus ekibi Inventa Kursk ile karşılaşacak.

Salon: BJK Akatlar

Hakemler: Maka Kupatadze (Gürcistan)‚ Jelena Smiljanic (Sırbistan)‚ Nir Meirson (İsrail)

Beşiktaş: Esra Erden Atacan‚ Mitchell 25‚ Kübra Siyahdemir 6‚ Akhator 12‚ Bahar Çağlar 15‚ Melek Uzunoğlu 1‚ Bahar Yapar‚ Mircheva 4

Tsmoki-Minsk: Bartakova 10‚ Stsiapanava 2‚ McCray 7‚ Murauskaya 8‚ Hasper 30‚ Voishal 3‚ Theriot 6‚ Lapo 2

1. Periyot: 19-17

Devre: 35-35

3. Periyot: 51-46

Beş faulle çıkan: 37.53 Murauskaya (Tsmoki-Minsk)



  
26.10.2018 13:20 Cuma #6

eerol
FİBA Kadınlar Avrupa Kupası


Çukurova Basketbol evinde farklı!

Çukurova Basketbol 89 - 68 Beroe






Basketbol FIBA Kadınlar Avrupa Kupası E Grubu ilk hafta maçında Çukurova Basketbol‚ sahasında Bulgaristan temsilcisi Beroe´yi 89-68 yendi.

Çukurova Basketbol: 89 - Beroe: 68

Salon: Servet Tazegül

Hakemler: Peter Zenis (Slovakya)‚ Mindaugas Vecerskis (Litvanya)‚ Maria Ignatiou (Kıbrıs Rum Kesimi)

Çukurova Basketbol: Sevgi Uzun 7‚ Slonjsak 2‚ Iagupova 17‚ Naumenko 18‚ Ndour 11‚ Şaziye İvegin Üner 2‚ Mestdagh 5‚ Gökşen Fitik‚ Sera Özelçi 6‚ Pelin Bilgiç 5‚ Meltem Avcı 16

Beroe: Kocheva 5‚ Chong 4‚ Aleksic 12‚ Lewis 16‚ Pocek 25‚ Konstantinova 2‚ Dineva‚ Boyadzhieva‚ Natskina 2‚ Tyutyundzhieva 2

1. Periyot: 27-20

Devre: 52-38

3. Periyot: 71-56



  
02.11.2018 13:29 Cuma #7

eerol
FİBA Kadınlar Avrupa Kupası


Ormanspor sahasında WBC Enisey´i yendi

OGM Ormanspor 82 - 74 WBC Enisey




Basketbolda FIBA Kadınlar Avrupa Kupası D Grubu ikinci maçında OGM Ormanspor‚ sahasında Rusya temsilcisi WBC Enisey´i 82-74 yendi.

Grupta ilk galibiyetini alan OGM Ormanspor´da 24 sayıyla oynayanan Copper‚ maçın en skorer ismi oldu.

Avrupa kupalarında ilk kez mücadele eden OGM Ormanspor‚ üçüncü maçını 7 Kasım Çarşamba günü Romanya´da ACS Sepsi ile yapacak.

OGM Ormanspor‚ ilk maçında bir diğer Türk temsilcisi Mersin Büyükşehir Belediyespor´a 75-70 mağlup olmuştu.

Salon: Sait Zarifoğlu

Hakemler: Zdenko Zubak (Slovakya)‚ Svetlana Stoyanova (Bulgaristan)‚ Zulfikar Oruzgani (Almanya)

OGM Ormanspor: Copper 24‚ Nilay Kartaltepe 3‚ Gardner 15‚ Henry 17‚ Ruzickova 6‚ Özge Kavurmacıoğlu 6‚ Damla Gezgin 2‚ Miray Şahin 9

WBC Enisey: Mavunga 20‚ Hines-Allen 7‚ Goldyreva 16‚ Marchenkova 8‚ Namok 3‚ Kiryanova 4‚ Dorosheva 5‚ Vorobeva 1‚ Dorovskikh 7‚ Grigoreva 3

1. Periyot: 20-23

Devre: 45-47

3. Periyot: 70-61

Beş faulle çıkan: 38.58 Copper (OGM Ormanspor)



  
02.11.2018 13:31 Cuma #8

eerol
FİBA Kadınlar Avrupa Kupası


Galatasaray‚ Polonya´dan eli boş döndü

Energa Torun 77 - 55 Galatasaray





Galatasaray Kadın Basketbol Takımı‚ FIBA Avrupa Kupası B Grubu ikinci hafta maçında deplasmanda Polonya ekibi Energa Torun´a 77-55 yenildi.

Torun Arena´da oynanan müsabakanın ilk periyodunu 16-14 üstün geçen ev sahibi takım‚ soyunma odasına da 33-26 önde gitti.

Energa Torun‚ üçüncü çeyreğini de 53-34 üstün bitirdiği karşılaşmadan 77-55 galip ayrıldı.

Galatasaray bu sonuçla grupta ilk mağlubiyetini yaşarken‚ Polonya ekibi ise ilk galibiyetini elde etti.



  
Paylaş 
Sayfa: [1].2