Fenerbahçe Erkek Basketbol 2020-2021 Sezonu Transfer Haberleri Başlığı
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Celal Aras Basketbol Forumu - Fenerbahçe Erkek Basketbol 2020-2021 Sezonu Transfer Haberleri Başlığı

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.[6].7.8.9.10.11.12.13....67
15.07.2020 09:45 Çarşamba Konu Puanı: 0

Isis

Mesajı Gönderen: ugur.FB:cLink:1001011

Birbirleri ile tam tamına zıt çok uç yorumlar var‚ biri kadroyu överken diğeri yerin dibine sokuyor‚ bu neden böyle oluyor acaba bu platformda ?

Kadroyu oven derken hic kimse son 2 sezondaki gibi ortalamanin net ustunde bir takim var demiyor.
Abartmadan iyisini kotusunu yaziyor oven dedikleriniz.

Gomen grup ise her zamanki sene basi abartmalarinin tadini cikariyor.

15.07.2020 11:03 Çarşamba #46

hasandinc

Mesajı Gönderen: zhadgump:cLink:1001010

De Colo´nun sırtına bineceğiz‚ nereye kadar götürürse artık.

Az çok koçun ne oynatmak istediğiyle ilgili kafalarda bir şablon belirdi. Çok uzun ve atlet bir takım var elimizde. Kalite ve yetenek anlamında düşük ama rakibin oynarken canının sıkılacağı türden bir takım.

Geçiş hücumlarını ısrarla kovalayacağımızı tahmin etmek zor değil çünkü bu takım yarı sahada sete oturduğunda tek opsiyon ´At Fink´e´ diyip topu De Colo´ya geçirmekten başka çok çaresi yok.

Koç mucizeler yaratmazsa bu takım anca can sıkar. Genelde bizim‚ zaman zaman rakiplerin. Tavanı oldukça kısıtlı bir takım olduk.

Kokoskov sistemiyle oyuncuları olduklarından daha üst seviyelere çıkaramazsa gerçekçi beklentim 8-12 arası bir yer.

ben de aynen böyle düşünüyorum
vesely ile nando nun sırtına bineceğiz
bunlar el in en iyi oyuncularından
kapasiteleri kadar oynarlar ise sorun yok
ancak geçen sezon ki gibi olurlarsa kurulan takım çok sınırlı yetenekli ve bence hiç bir çözüm üretecek ekstra oyuncu yok
mücadele eden ama her maçı veren bir takım oluruz gibi geliyor

ne yazık ki dünyada basketbol değişti
benim sevdiğim düzen basketbolu öncelikle nba de yok oldu
her hücum tek pas veya en fazla 2 pasla biten at at bir oyuna dönüştü
sabaha karşı kalkıp izlediğimiz chicago‚ lakers‚ kötü çocuklar detroit‚ chicago ya dur diyen utah ın oynadığı basketbol dönemi bitti
şimdi el de buna benzer şekilde değişiyor
bir larkin yanında bir tane daha keskin atıcı bulunca bütün takımları dağıttı
biz yine böyle yıldızlar yerine düzen içinde savaşacak bir takım kurduk
ama bu takım son noktada yeterince keskin bitiremeyecek gibi geliyor bana

15.07.2020 11:46 Çarşamba #47

cagodem

Aga geçen yıl bütün forum datome‚ sloukas‚ kaliniç´e sövüyordu. Şimdi gittiler diye kıymete mi bindiler anlamadım ki. Bu arada içlerinden sadece kostas´ın yeri çok zor dolar. Çok eleştirilse de değerli guard´dı avrupa için.

15.07.2020 12:41 Çarşamba #48

tranquile

Mesajı Gönderen: cagodem:cLink:1001022

Aga geçen yıl bütün forum datome‚ sloukas‚ kaliniç´e sövüyordu. Şimdi gittiler diye kıymete mi bindiler anlamadım ki. Bu arada içlerinden sadece kostas´ın yeri çok zor dolar. Çok eleştirilse de değerli guard´dı avrupa için.

Ben burda gs li ‚ kedi ‚ troll vs lafları yedim. Sonunda yola gelecekler ama kusura bakmasınlar.

Datome yokları oynuyordu ‚ kalinic zaten 1-2 ay top oynar kalan tüm aylar saç baş yoldurur.

Sloukasın gittiğine inanılmaz sevindim bu arada. 20 sn top tutup takımı mahvediyordu kör değiliz görüyoruz

15.07.2020 12:54 Çarşamba #49

Fundus

Asil sorun bunlarin gitmesi degil. Alinan oyuncularin dusuk kalibrede olmasi. Bujum sebebi de butce. Ne kadar paran varsa o kadar iyi oyunculari toplama sansin olur. Bu yil butce dustu ve alinan oyuncular dusuk kalibrede olsa bile iyi bir takim kurgusu ile yine basari gelebilir. Artik top8 yapmanin normal basari F4 yapmanin buyuk basari oldugu bir surece girdik. En azindan son sezonki gibi 30 m ile degil.yarisi ile bu hedefi kovalamis olacagiz.

15.07.2020 12:58 Çarşamba #50

zhadgump

Geçen yılki takımın seviyesi‚ bütçesi‚ beklentileri ile bu takımınkini bir tutmak çok doğru değil.

O seviyede şampiyonluk için yola çıkmış bir takımda önceki senelerdeki verimi veremeyen oyuncular doğal olarak tabii ki eleştirilir.

Real Madrid´de Hazard eleştirilirken‚ Lyon´da böyle bir lüks yok. Olay bundan ibaret.

Biz de artık Madrid değil‚ Lyon´uz.

15.07.2020 15:05 Çarşamba #51

Tonyukuk38

Her ne kadar henüz kadroda gözükse de ayrılma ihtimalinin yüksek olduğunu düşünürsek Sloukas´tan Brown´a geçiş oyun mantalitesinde büyük bir değişim demek olacak.

Yarı sahada oynayan bir oyuncudan temposu en önemli silahı olan bir oyun kurucuya geçtik. Burada sıkıntı Brown´ın şutunun güvenilir olmaması. Yoksa temposuyla‚ savunmasıyla ihtiyaç duyduğumuz bir açığı kapatacaktır.

Bence temiz şutu olan‚ gerektiğinde topu eline teslim edebileceğimiz bir guarda daha ihtiyacımız var. Sonuçta maçların tamamı yüksek tempoda koş koş şeklinde geçmeyecek. Bu nedenle kenardan gelecek ve De Colo´yu rahatlatacak böyle bir guard işimizi görecektir.

15.07.2020 15:08 Çarşamba #52

evren_us

obradovice eleştiri: ekşiden bir makale

https://seyler.eksisozluk.com/fenerbahceden-ayrilan-obradovic-yaptigi-transferlerle-takimin-gelecegini-mi-baltaladi

Mesaj evren_us tarafından düzenlenmiştir...

15.07.2020 15:29 Çarşamba #53

Cnavk

Şöyle bakalım olaya.
Sözleşme uzunlukları yeniler: Brown1‚ Pierre (1 +1)‚ Hamilton (1+1).
Seneye sözleşmesi bitecekler De Colo‚ Westermann‚ Bobby.

Bu takım uzun yıllar beraber oynayacakmış gibi düşünmemek lazım. Bu seneyi geçiş ve deneme senesi olarak izlemek en iyisi. Kokoskov´un ligi tanıması‚ pandemi sonrası Amerika´dan da transfer pazarının da açılmasıyla bir sonraki sene daha iyi bir takım olabiliriz diye düşünüyorum.

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.[6].7.8.9.10.11.12.13....67