Fenerbahçe Erkek Basketbol 2020-2021 Sezonu Transfer Haberleri Başlığı
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Celal Aras Basketbol Forumu - Fenerbahçe Erkek Basketbol 2020-2021 Sezonu Transfer Haberleri Başlığı

Paylaş 
Sayfa: 1.2.[3].4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....67
14.07.2020 18:00 Salı Konu Puanı: 0

Kentavious Caldwell-Pope

Bu sezon tersten saplayacağız biz f4 yapacağız Efes sürünecek bu mesaj burda dursun..

14.07.2020 18:08 Salı #19

AyB_FB

Mesajı Gönderen: Sawerty:cLink:1000973

Sizi heyecanlandıran bir kadro mu bu? Biraz toplama izlenimi vermiyor mu?

Üzulerek soyluyorum ama artik ömrü bitmis bir kadrodan sonra ne tur bir aksiyon alinsa boyle olacakti ne bekliyodunuz ki ?

isimlerden bagimsiz ayni sene Datome Kalinic Sloukasin vs geldigi senede buyuk revizyon olmustu o zaman oda toplamaydi..

Acikcasi kadro kalitesi denk degil ama bana heycan veriyo ama heycandan cok merak uyandiriyo..

14.07.2020 18:14 Salı #20

gezegen

Mesajı Gönderen: kumral26:cLink:1000930

Davit Mutaf amerikaya gitti galiba.

Yazık olmuş öyleyse...

14.07.2020 18:17 Salı #21

jasikevicius52

lorenzo brown umarım beni yanıltır ya.
vildoza´yı alabilseydik keşke.

şimdi 4 numaraya sağlam bir oyuncu gerek. nunnally kaldı sanırım.

14.07.2020 18:29 Salı #22

AyB_FB

Dogum gunu kutlamasindan sonra ve Nunnally´nin sanirim altina yorum yapip hadi beni geri takip et demesinden sonra artik onun kaldigini ve baska kisa transferi yapilmiyacagini dusunuyorum..

Ve bu sene cikan isimlerim tamaminin transferi omdugunu dusunursek ben Anthony Gill´inde 3-5 gune aciklanacagini dusunuyorum (Nba bekliyor dendigi icin gecikti diye dusunuyorum)

Ve bu senenin kadrosu sanirim bu sekilde olacak.

Lorenzo Brown - Westermann - Dixon
De colo - Nunnally - Melih
Ulanovas - Pierre - Tarik
Gill - Barthel - Berkay
Vesely - Hamilton - Ahmet

14.07.2020 19:51 Salı #23

Magath

Ben yapılan transferlere Eurocup transferleri diyenleri anlamıyorum. De Colo ve Vesely´nin de kaldığını düşünürsek şu anda kadro kalitesi açısından sadece CSKA‚ Barcelona ve Real´in gerisindeyiz. Efes konusunda ise Larkin faktörüyle kadro olarak Efes´in gerisindeyiz. Çünkü Euroleague böyle bir dominantlığı ne Jasi´de ne Spanoulis´de ne Diamantidis´te gördü. Çok başka boyutta‚ bizden Guduric´i bile çalan NBA Larkin´e dokunmuyor. Çünkü biz NBA´e gönderdiğimiz oyuncuların başarı grafiği yüzünden hedef takımıyız NBA´in. Umarım antrenör konusunda da kimya tuttururuz. Bunun için de Obra´yı referans almamalıyız. Zira o bir dahiydi. Bu antrenör ve takıma da ocak‚ şubat aylarına kadar sabır göstermek zorundayız...

14.07.2020 20:15 Salı #24

Isis

Benim heyecanım şöyle...
Merak ediyorum daha çok. Dişli‚ enteresan bir takım çıkarırsak‚ o zaman epey bir heyecanım artacak. Bu saygıyı ligde kazanacak mı takım onu merak ediyorum.

Obradovic başladığında o saygıyı sıfırdan lime lime işleyerek kazandı şube...bıraktığında Avrupa deviydi.

İnsanlar bu işin gerçekliğinin farkında olmalı...şımarıklıkla takip etmemeli ve yeniden başladığımızı bilerek sahip çıkmalı.

Guard rotasyonmuz zayıf görünüyor şu anda bir miktar... Orası önemli olacak.
diğer pozisyonları sahada görene kadar net bir şey diyemeyiz.

14.07.2020 21:58 Salı #25

Antaltuan1907FB

Mesajı Gönderen: mitrenga:cLink:1000934

Bence Barthel ve Hamilton dışında çok da fark yoktur. Barthel/DWill farkı da neredeyse yarı yarıyadır.

Tasarruf konusunda 3 aşağı 5 yukarı tablo şu şekilde oldu

Datome -> Pierre - en az 1milyon
Kalinic -> Ulanovas - en az 400bin
Lauvergne -> Hamilton - en az 1 milyon
Williams -> Barthel - en az 600bin
Sloukas -> Lorenzo - en az 1 milyon

14.07.2020 22:15 Salı #26

hasandinc

Mesajı Gönderen: AyB_FB:cLink:1000985

Dogum gunu kutlamasindan sonra ve Nunnally´nin sanirim altina yorum yapip hadi beni geri takip et demesinden sonra artik onun kaldigini ve baska kisa transferi yapilmiyacagini dusunuyorum..

Ve bu sene cikan isimlerim tamaminin transferi omdugunu dusunursek ben Anthony Gill´inde 3-5 gune aciklanacagini dusunuyorum (Nba bekliyor dendigi icin gecikti diye dusunuyorum)

Ve bu senenin kadrosu sanirim bu sekilde olacak.

Lorenzo Brown - Westermann - Dixon
De colo - Nunnally - Melih
Ulanovas - Pierre - Tarik
Gill - Barthel - Berkay
Vesely - Hamilton - Ahmet

Vesely ve nando en iyi 5 e girecek kadar iyi oynamazlarsa bu kadro normal sezonda 6-7 galibiyet anca alır

Paylaş 
Sayfa: 1.2.[3].4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....67