Obradoviçi Tartışmak mi?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Celal Aras Basketbol Forumu - Obradoviçi Tartışmak mi?

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....42
28.10.2019 19:43 Pazartesi Konu Puanı: 0

umutbayrakci86
Obradoviçi Tartışmak mi?

Bu forumda yazılanlara inanamıyorum.Daha geçen sene bu takım Euroleague lider olarak tamamladı.Sans yanımızda olsa en iyi adamlarımız sakatlanmasa Euroleague bizdeydi ve ligide şampiyon olarak tamamlardık.Vesely Datome kendini bulsun bu takım yine ilk 4 içinde bitirecektir.Obradovici gönderdin kimi getireceksin Ufuk Saricayimi gülünç olmayın.Basimizdaki teknik adama Allah uzun versinde basimizde hep kalsin

Mesaj umutbayrakci86 tarafından düzenlenmiştir...

28.10.2019 20:05 Pazartesi #1

cosby
Obradoviçi Tartışmak mi?

Ben bir an önce Obradoviç ile sözleşme uzatılması ve hocaya kadro ve gerekirse takviye konusunda ne istersen yap ve takımı bir an önce toparla denilmesi gerektiğini düşünüyorum...

28.10.2019 20:11 Pazartesi #2

pc_insiderr
Obradoviçi Tartışmak mi?

Bilakis bırakın bence herkes konuşsun eteğindeki taşları döksün‚ kimin ne olduğu piyasaya çıkar ona göre hareket ederiz

Demek adam 10 yıl başarılı olsa bir sene es geçse kelle isteyeceğiz

28.10.2019 20:37 Pazartesi #3

alper1908
Obradoviçi Tartışmak mi?

Liverpool donusu Barcelona taraftari! Bir gun ezikligimizden kurtuldumuzda biz de kotu giden seylere tepki verebiliriz.

28.10.2019 20:39 Pazartesi #4

verumon
Obradoviçi Tartışmak mi?

Obradoviç sonrasını planlamak lazım. Takımda belirgin düşüş var. Özellikle takımın enerjisi o kadar düşük ki artık bunu görmemek imkansız. Takım iyi hazırlanmıyor. Muhtemelen bitmeyen sakatlıkların sebebi de bu. Obradoviç sürekli bahane arıyor.Gerginin efesine karşı o kadar bitik oynuyoruz ki kaybedeceğimizi ilk 5 dk da anlıyoruz artık. Avrupanın en iyi 3 bütçesinden birine sahip takım böyle oynamamalı. Gherardini ve obradoviç in aldıkları 4-5 milyon Euro nun 1.5 milyonunu jasikevicius a verip kalan 3 milyonla iki üst düzey oyuncu alarak yola devam etmeliyiz.Takımın kan değişikliğine ihtiyacı var. Obradoviç e bizi Avrupa nın en iyi takımlarından biri yaptığı için teşekkür etmeliyiz tabi ki..

28.10.2019 20:54 Pazartesi #5

zeze
Obradoviçi Tartışmak mi?

obradovicten önceki dönemleri çabuk unutmuş bazı dostlar.

sarı tribün olarak her koşulda koçun sonuna kadar yanındayız.

28.10.2019 21:01 Pazartesi #6

doct
Obradoviçi Tartışmak mi?

Bu yıl takım savunmamız çok yumuşak kalıyor.Sanırım D.W. Da istenilen düzeyde değil.İçerden oynuyoruz ama netice alacak oyuncularımız yok.Mutlaka rakip oyunculara potayı karartacak ve rakip potada etkili Ekpe Udoh gibi bir oyuncu almalıyız

28.10.2019 21:05 Pazartesi #7

Necip
Obradoviçi Tartışmak mi?

obradoviç kimdirde eleştirilemiyormuş tartışılamıyormuş

ne biatçı bi zihniyettir bu ya

ufuk sarıcayı istiyorum

obradoviçin pili bitti

the end

geçmişe mazi derler

geçmiş geçmişte kaldı

eğer geçmişte şunları şunları yaptı diye düşünüyorsanız 6slier uefayı aldık diye övündüklerinde hiç ses etmeye hakkınız yok !

bıktım zaten bu vasatçı biatçı zihniyetten

vasatçı biatçı zihniyeti gördüğüm yerde ezmeye devam edeceğim

28.10.2019 21:16 Pazartesi #8

md.iron
Obradoviçi Tartışmak mi?

Mesajı Gönderen: Necip:cLink:0987879

obradoviç kimdirde eleştirilemiyormuş tartışılamıyormuş

ne biatçı bi zihniyettir bu ya

ufuk sarıcayı istiyorum

obradoviçin pili bitti

the end

geçmişe mazi derler

geçmiş geçmişte kaldı

eğer geçmişte şunları şunları yaptı diye düşünüyorsanız 6slier uefayı aldık diye övündüklerinde hiç ses etmeye hakkınız yok !

bıktım zaten bu vasatçı biatçı zihniyetten

vasatçı biatçı zihniyeti gördüğüm yerde ezmeye devam edeceğim

Senin mantıkla Ufuk Sarıcanın da milli takımdan kovulması gerek onunda pili bitik son dünya kupasında çekyayı bile yenemedi milli takım basit bi gruptan bile çıkamadık.

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....42