Kızılyıldız - Fenerbahçe Beko / Euroleague 2.Hafta /10 Ekim Perşembe 20:00
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Celal Aras Basketbol Forumu - Kızılyıldız - Fenerbahçe Beko / Euroleague 2.Hafta /10 Ekim Perşembe 20:00

Paylaş 
Sayfa: 1....13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.[25]
11.10.2019 17:32 Cuma Konu Puanı: 0

alex de souza samba

Mesajı Gönderen: Ryan O´Reily:cLink:0986676

Lauvergne´den bahsederken "Mr. Lauvergne" demiş hoca basın toplantısında. Daha önceden de bu Bay lafını kullanmıştı‚ kıl olduğu tiplere kullanıyor genelde. Muhtemelen hoca gitmesini istedi ama adam garanti kontratı olduğu için haliyle gitmek istemedi. Takımın yeni isimlere ihtiyacı vardı ama çürük‚ kötürüm eskilerden feragat edilmedi‚ bir de Lauvergne kalınca ve yönetim bunun yerine yeni birini almayınca hoca bozuk çaldı‚ benim anladığım bu olanlardan.

"Hele bir Mayıs gelsin‚ o zaman ben buraları açıp hepinize güleceğim" diyenlerin sayısı çok‚ gülmeye meraklı çok arkadaşımız var ama şu an hiç gülecek durumda gözükmüyoruz. İş ciddi. Ali Koç Azo´ya benzemez diye daha önce de söylemiştim. Başkan aptal biri olsaydı Didem Akın´ı şutlamazdı‚ hele ki şube şampiyon olduktan sonra. Volkan´a geçen sene sabredip bu sene son güne kadar süründürüp dediği şekilde futbolu bıraktırmazdı. Demek ki aksayan şeyleri‚ sorunları görüyor ve zamanı gelince gerekeni yapıyor. Her sene 30-30 verecek durumumuz kalmadığı gibi‚ Ali Koç da her sene "Canın sağ olsun" diyecek bir adam değil. Profesyonel dünyada "Canın sağ olsun" 1 kere denir‚ 2 kere denir‚ sonra kim olursan ol üstlerine hesap verirsin. Hoca Azo dönemindeki bolluğu ve rahatlığı yaşayamadığı için gergin olabilir. Ali Koç hesap sorar ve verilenin karşılığını ister arkadaşlar‚ bu çok normal. Ve siz ne kadar işin ciddiyetinde olmasanız da‚ karşıt görüştekilerle kanlı bıçaklı olarak işlerin çözüleceğini zannetseniz de‚ bu iş yatırımı ciddi şekilde düşürmeye‚ hocanın takımdan ayrılmasına ve oluşturulan düzenin dağılmasına kadar gider. Ne yazık ki biz bu çözülmenin ilk aşamalarındayız gibi duruyor. Bu sene şubenin geleceği için çok çok çok kritik‚ hoca bir şeyler yapmazsa‚ sihrini konuşturmazsa rüya gibi geçen yılların sonu gelecek.

Ya hocam kusura bakma da Ali Koç önce geçen sene yaşanan rezaletin hesabını versin sonra bakarız yani çok mu akıllı...

11.10.2019 17:38 Cuma #217

Ryan O´Reily

Mesajı Gönderen: alex de souza samba:cLink:0986684

Ya hocam kusura bakma da Ali Koç önce geçen sene yaşanan rezaletin hesabını versin sonra bakarız yani çok mu akıllı...

Futbol kısmı öyle‚ doğru ama diğer branşlarda ellerinden geleni yapıyorlar yaşatmak için. Kötü giden yerlerde verilen paraların karşılığının alınması ile ilgili er geç bir konuşma yaparlar‚ holding mantığı‚ bunun kaçışı yok.

11.10.2019 18:03 Cuma #218

verumon

Takımın her Efes maçındaki yenilgiye hazır düşük enerjili oyunu zaten çok üzücüydü. Şimdi o oyunu tüm maçlara yaymaya başladılar.Her güzel şeyin bir sonu vardır. Gelecek sezon için şimdiden jasikevicius la anlaşmak lazım.

Mesaj verumon tarafından düzenlenmiştir...

11.10.2019 19:46 Cuma #219

doct

Bizde üçlük atabilen oyuncu çok.
Ama üçlük atmak nedense hep Kaliniç´e kalıyor

12.10.2019 01:02 Cumartesi #220

axe1907_Fb

1 heycan bitmiş
obrada takımda taraftarda
bu takım beliki sonradan acilacak
normal sezonu lider bitirmek yararmiyor .
muhtelemen her türlü ilk 4 e atıcaz kendimizi

oyuzden sıkıntı yok ‚ ama bende heycan yok

doydum ben

12.10.2019 12:27 Cumartesi #221

kociso

Mesajı Gönderen: AyB_FB:cLink:0986669

Gerçekten gülüyorum futbol aklı ile gelip burda yazanlara.. Yok Datome bizde olmasınmış yok Sloukas top getiremiyormuş vs..

Hiç bir şey yazmıyacağım bu yorumlara..Bugün ayın 11´i ‚ Aralık 11´de iddia ediyorum bugün bu tür yazanların hepsine dönüp bakıcam ve gülücem..

ben senin gibi polyanalara gülemiyorum bile artık çünkü takımın kötü gitmesine bile her türlü polyanacılığı yapıyorsunuz ya ya nasıl bir kafa çözemedim. tamam aralık 11 ocak 11 sonuç 5 tane eurolig galibiyeti yeterli mi olacak sizin için siz bu seneki kadronun eurolig şampiyonu olacağına inanıyormusun ben inanmıyorum kadro bu hali ile gidecekse eğer‚ lig şampiyonluğunda bile favori olan biz değiliz olabilirmiyiz olabiliriz ama geçmişte ki gibi kesin favori değiliz. Efes bile yol aldı biz sürekli geri gidiyoruz bazıları bu forumda herşey düzelecek uçacağız kaçacağız hayali görüyor bu kadro uçmaz da kaçmaz da hele ki bu guardlarla.

Mesaj kociso tarafından düzenlenmiştir...

12.10.2019 15:40 Cumartesi #222

Civa

Mesajı Gönderen: doct:cLink:0986687

Bizde üçlük atabilen oyuncu çok.
Ama üçlük atmak nedense hep Kaliniç´e kalıyor

Ona kalma sebebi diğer oyunculara iyi üçlük savunması yapılması kaliniç´in bu konuda zaafı bilindiği için onu gevşek bırakıyorlar o da tuğla fırltarak buna çanak tutuyor.

12.10.2019 20:13 Cumartesi #223

eraserfb

bobby yaşı geçti
datoma şampiyon olduğumuz sezondan beri sahada geziniyor
kalinic gününde olucak ta belki
kostas sözde lider
westerman çok çok yanlış bir transfer ihtiyacımız bu değildi ki bizim
jofrey nerede herhalde başı ağrıyınca koltuk değneklerini kullanıyor.

Paylaş 
Sayfa: 1....13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.[25]