Pınar Karşıyaka - Fenerbahçe Beko / Pınar Cup 1.Maç / 22 Eylül Perşembe 19:30
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Celal Aras Basketbol Forumu - Pınar Karşıyaka - Fenerbahçe Beko / Pınar Cup 1.Maç / 22 Eylül Perşembe 19:30

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.[6]
23.09.2022 14:48 Cuma Konu Puanı: 0

romeo24x

Mesajı Gönderen: kerreum:cLink:1033019

Salondaydım
Takım sadece setlere odaklandı maçın skorundan bağımsız olarak
Karşıyaka kadrosu zayıf maalesef ölçü değil maç ama sanki daha hazır değiliz gibi euroleague
Jekiri nin de kadroda olmaması kötü uzun rotasyonu etkileniyor delgado bile süpürdü içeriyi
Ahmet kalsa mıydı dedim bi ara
Hücum gücümüz klasik CSKA seviyesinde olacak sezon da durdurması zor bir takımız
Calathes gerçekten bir yönetmen gibi işliyor çok keyif aldım
Motley ve Pierre Avrupanın gerçekten önemli isimleri
Motley NBA yapar sezon sonu kesin gene bir klasik
Guduriç çok ağır 2 numara için
Hayes den pek ümidim yok keşke papapetreu olabileydi
İsmet artık melih in yerine oynamalı diye düşünüyorum
Savunmada özellikle deplasmanlarda sorun yaşaycağız atarak kazanmak gerekecek ki bu da yeni bir mentalite olacak bizim alışılan kültürümüz için‚ kendi sahamızda seyirci savunma zaafiyetini kapatabilir
Bir de Tarık Black‚ hunter tarzı bi 5 numara alan kapatacıya ihtiyac var gibi aslında

Hocam jekiri ve bjelica var daha dışarda ne tarık blacki.Uuzn rotasyonunda yapılan tek yanlış ahmetı gonderıp sameti almak oldu.Ahmeti gonderıyorsan yerını doldurman lazım ya da en az onun kadar yararlı olacak birini alman lazım.Bunun dışında takım gayet iyi‚ savunma ve ribaund sorunu berbaer oynadıkça çözülür.Önemli olan sakatlık olmasın.Güzel bir sezon bizi bekliyor.

23.09.2022 18:18 Cuma #46

Semih

Mesajı Gönderen: romeo24x:cLink:1033020

Hocam jekiri ve bjelica var daha dışarda ne tarık blacki.Uuzn rotasyonunda yapılan tek yanlış ahmetı gonderıp sameti almak oldu.Ahmeti gonderıyorsan yerını doldurman lazım ya da en az onun kadar yararlı olacak birini alman lazım.Bunun dışında takım gayet iyi‚ savunma ve ribaund sorunu berbaer oynadıkça çözülür.Önemli olan sakatlık olmasın.Güzel bir sezon bizi bekliyor.

ahmetin gönderilmesini hiç anlamış degilim.hata ettik‚ kim karar verdi‚ para sorunu mu oldu‚ bilmiyoruz.

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.[6]