TÜRKİYE KUPASI FENERBAHÇE DOĞUŞ - ANADOLU EFES 14 ŞUBAT ÇARŞAMBA SAAT 20:00
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Celal Aras Basketbol Forumu - TÜRKİYE KUPASI FENERBAHÇE DOĞUŞ - ANADOLU EFES 14 ŞUBAT ÇARŞAMBA SAAT 20:00

Paylaş 
Sayfa: 1....33.34.35.36.37.38.39.40.41.42.43.44.[45]
16.02.2018 17:09 Cuma Konu Puanı: 0

omsaka

Merak ediyorum‚ içinde artık bulunmadığımız bu organizasyonda seyirci sayısı nasıl?

İlk günkü seyirci miktarını tuturabildiler mi?

Seyirciler yarı-final ve final maçlarında‚ Avrupa şampiyonunu göremeyecek.

17.02.2018 13:35 Cumartesi #397

Djalosh

Mesajı Gönderen: VMG1907:cLink:0941348

Konuyu bilmiyorum ama herkes Mrsıc´in bizdeki son senelerini hatırlıyor. Mrsıc Netaş ile lige geldiğinde tek başına bir takımdı... Mükemmel bir oyun kurucuydu...Bogi´nin ‚ Doncic´in bugün yaptığı perdeden sonra rakibini arkana alma olayını 25 sene önce yapıyordu ve bunlardan çok daha iyi şutordü... O´nun çok büyük bir takımda olamamasının sebebi 90´larda dünya da basketbol çok daha kaliteli idi... Çok daha fazla yıldız vardı ve NBA bugünkü kadar Avrupa´ya açık değildi bu sebeple Avrupa kıtasında da çok fazla yıldız oyuncu vardı...Geçen gün yine yazdım Obra ile genç yaşında tanışsaydı yani bir türlü denk gelselerdi şu an çok daha büyük bir efsaneydi...

Damir Mrsic gordugumuz en buyuk oyunculardan biriydi ‚ ne yapiyor acaba simdi ‚

Dedigine katiliyorum obra ile oynasaydi cok farkli olurdu

19.02.2018 09:01 Pazartesi #398

Volkan Ateş

adamlara kupayı aldırdık

Paylaş 
Sayfa: 1....33.34.35.36.37.38.39.40.41.42.43.44.[45]