NTVSpor´a Tepkimizi Gösteriyoruz... Şimdi Tepki Gösterme Zamanı...
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Celal Aras Basketbol Forumu - NTVSpor´a Tepkimizi Gösteriyoruz... Şimdi Tepki Gösterme Zamanı...

Paylaş 
Sayfa: 1.[2].3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....31
28.10.2013 21:02 Pazartesi Konu Puanı: 0

SerdarFB

bende attim tüm mail adreslerine.

bunlar adam olmayacak anlasildi. 50€ verip maclari satin aldim Euroleague TV´den.
500 olsun yine veririm ama dogus ve dogan gruplarina bir kurus yok benden.

28.10.2013 21:45 Pazartesi #10

Okan

Bu kadar utanmazsızlık olmaz ya . Haysiyet yoksunları yüzleri kızarmadan yaptıklarına bak

28.10.2013 21:50 Pazartesi #11

coldlook

Ben de gönderdim. Ahlaksızlık.

28.10.2013 21:59 Pazartesi #12

yasemite

Mesajı Gönderen: eRDiL:cLink:0734487

şu örnek de reyting mevzu olduğunda her zaman Fenerbahçenin önde olduğunu gösteriyor

Ayrıca takıma bağlılık kısmını ve Obradoviç etkisini de. O kadar Ergin Ataman diyorlar‚ son topa kadar diyorlar‚ her sene katılmalıyız diyorlar ama daha bir tane GS´li görmedim‚ duymadım EL´deyiz diye Dsmart alan. Haliyle Fenerbahçe´li taraftarları daha bir çekmek istiyorlar. Çünkü işte takıma bağlılık mı‚ spor sevgisi mi‚ Obradviç heyecanımı bilinmez Dsmart alan biziz. Diğer taraftan da kullanıldığını hissetmek var. Bu iyi mi kötümü tartışılır. Yoksa Efes´mi sattıracak Gs mi sattıracak dekoderleri Allah aşkına..

28.10.2013 22:08 Pazartesi #13

Kemal

D-smart´la bir Tür anlasma yapmis olabilirler..

Ntvspor HD satisi icin seferber olmuslar...

Herkesi ariyorlar...

Bu ters tepebilir...cok tanidigim iptal ediyor...

Adamin Hd. Full üyeligi varken yayini kesmisler...

Sacmalik.

28.10.2013 22:11 Pazartesi #14

baal_ugur

haysiyetsiz herifler..

28.10.2013 22:35 Pazartesi #15

olimpio

Ayip ya bende gonderdim

28.10.2013 22:51 Pazartesi #16

sebefb1907

dsmart ta o kadar para verene kadar euroleague tv den alın maçları .. hepsini izleyebiliyorsunuz hatta istediğiniz zaman tekrarınıda izliyorsunuz.. bu adilere para kazandırmayın bizi keriz zannediyorlar galiba..

28.10.2013 23:02 Pazartesi #17

emrefb6774

bu ne yaa ayiptir ayip..insafsizliktir..TUrkiyenin en buyuk taraftarinin ve suan ligin en buyuk Takiminin macini her hafta sifreli kanaldan vermek ayiptir..Ulan insafsizlar‚ basketbol topunu el bombasi zannederken size basketbolu ogretmis Avrupanin en iyi Hocasini getirdik.siz tutmus bizim maclari sifreli vereceksiniz hadi ordan be sizdee ANMAYİN Fenerbahcenin isimlerini programda..siz kim OBRODOVİCİNim.ismimi anmak kim..kiskanmayin We Have OBRODOVİC.

Paylaş 
Sayfa: 1.[2].3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....31