AntuHaber: Cumhurbaşkanlığı Kupasında Rakibimiz Anadolu Efes
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Celal Aras Basketbol Forumu - AntuHaber: Cumhurbaşkanlığı Kupasında Rakibimiz Anadolu Efes

Paylaş 
Sayfa: [1]
25.09.2019 13:50 Çarşamba Konu Puanı: 0

------
AntuHaber: Cumhurbaşkanlığı Kupasında Rakibimiz Anadolu EfesFenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımız, 35. Erkekler Cumhurbaşkanlığı Kupası’nda Anadolu Efes ile karşılaşacak. 26 Eylül Perşembe günü (yarın) Gaziantep’te Karataş Şahinbey Spor Salonu’nda oynanacak mücadele saat 19.00’da başlayacak ve TRT Spor’dan canlı yayınlanacak. Karşılaşmayı Emin Moğulkoç, Mehmet Karabilecen, Kerem Baki hakem üçlüsü yönetecek.


  
Paylaş 
Sayfa: [1]