THY Euroleague 17.Hafta : Crvena Zvezda - FENERBAHÇE (12 Ocak Perşembe - 22:45)
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Celal Aras Basketbol Forumu - THY Euroleague 17.Hafta : Crvena Zvezda - FENERBAHÇE (12 Ocak Perşembe - 22:45)

Paylaş 
Sayfa: 1....41.42.43.44.45.46.47.48.49.50.51.52.[53]
13.01.2017 23:52 Cuma Konu Puanı: 0

Schillaci

Mesajı Gönderen: F´maniac Reloaded:cLink:0903618

bu sene bana kalırsa İst´da olamayacağız galiba...ilk dört belli gibi...cska-rm-baskonia-oly...5-8 arasında ise pao-ddi ile çekişiriz...8.czv olur...burada ilk dördün hepsini yenebiliriz ama‚ ilk 3 maçı alan olurmuyuz‚sanmıyorum...maalesef durum budur...hiç bir meydan okuma maçını alamadık‚RM ve Cska hariç...hiç bir maçta ezerek galip gelmedik...(gs saymıyorum dahi..)

cska ve real hariç kısmı efsane olmus zaten cska ve real meydan okumadan sayılmaz da deseymişsiniz .. Son 3-4 senemize bakarak bu cümle bile ne seviyeye geldigimizi özetliyor.

Olumsuzluk olması da normal geçen sene ile kıyaslarsak ama ilk 4 için içerde oynayacagımız oli-pana-baskonia-cska maçları etkili olacaktır.

14.01.2017 00:01 Cumartesi #469

Serdeniz_07

Mesajı Gönderen: hgka:cLink:0903441

demiştim kaybederiz diye
değil F4 ilk sekiz bile olmaz
oyuncusu dixon olan takım anca bu kadar olur
yunan oyuncu ile udoh olmasa sıradan bir takımız
türk liginde bile olmaz
hep top kaybı hep
dixon ile yollar acil ayrılmalı
DD maçını izledim akşam onların yabancıs bizde olsa F4 kesin olur
dixon gitsin karşıyaka oynasın bal yapmayan arı (volkan şen gibi)
takke düştü kel göründü geçmiş olsun
hoca ilede bir yere kadar

İlk 8 icin iddiaya girmek ister misin?

14.01.2017 00:28 Cumartesi #470

F´maniac Reloaded

Mesajı Gönderen: Schillaci:cLink:0903629

cska ve real hariç kısmı efsane olmus zaten cska ve real meydan okumadan sayılmaz da deseymişsiniz .. Son 3-4 senemize bakarak bu cümle bile ne seviyeye geldigimizi özetliyor.

Olumsuzluk olması da normal geçen sene ile kıyaslarsak ama ilk 4 için içerde oynayacagımız oli-pana-baskonia-cska maçları etkili olacaktır.

şöyle demek istedim Renkdaş‚ yani tabii ki bu maçlara(Rm&Cska) daha bir motive oluyoruz ancak‚ bizden beklenilen unics-gs-efes-zalg-ea dışındaki deplasmanlar dışında 3-4 tane maçı almamız‚ yenildiklerimizde çabuk pes etmememiz‚ birkaç maçı ezerek sonuçlandırmamızdı..bunların hiç biri bu sene olmadı...normal karşılıyorum‚çünkü kafa burada olmayınca‚vücüt da geriye gidiyor...
bu benimki sitem vs değil‚ sadece son iki senenin yarattığı beklenti ve sağlıklı yönetilen bir şubenin mantıklı icraatları ile oluşan yüksek çıta haliyle...

14.01.2017 00:35 Cumartesi #471

Jai

Ya bu efes napiyor 3 atista faul verip maci uzattilar yazik ya kazandiklari maci verecekler

14.01.2017 00:41 Cumartesi #472

Jai

Yanlis topigen yazmisim.. Ozur dilerim

14.01.2017 09:49 Cumartesi #473

hsinanuslu3

Her takımı yenebildigimiz gibi her takıma da yenilebiliyoruz. Bu oyunculara geçen sene sonunda yuklenen belki de hedefe ulaşılmadigı halde kahramanlik yükünün ( ki maalesef tutku ve karşılıksız sınırsız sevginin ve dahi sınırsız beklentinin Fenerbahçe kültürünün tezahürü) oyuncularda takım yerine kendileri adına oynamalarina yol açan bir nedendir.
Öte yandan final4 İstanbul da olacağı belli olduğu ve takımın bu seviyesini üste taşıyabilecek yerli ve yabancı transferlerini gerçekleştirecek yönetsel vizyonun olmaması da yetersiz rotasyona yol açtığını düşünüyorum.
Bir başka diskordans ise sponsorlarinin hemen tamamının Turk olduğu bir Euroleage de hakkı çatır çatır yenilen Fenerbahçe için tek bir kurumun destek olmaması... esasen hepimiz nedenini de çok iyi biliyoruz... bu takımın adı 65 veya 8jk olsaydı o finale milletmeclisi tam kadro katılırdı ve bu durum yaşansaydı tüm ülke ayağa kalkardı... yani bizim bizden başka bir sevenim8z olmasigi gibi destek verenimiz de yok ve artık yönetsel anlayışın kayıtsız şartsız dünya ve ulke konjukturune yakın çağdaş yapılanmaya ihtiyacı var...
Allah sonumuzu hayır etsin...

14.01.2017 12:08 Cumartesi #474

BERSUCAN

Geçen seneye kadar FB nin basket maçlarını aşırı stres ve gerginlikten tamamını canlı izleyemiyordum.

Geçen sene ki müthiş performans beni çok relax yapmıştı.Biliyordum ki sonuçta kazanan biz olacağız.O yüzden 40 dk maçı sakin bir şekilde izleyebiliyorum.

Bu sene bu hastalık yine hortladı.Kızılyıldız maçının 2.yasırısnda ki fark 8 olduğu andan itibaren yine takibi bıraktım.

Umarım bu takım hakettiği koltuğa oturur bir an önce.

Bogdan ın bu takımın beyni olduğu gerçeği bir kez daha teyit edildi.Eğer 3 ay sahalardan uzak kalmasaydı eminim FB nın performansı şuanda CSKA nın ensesinde olurdu.

15.01.2017 16:42 Pazar #475

Criss Angel1907

Mesajı Gönderen: hgka:cLink:0903441

demiştim kaybederiz diye
değil F4 ilk sekiz bile olmaz
oyuncusu dixon olan takım anca bu kadar olur
yunan oyuncu ile udoh olmasa sıradan bir takımız
türk liginde bile olmaz
hep top kaybı hep
dixon ile yollar acil ayrılmalı
DD maçını izledim akşam onların yabancıs bizde olsa F4 kesin olur
dixon gitsin karşıyaka oynasın bal yapmayan arı (volkan şen gibi)
takke düştü kel göründü geçmiş olsun
hoca ilede bir yere kadar

Ne oldu cevap veremedin giriyor musun iddiaya üyelik dondurmasına f4 yapacağız kendine güvenmiyor musun yoksa

Paylaş 
Sayfa: 1....41.42.43.44.45.46.47.48.49.50.51.52.[53]