THY EUROLEAGUE 17. HAFTA MAÇI - FENERBAHÇE DOĞUŞ - VALENCİA BASKET 11 OCAK PERŞEMBE SAAT 22:45
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Celal Aras Basketbol Forumu - THY EUROLEAGUE 17. HAFTA MAÇI - FENERBAHÇE DOĞUŞ - VALENCİA BASKET 11 OCAK PERŞEMBE SAAT 22:45

Paylaş 
Sayfa: 1....16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.[28]
12.01.2018 22:36 Cuma Konu Puanı: 0

Cole Phelps
THY EUROLEAGUE 17. HAFTA MAÇI - FENERBAHÇE DOĞUŞ - VALENCİA BASKET 11 OCAK PERŞEMBE SAAT 22:45

Mesajı Gönderen: Semih:cLink:0938717

ben obranın kızdı��ı zaman saglığından endişe duyuyorum.yüzü kızarıyor‚tansiyonu yükseliyor demektir bu.zor hoca oldugu kesin ama eminim‚oyuncuları bu konuda artniyetli olmadığına inandırmış ki‚herkes anlayışla bakıyor olaya.senelerdir nba izlerim bu karakterde bir koç görmedim.

Hocam vallahi örneğin ben basketbolcu olsam Obradovicle çalışamam.Beni dünyanın en iyi oyuncusu yapacağını bilsem bile zor.Herkes onun metoduna alışamaz‚ o da her oyuncuyla zaten çalışmaz.

12.01.2018 23:06 Cuma #244

Cole Phelps

Konunun üzerine önemli olduğunu düşündüğüm Jan Vesely´nin Socrates dergisindeki röportajından bir kuple:

13.01.2018 03:31 Cumartesi #245

kociso

takım 1 ve 4 periyotlar kusursuz oynadı 2 ve 3 periyotlar kötü oynadı. her maç böyle kötü oynadığımız periyotlar mutlaka oluyor şu dengesizliği bir atabilsek kötü oynadığımız periyotlar vasat oynayabilsek çok az maç kaybederiz. ama ben 1 ve 4. periyotlar takımı çok beğendim takıma tebrikler umarım önümüzdeki hafta içi 2 maçımız var iki maç da istanbul da ilk defa bir 2 de 2 yaparız.

13.01.2018 04:23 Cumartesi #246

cemc1971fb

Mesajı Gönderen: Cole Phelps:cLink:0938716

Manasız bir yorum olmuş zira Obradovic Dixon´ı oyundan şutu zorladığı için çıkarmadı‚ savunmada van rossom´u köşede perdeye takılıp ağır kaldığı için boş bıraktığı ve üçlüğü yedirdiği için çıkardı.Koç aksine Melih´i bile şut atması için zorlar.Dixona ne diyecek allasen...

Mesaj Cole Phelps tarafından düzenlenmiştir...

sende ne görüyorum biliyormusun
eğilip‚bükülmediğin her an için bunu görüyorum
kalitenden ödün vermediğin her an için bunu görüyorum

bu toplum sana deli gömleğini giydiremedi
bunu görüyorum

sen basketbol forumu için faydalı birisin
yanılabilirsin‚yanlışa düşebilirsin‚doğrudan uzaklaşabilirsin belki ara sıra
sen faydalı birisin
senin varlığın artı değer‚katma değer

13.01.2018 10:51 Cumartesi #247

cankataaa

Mesajı Gönderen: romeo24x:cLink:0938718

WM a ısınamayan ‚ b‚r türlü sevemeyen arkadaşlar var.Hak veriyorum‚ mizacında bir boby sempatikliği yok ‚ evet ama lütfen ama lütfen bu kadar gömmeyin bu adamı.Tamam bu maçta ve bazı maçlarda bende çok kızıyorum ama bu kadarını hak etmiyor.Yani bakın hep söylediğimiz sene başından beri kaç maçta salladığımız sloukas dün iyi oynadı ve bir anda sloukas in wana out oldu.Bir renktaş demiş wana olmasaydı 11-6 olamazdık diye‚ gerçektende olamazdık.

Lider olmasıgerekmiyor.Takımda liderliği üstlenebilecek bir sürü adam var.JT de yaptığımız yanlışı wana dada yapıyorz.JT den udoh wana dan bogi bekliyor millet.Oyun tarzları vs nerdeyse herşeyleri farklı.İstiyosan diamantidis tarzı bir adam gidip wanayı almazsın.Yada gidip de coloyu s.rodrigezi alırsın ona teslim edersin. Bazen iyi oynayacak bazen sıvayacak böyle gidecek.Bir çok maçta bize fazlasıyla katkı verdi. Şu takımda sene başından beri performansı bazı maçlarda yerlerde olan bir sürü oyuncu var.Hiçbiri (jt dışında) bu kadar aşağılanmıyor.Bende bu adamın bunu haketmediğini düşünüyorum. Eğer sene sonu obra istmezse gider zaten ama bu sene rotasyonun ana parçalarından sevsenizde sevmesenizde durum bu.

Müthiş olmuş.ellerine sağlık

13.01.2018 15:23 Cumartesi #248

Isis

Benin wm ile derdim liderlik konusu drgil
Sanki bizi yeterince ciddiye almadi
Ama drgisecegine yeri geldiginde yardiracagina adim gibi eminim

Paylaş 
Sayfa: 1....16.17.18.19.20.21.22.23.24.25.26.27.[28]