AntuHaber: "Türkiye`nin En İyi Takımı Olduğumuzu Gösterdik"
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Celal Aras Basketbol Forumu - AntuHaber: "Türkiye`nin En İyi Takımı Olduğumuzu Gösterdik"

Paylaş 
Sayfa: [1]
13.06.2018 23:38 Çarşamba Konu Puanı: 0

------
AntuHaber: "Türkiye`nin En İyi Takımı Olduğumuzu Gösterdik"

Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımımızın Başantrenörü Zeljko Obradovic, Türkiye’nin en iyi takımı olduklarını gösterdiklerini söyledi.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi final serisi 5. maçının ardından Fenerbahçe TV’ye şampiyonluğu değerlendiren Obradovic, “Uzun bir süreçti. Çok çalıştık ve sonunda Türkiye’nin en iyi takımı olduğumuzu gösterdik. Bu projeyi başlatan Aziz Yıldırım ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyoruz. Yeni Başkan Ali koç’u da tebrik ediyor ve başarılar diliyorum. Tüm taraftarlara ve herkese bunları yaşattıkları için teşekkür ediyorum” dedi.

14.06.2018 09:21 Perşembe #1

Isis
AntuHaber: "Türkiyenin En İyi Takımı Olduğumuzu Gösterdik"

Helal olsun.
üst üste 3. kere şampiyon olabilmiş 4 takımdan birisiyiz. İnşallah bu birliktelikle 4. 5. 6. şampiyonluklar da gelecek.
Çok seviyorum bu takımı.
Tebrikler tüm emeği geçenlere.

Paylaş 
Sayfa: [1]