Fenerbahçe Beko - Zalgiris Kaunas Euroleague Ceyrek Final 1.Mac 16 Nisan Sali 20.45
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Celal Aras Basketbol Forumu - Fenerbahçe Beko - Zalgiris Kaunas Euroleague Ceyrek Final 1.Mac 16 Nisan Sali 20.45

Paylaş 
Sayfa: 1....10.11.12.13.14.15.16.17.[18].19.20.21.22
16.04.2019 23:01 Salı Konu Puanı: 0

Cole Phelps
Fenerbahçe Beko - Zalgiris Kaunas Euroleague Ceyrek Final 1.Mac 16 Nisan Sali 20.45

Mesajı Gönderen: axe1907_Fb:cLink:0969726

siena oli 89 -41 var gene siena oliiy yeniyordu ama seriyi oli kazaniyordu hemde yakın zamanda . ilk yarı 41-9 bitmişti..

onun dısında eurolig tarihinde en az satı atan takım bir macta bir sloven ekibiymiş 35 sayı

umarim bu macı rehaveti olmaz agır bedel oderiz.. bu adamlar biz buraya bosuna gelmedik deyip. 2 macta olumune oynaycaklardır..
ikini macı 8-10 arası bir fakla kazanır

orada aynı sey olur gibi geliyor ama 2 mac serinin en zor macı olacak

Aynen öyle hocam.

Obradovic zaten en ama en ufak bi gevşemeye bile izin vermeyen biri zaten.Ben 2. maçta da müthiş bir savunma bekliyorum.

Bugünkü kısaların savunması benim Obradovicli dönemde izlediğim en iyi kısa savunması olabilir.Hem dışarısını hem içerisini savundular müthiş bir şeydi.Savunması çoğu zaman savruk Guduric neler yaptı öyle‚ o top çalması hele‚ nasıl da odaklanmıştı.Size olarak küçük Melih White gibi bir atleti rezil etti‚ Dixon Davies gibi yılın flaş uzunu birine ezilmedi.Kalinic her yere yetişti.

16.04.2019 23:01 Salı #154

Semih

Mesajı Gönderen: artuklu:cLink:0969727

Kalinüçün üçlükleri senin bu mesajına eksi veren götoğlanınada girsin

ben de + bastım

burada çok var onlardan

16.04.2019 23:03 Salı #155

Burak Benli

Mesajı Gönderen: Cole Phelps:cLink:0969723

Böyle bir skor daha önce ne gördüm ne duydum.Bir ilk yaşandı resmen.

Tabi bunda bizim muazzam kısa savunmamızın ki Melih bile inanılmaz bir atlet olan A.White karşısında şov yaptı‚ payı çok büyük olsa da rakibin de ekstra ekstra kötü bir maç çıkarmasını da yadsıyamayız.

Vesely dışında kötü oynayan yoktu‚ Datome yine vasattı.Guduric ve Green ise mest etti.Ahmet de çok büyük katkı verdi.İnşallah devamını getirir bu 3 oyuncu.Kalinic zaten bildiğimiz gibi.

Umarım Vesely bir an önce toparlanır.Vesely´siz final four çok ama çok zor...

Rakip ekstra kötü değildi canım adamları dağıtan senin savunman! Senin hazırladığın plan...

Yardımlara gidiş süren‚ yarı sahada bıraktığın alan ve koridorlar ve onlara kendi belirlediğin bir oyun alanı yaratan

Bugünün en önemli isimlerinden biri de MELLİ idi. Savunmada kusursuza yakın bir maç çıkarttı basketbolu bilen birisi bu maç Melli´yi savunmada izlediyse orgazm olmuştur.

16.04.2019 23:05 Salı #156

adigex1907

Sanki ilk play off maçımızı kazanmış gibi yorumlar görüyorum. Bu takım son şampiyon Reali de böyle ezdi süpürdü yok Sienaymış oymuş buymuş. Zalgiris kötü oynamadı son form durumu en yüksek takım geldi‚ kendi evinde yenilmeme rekoru kıran takımın sahasında beton duvara çarptı. Hem de Jojosuz‚ erken faul problemine giren Vesely siz.

16.04.2019 23:06 Salı #157

fbulo35

hay maşallah! 3-0 biter bu iş

16.04.2019 23:07 Salı #158

doozkan
Fenerbahçe Beko - Zalgiris Kaunas Euroleague Ceyrek Final 1.Mac 16 Nisan Sali 2..

Takıma tebrikler ama serilerde özellikle ilk maç böyle farklar ikinci maç için tehlikelidir. Macabbi serisinin ilk maçı tadında bir ikinci maç bekliyorum. Bu arada kötü gömdük adamları:))

16.04.2019 23:08 Salı #159

Semih

Mesajı Gönderen: Burak Benli:cLink:0969736

Rakip ekstra kötü değildi canım adamları dağıtan senin savunman! Senin hazırladığın plan...

Yardımlara gidiş süren‚ yarı sahada bıraktığın alan ve koridorlar ve onlara kendi belirlediğin bir oyun alanı yaratan

Bugünün en önemli isimlerinden biri de MELLİ idi. Savunmada kusursuza yakın bir maç çıkarttı basketbolu bilen birisi bu maç Melli´yi savunmada izlediyse orgazm olmuştur.

extra degil hocam‚extra extra olacak‚yani double double.

16.04.2019 23:10 Salı #160

Petrichor

Mesajı Gönderen: ugur.FB:cLink:0969698

Adamların çeyrek skorları zalgirisin

13
8
14
8

yeter de artar

16.04.2019 23:11 Salı #161

Cole Phelps

Mesajı Gönderen: Burak Benli:cLink:0969736

Rakip ekstra kötüydü hocam‚ 2. maçta anlayacağız her şekilde zaten.Sudan çıkmış balığa döndüler bugün.Tabiiki bizim sezonun en iyi savunmasını yapmamızın çok büyük payı var ama ne olursa olsun bu 43 sayıyı tek başına izah etmiyor bence.

Melliyi sezon başında eleştirmiştim.Pota altında kaçak oynuyordu‚ mücadeleye girmiyordu.Sezonun 2. yarısı ve özellikle de bugün bunun tam tersi vardı.Mellinin oyununda düzeltmesi gereken tek bir şey kaldı‚ o da ekstra pas hastalığı.At kardeşim şu şutları çatır çutur at...

Paylaş 
Sayfa: 1....10.11.12.13.14.15.16.17.[18].19.20.21.22