Fenerbahçe Doğuş Erkek Basketbol 2017-2018 Sezonu Transfer Haberleri
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Celal Aras Basketbol Forumu - Fenerbahçe Doğuş Erkek Basketbol 2017-2018 Sezonu Transfer Haberleri

Paylaş 
Sayfa: 1....217.218.219.220.221.222.223.224.225.226.227.228.[229]
24.07.2017 12:22 Pazartesi Konu Puanı: 0

Vrapcho

soyle bir ongorude bulunayim istiyorum. gorunen o ki bol rotasyonla oynayabilecgimiz kadro olusacak‚ buna binaen‚ gecen yila gore normal sezonda zorlanmayacagimizi fakat playoff ve F4da lider veya yildiz eksikligini cekebiliriz. ama bu zor sampiyon oluruz gibi algilanmasin sadece bir tecrube ongorusu :)) .. Obra var dert Yok!!

Mesaj Vrapcho tarafından düzenlenmiştir...

24.07.2017 12:27 Pazartesi #2053

Coni McFly

sg... 5 no...

24.07.2017 12:49 Pazartesi #2054

ilkcey

Mesajı Gönderen: Isis:cLink:0928623

Bence bu konu meseleyi nasıl değrlendirdiğinizle alakalı.
Hersene şampiyon olmak çok hayal.
10 senenin 7-8inde F4 görmek ise gerçekçi bir hedef olmakla beraber değişen format ile eski kriterlerin geçerli olduğunu düşünmüyorum.

Elimizden doğal olarak oyuncular gidiyor. Yenilerini çıkarırsan ancak başarılı olursun.
Bu işin doğası bu.

2 numara konusundansa 5 no çok daha acil‚ önemli benim için.
Udoh gelirken bu noktaya ulaşır diyen yok gibi birşeydi.

Ama savunmanın bel kemiği oldu. Çok kritikti. Mvp idi.

Aynı şeyleri yapmayacaktır Obradovic.
Hatta işu lafı vardı. Her sene oyun defterimi evde bırakır yenisini kullanırım gibilerinden...

Bence bu işin heyecan verici tarafı da bu.
Ne deneyecek bakalım...

Zaten olay burda. Onemli olan kemik kadroyu kurabilmekte. Bize bu yil kupayi getiremeyebilir ama onumuzdeki 10 yil F4 un en buyuk adayi yapabilir. NBA in bu kadar sikinti cikardigi donemde Kalinic seviyesindeki oyuncular cok degerli.

5 numarada ana kadro da oyuncumuz yok su anda. Vesely 4.5 ve uzunlarda baskin oldugumuz zaman Vesely nin 4 oynadigi zamanlar.

Ben su yoklukta Antici birakacagimizi dusunmuyorum. 5 numara gelir ve transferi tamamlariz

Paylaş 
Sayfa: 1....217.218.219.220.221.222.223.224.225.226.227.228.[229]