THY EUROLEAGUE 2018-2019 SEZONU
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Celal Aras Basketbol Forumu - THY EUROLEAGUE 2018-2019 SEZONU

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.[11]
12.10.2018 23:19 Cuma Konu Puanı: 0

eerol

Anadolu Efes iyi başladı

Bayern Münih 71 - 90 Anadolu Efes

Basketbolda THY Avrupa Ligi´nin ilk haftasında Anadolu Efes‚ deplasmanda Alman ekibi Bayern Münih´i 90-71 yendi.

Münih kentindeki Audi Dome Salonu´nda oynanan maçın ilk yarısını 19-18 geride kapatan Anadolu Efes‚ devreyi 44-37 önde tamamladı.

Ev sahibi ekip karşısında son periyoda 72-51 üstün giren lacivert-beyazlılar‚ rakibini 90-71 mağlup etti ve sezona galibiyetle başladı.

Konuk takımda Brock Motum 14‚ Shane Larkin 13‚ James Anderson da 12 sayıyla galibiyete katkıda bulundu.

Anadolu Efes‚ ikinci hafta mücadelesinde 17 Ekim Çarşamba günü Litvanya temsilcisi Zalgiris Kaunas´u ağırlayacak.

12.10.2018 23:26 Cuma #91

eerol

Darüşşafaka Tekfen‚ deplasmanda kaybetti

Real Madrid 109 - 93 Darüşşafaka Tekfen

Basketbolda THY Avrupa Ligi´nin ilk haftasında Darüşşafaka Tekfen‚ deplasmanda İspanyol ekibi Real Madrid´e 109-93 yenildi.

İspanya´nın başkenti Madrid´deki Wizink Center´da oynanan maçın ilk periyodunu 25-18 önde kapatan ev sahibi ekip‚ soyunma odasına da 53-38 üstün gitti.

Üçüncü periyotta etkili oyununu sürdüren ve son çeyreğe 91-69 önde giren Madrid temsilcisi‚ rakibini 109-93 yenerek sezona galibiyetle başladı.

Ev sahibi ekipte‚ Anthony Randolph 16‚ Jaycee Carroll 14‚ Fabien Causeur‚ Sergio Llull ve Jeffery Taylor 13´er sayıyla skora katkıda bulundu.

Darüşşafaka Tekfen‚ ikinci hafta mücadelesinde 16 Ekim Salı günü Karadağ ekibi Buducnost VOLI´yi ağırlayacak.

12.10.2018 23:32 Cuma #92

eerol

13.10.2018 21:58 Cumartesi #93

EL NİNO-9

kurulan kadrolar ve ilk hafta izlenimlerim
-canaria‚ buducnost‚ münih ve daçka son 4 sırayı paylaşır. Pek EL seviyesinde göremedim bu takımları
- Efes play off u zorlar. Oly Pao Laboral geçen seneye göre bir adım daha önde gibi.
- barça yine cacık. Bizim takımın obra öncesi gibi çok para harcıyorlar ama takım kimyası rezalet. bence milano da play off yapamaz. zalgirisi pek kestiremiyorum play off dışı kalabilir gibi geliyor ama umarım yaparlar

sezon sonu tahminim 1- cska 2- madrid 3 - Fener 4- Oly 5- Pao 6 - laboral 7- maccabi 8- efes. büyük ihtimal patlarım ama dursun burda

14.10.2018 01:15 Pazar #94

ilkcey

Mesajı Gönderen: EL NİNO-9:cLink:0957221

kurulan kadrolar ve ilk hafta izlenimlerim
-canaria‚ buducnost‚ münih ve daçka son 4 sırayı paylaşır. Pek EL seviyesinde göremedim bu takımları
- Efes play off u zorlar. Oly Pao Laboral geçen seneye göre bir adım daha önde gibi.
- barça yine cacık. Bizim takımın obra öncesi gibi çok para harcıyorlar ama takım kimyası rezalet. bence milano da play off yapamaz. zalgirisi pek kestiremiyorum play off dışı kalabilir gibi geliyor ama umarım yaparlar

sezon sonu tahminim 1- cska 2- madrid 3 - Fener 4- Oly 5- Pao 6 - laboral 7- maccabi 8- efes. büyük ihtimal patlarım ama dursun burda

Efes gergin faktoru yüzünden yine playoff goremez. Khimki ve Zalgiris ilk maclarinda kotuyduler ama toparlar ikiside. Milano ‚ Efes ve Barca ayni ayarda takimlar.

ilk 4 : Biz‚CSKA‚ RMD ve Oly ( bu 4 lüde siralama degisebilir)

5. ve 6. Pana ve Baskonia ( Pana ilk 4 ü zorlar )

Sonra seviye düsüyor

7. ve 8. Maccabi ‚ Khimki veya Zalgiris.

10-11-12 Ayni tarzda 3 takim Milano‚ Efes ve Barca (bunlardan sadece ilk 4 lüden sürpriz galibiyetler almasi beklenebilir)

Son 4 ise belli : Buducnost‚ Bayern‚ Dacka ve Gran Canaria.

14.10.2018 12:15 Pazar #95

AyB_FB

Valla herkes aynı şeyleri yazmış takım seviyelerinde‚ ‚ bende maçları izlerken 4 gruba ayırdım durum çok belli çünkü bu sene..

1.Seviye ; FB ‚ Cska ‚ Real ‚ Oly
2. Seviye ; Pana ‚ Bask. ‚ Efes ( bu sene iyiler ) ‚ Macc.
3. Seviye ; Zalg. ‚ Khmki ‚ Barca ‚ Milano
4. Seviye ; Bm ‚ Daçka ‚ Canaria ‚ Buduc.

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.[11]