Fenerbahçe Beko - Bayern Münih / Euroleague 7.Hafta / 8 Kasım Cuma 20:45
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Celal Aras Basketbol Forumu - Fenerbahçe Beko - Bayern Münih / Euroleague 7.Hafta / 8 Kasım Cuma 20:45

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.7.8.[9]
09.11.2019 16:43 Cumartesi Konu Puanı: 0

Severus Snape
Fenerbahçe Beko - Bayern Münih / Euroleague 7.Hafta / 8 Kasım Cuma 20:45

Oyun gene istenen düzeyde değildi ama en azından kazanarak moral oldu. Şu anda en çık ihtiyaç duyduğumuz şey de moral zaten. Deplasmanda da bir iki maç kazanırsak toparlayabiliriz ama bugünkü oyun deplasman için yeterli olmaz. Icerdeki 3 maç da son periyotta belirlenirken deplasmanda son çeyreğe varmadan maçları kaybettik.


  
09.11.2019 17:23 Cumartesi #73

Fenerlikral
Fenerbahçe Beko - Bayern Münih / Euroleague 7.Hafta / 8 Kasım Cuma 20:45

Kazanmak iyidir.


  
09.11.2019 19:00 Cumartesi #74

eerol
Fenerbahçe Beko - Bayern Münih / Euroleague 7.Hafta / 8 Kasım Cuma 20:45

Fenerbahçe Beko 90-82 Bayern Münih
Turkish Airlines EuroLeague 7. hafta maçında Bayern Münihi konuk eden Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımız‚ karşılaşmadan 90-82 galip ayrıldı. Ekibimizin en skorer oyuncusu 19 sayıyla Derrick Williams olurken; onu 14 sayıyla Melih Mahmutoğlu takip etti. Sloukas 13‚ De Colo 12‚ Kalinic 10‚ Vesely 8‚ Datome 5‚ Lauvergne 4‚ A. Muhammed 3‚ Ahmet ise 2 sayı üretti.

Ülker Spor ve Etkinlik Salonunda oynanan karşılaşmayı; Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sevil Zeynep Becan ve Alper Pirşen de izledi.

Zeljko Obradovic yönetimindeki Ekibimiz maça; Nando de Colo‚ Jan Vesely‚ Kostas Sloukas‚ Derrick Williams ve Nikola Kalinic beşiyle başladı.

İlk çeyreğe Jan Veselynin sayılarıyla başlayan Fenerbahçe Beko‚ Derrick Williams ile skoru 11-11de eşitledi. Televizyon molasından sayılarla dönen rakibimiz olurken; Takımımız Çeyreği Joffrey Lauvergnenin basketiyle 18-15 önde tamamladı.

İkinci çeyrek karşılıklı sayılara sahne olurken; her iki takım da skor avantajını eline almakta zorlandı. Kaptan Melih Mahmutoğlunun üç sayılık isabetleriyle 28-25 öne geçen Fenerbahçe Beko‚ Derrick Williamsın basketleriyle de soyunma odasına 40-39 önde giden taraf oldu.

İkinci yarıya Nando de Colonun sayılarıyla başlayan Ekibimiz‚ yine de Colo ile skoru 51-51de eşitledi. Bu bölümde her iki takım da sayı üretmekte zorlanırken; bitime son iki dakika kala Fenerbahçe Beko 57-56 öne geçti. Ancak rakibimizin Paul Zipser ile sayılar üretmesine engel olamayan Takımımız‚ üçüncü çeyreği 61-62 geride tamamladı.

Son çeyreğe Jan Vesely ve Nikola Kalinicin sayılarıyla başlayan Fenerbahçe Beko‚ Datome ile farkı 6 sayıya çıkardı(70-64). Bu bölümde etkili hücum organizasyonlarıyla skor üstünlüğünü eline alan Takımımız‚ karşılaşmayı 90-82 kazandı.  
09.11.2019 21:14 Cumartesi #75

Critical Thought
Fenerbahçe Beko - Bayern Münih / Euroleague 7.Hafta / 8 Kasım Cuma 20:45

De Colo´nun hiç oynamadığı son çeyrek skoru 29 - 20.
Kimya sorununa işaret ediyo gibi.


  
10.11.2019 02:15 Pazar #76

kociso
Fenerbahçe Beko - Bayern Münih / Euroleague 7.Hafta / 8 Kasım Cuma 20:45


Mesajı Gönderen: Semih:cLink:0989157genelde insanı deli eden bir oyuncu‚ilk defa dün dallas karşısında iyi oynadı ve deplasmanda ikinci galibiyetlerini aldılar.

harvey araton‚bir basketbol otoritesi‚new york times gazetesinde sadece basket yazar.geçenlerde bundan bir cacık‚knicksden basketbol takımı olmaz diye yazdı‚ben de aynı fikirdeyimknikcs den malesef 20 yıldır hiç birşey olmuyor dünyada bu kadar kötü yönetilen 2.bir organizasyon var mı çok merak ediyorum hiçbir plan yok program yok her sene dünyaları göm ortada bir şey yok


  
10.11.2019 14:49 Pazar #77

Thunder
Fenerbahçe Beko - Bayern Münih / Euroleague 7.Hafta / 8 Kasım Cuma 20:45

Aslında kolay olması gereken ama bu sene her maçta yaşadığımız mental sorundan dolayı zor olan bu maçı 4.periyottaki istekli oyunla kazandık.

Bu zor dönemde önemli olan kazanmak. Böylece yavaş yavaş kendine gelmeye başlayacak takım‚ mental problemi de aşarak gerçek kimliğine ulaşacak.

Şimdi bu sürecin ilk durağı CSKA maçı olacak. Bu maçtan alacağımız galibiyet bu geçiş sürecini atlatmada bize çok anlamlı bir ivme kazandıracaktır.

Daha tam hazır değiliz. Ama kısa süreli de olsa bugün Datome nin savunma gayreti‚ Kaliniç in bir önceki maça göre bir tık üstü performansı‚ Sloukas ın saman alevi gibi parlayan takımı yönetmesi kendileri açından olumlu bir gösterge.

DW nin enerjisi harika. Ancak O‚ bunun fazlasını da verebilecek kapasitede. Takım kendi gibi oynamaya başladığında ve iç sahadaki taraftarın coşkusu ile en kötü DW oyunu‚ bugünkü oyun olacaktır.

Melih‚ her zamanki Melih. Bunu yapsın yeter.

De Colo nun daha da sorumluluk alıp‚ takım içerinde yıldız olmaya çalışması hem kendisini hem de takımı daha da ileriye itecektir.

Darısı CSKA maçına.

Mesaj Thunder tarafından düzenlenmiştir...


  
Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.7.8.[9]