AntuHaber: "Kazanmak İçin Detayları Anlamak Gerek"
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Celal Aras Basketbol Forumu - AntuHaber: "Kazanmak İçin Detayları Anlamak Gerek"

Paylaş 
Sayfa: [1]
25.09.2019 16:26 Çarşamba Konu Puanı: 0

------
AntuHaber: "Kazanmak İçin Detayları Anlamak Gerek"Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımızın Başantrenörü Zeljko Obradovic, Anadolu Efes ile oynayacağımız Cumhurbaşkanlığı Kupası maçı öncesinde görüşlerini internet sitemiz ile paylaştı.

“Kazanmak için gerekli olan detayları anlamamız gerekiyor” diyen Başantrenörümüz Zeljko Obradovic, şu şekilde bir değerlendirmede bulundu:

“Sezonun ilk resmi maçını oynayacağız. Birçok farklı nedenden dolayı tüm takımı bir araya getiremediğimiz bir hazırlık dönemi geçirdik. Bu nedenle önümüzde çok çalışmamız gereken bir süreç var. Elbette Cumhurbaşkanlığı Kupası’nda elimizden gelen en iyi oyunu ortaya koyacağız. Sezon başlangıçları her zaman zorlu olmuştur. Nasıl oynamamız gerektiğini ve kazanmak için gerekli olan detayları anlamamız gerekiyor."


  
25.09.2019 17:22 Çarşamba #1

cosby
AntuHaber: "Kazanmak İçin Detayları Anlamak Gerek"

Güveniyoruz size‚ o kupa müzemize yine gelecek...


  
27.09.2019 10:21 Cuma #2

tranquile
AntuHaber: "Kazanmak İçin Detayları Anlamak Gerek"

Bunu anlamak için efese kaç kupa daha kaybedeceğiz acaba ?


  
27.09.2019 10:31 Cuma #3

Severus Snape
AntuHaber: "Kazanmak İçin Detayları Anlamak Gerek"

Kaç tane daha kupa vereceksin gergine. 30 m bütçeyle yerel ligi domine edemiyoruz. Cska kaç kupa vermiştir acaba liginde on senede. Ya koç da gevşedi formunu yitiriyor ya da bizim loser özelliğimiz koçı dahi vuruyor.

Yazık vallahi yazık.


  
Paylaş 
Sayfa: [1]