Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes / TBSL Final 3.Maç / 13 Haziran Perşembe 21.00
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Celal Aras Basketbol Forumu - Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes / TBSL Final 3.Maç / 13 Haziran Perşembe 21.00

Paylaş 
Sayfa: 1....62.63.64.65.66.67.68.69.70.71.72.73.[74]
14.06.2019 16:56 Cuma Konu Puanı: 0

axe1907_Fb
Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes / TBSL Final 3.Maç / 13 Haziran Perşembe 21.00


Mesajı Gönderen: ugur.FB:cLink:0978219Yeni seçim mi olsu diyorsun yanı‚ anlamadım ?yerine aday olmadıgı için diyemiyorum

ama durum ortada . futbol takımından sonra baket takımıda sallantıda

olurda seneye basket takımı dagilirsa ‚ futbol da zaten ortada bu birliktelik biter.
masa tenisi filan kurtarmaz


  
15.06.2019 23:52 Cumartesi #658

Dr.Mehmet
Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes / TBSL Final 3.Maç / 13 Haziran Perşembe 21.00


Mesajı Gönderen: LeCoach:cLink:0978199Hocam sakatlarla ilgili bütün söylediklerinize katılırım. Ama dün akşama özel Sinan ve Ahmet´i biraz daha fazla kullansa ‚ tepe p&r üzerinden dış şut yerine maç içinde sadece 2 kere denediğimiz ‚ birinde Beabouis 3. faulünü yaptı diğeri sayı oldu ‚ Kaliniç´in alçak post oyunlarını daha fazla denese belki maçı kazanırdık. En azından bir şeyler kötü giderken başka bir plan devreye sokmuş olurduk.aslında geçen maçta da bu maçta da kalinic´le post oyunlarını sıkça oynadık. zaten‚ vesely ve JL gibi iki oyuncumuzun yokluğunda daha önceleri sürpriz hamle olarak kullandığımız bu oyunu gereğinden fazla kullanmak zorunda kaldık bence. daha önce sıklıkla 4 kısaya veya 5 kısaya döndüğümüzde oynadığımız bir oyundu bu. bazen de 2 uzun varken de oynuyorduk ama dediğim gibi oyunun sıkıştığı anlarda obra´nın tabiri caizse rakip koçu kucağına almak için kullandığı hamlelerdendi. bunu sürekli yaparsan kolay önlem alınabilecek bir şey bence. tabi fikirler farklı olabilir ancak‚ bu seride bence hücumda bize olumlu yansımayan şeylerden birisi de kalinic´le post oyunlarını fazla zorlamak oldu. bu akşamki yani 4. maçta bir getirisi metecan´ı erken faul problemine soktu o var. kalinic‚ omuz problemi sonrası post oyunlarında bitirici özelliğini bu seride fazla kullanamıyor. ayrıca‚ hem low post oyunların hem de high post-backdoor gibi oyunların etkili olabilmesi için hareketli ve rakibin önlem aldığı uzun veya uzunların olmalı ayrıca kısaların da oyunun içinde olmalı ve yüksek yüzdeyle oynamalı. yoksa zaten gerçek bir 4 veya 5 no olmayan kalinic´in için bu oyunları için önlem almak kolayken daha da kolaylaşır.


  
17.06.2019 00:18 Pazartesi #659

Civa
Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes / TBSL Final 3.Maç / 13 Haziran Perşembe 21.00


Mesajı Gönderen: Dr.Mehmet:cLink:0978658aslında geçen maçta da bu maçta da kalinic´le post oyunlarını sıkça oynadık. zaten‚ vesely ve JL gibi iki oyuncumuzun yokluğunda daha önceleri sürpriz hamle olarak kullandığımız bu oyunu gereğinden fazla kullanmak zorunda kaldık bence. daha önce sıklıkla 4 kısaya veya 5 kısaya döndüğümüzde oynadığımız bir oyundu bu. bazen de 2 uzun varken de oynuyorduk ama dediğim gibi oyunun sıkıştığı anlarda obra´nın tabiri caizse rakip koçu kucağına almak için kullandığı hamlelerdendi. bunu sürekli yaparsan kolay önlem alınabilecek bir şey bence. tabi fikirler farklı olabilir ancak‚ bu seride bence hücumda bize olumlu yansımayan şeylerden birisi de kalinic´le post oyunlarını fazla zorlamak oldu. bu akşamki yani 4. maçta bir getirisi metecan´ı erken faul problemine soktu o var. kalinic‚ omuz problemi sonrası post oyunlarında bitirici özelliğini bu seride fazla kullanamıyor. ayrıca‚ hem low post oyunların hem de high post-backdoor gibi oyunların etkili olabilmesi için hareketli ve rakibin önlem aldığı uzun veya uzunların olmalı ayrıca kısaların da oyunun içinde olmalı ve yüksek yüzdeyle oynamalı. yoksa zaten gerçek bir 4 veya 5 no olmayan kalinic´in için bu oyunları için önlem almak kolayken daha da kolaylaşır.Bu set aslında Datome için uygulanmış bir set‚ onun fade away´leri üzerine kurgulanmış hatırlarsak Türkiye kupasını bu sayede almıştık‚ şimdi Kalinic mecburiyetten oynuyor bunu‚ yarın Datome bunu daha fazla oynayabilir‚ Gergin´in james anderson kozunu oynayacağını düşünüyorum.


  
Paylaş 
Sayfa: 1....62.63.64.65.66.67.68.69.70.71.72.73.[74]