Zeljko OBRADOVİC
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Celal Aras Basketbol Forumu - Zeljko OBRADOVİC

Paylaş 
Sayfa: 1....37.38.39.40.41.42.43.44.45.46.47.48.[49]
16.05.2018 22:11 Çarşamba Konu Puanı: 0

Komutan_Logar
Zeljko OBRADOVİC

Mesajı Gönderen: Dr.Mehmet:cLink:0947663

cska´nın javor sayesinde çaldığı kupayı da sayarsak evet 10 kupası var obra´nın ancak F4 farklı bir yer; gerçekten de net favorinin olmadığı‚ günlük performansların galibi belirlediği bir yer. zor maçlar bizi bekliyor ve kesin şampiyonuz demek zor bence. işler yolunda gider ve zalgiris´den ilginç bir performans gelmezse finalde olma şansımız daha yüksek ancak finalde ne olur onu kestirmek cidden zor.

Ben garanti görüyorum kupayı pazar akşamı görüşelim

17.05.2018 00:03 Perşembe #433

Dr.Mehmet
Zeljko OBRADOVİC

Mesajı Gönderen: Komutan_Logar:cLink:0947664

Ben garanti görüyorum kupayı pazar akşamı görüşelim

görüşelim tabi de F4´de garanti diye bir şey olmaz bence. bir takım diğerine ağır basar tecrübe açısından vs ancak anlık performansların belirleyici olduğu bir yer F4. en önemli olan şey sürekli burada olmayı başarmak ve onu yaşıyoruz zaten.

17.05.2018 03:20 Perşembe #434

underposse
Zeljko OBRADOVİC

Mesajı Gönderen: Dr.Mehmet:cLink:0947663

cska´nın javor sayesinde çaldığı kupayı da sayarsak evet 10 kupası var obra´nın ancak F4 farklı bir yer; gerçekten de net favorinin olmadığı‚ günlük performansların galibi belirlediği bir yer. zor maçlar bizi bekliyor ve kesin şampiyonuz demek zor bence. işler yolunda gider ve zalgiris´den ilginç bir performans gelmezse finalde olma şansımız daha yüksek ancak finalde ne olur onu kestirmek cidden zor.

zalgiris in bizi elemesi icin % 150 performansla oynaması gerekir.

Buraya kadar geldiler tamam ama yetenekleri sınırlı

Finale cıkacagımıza inanıyorum.

Finalde cska gelirse extra motive oluruz 2 sene öncenin hesabını kesmek icin.

17.05.2018 10:39 Perşembe #435

Komutan_Logar
Zeljko OBRADOVİC

Zalgiris´in bizi eleyebilmesi için olağanüstü şeyler olması lazım normal sezonda deplasmanda oynadığımız maçta farklı geriye düşmemize rağmen kazanamadılar...

18.05.2018 01:18 Cuma #436

Dr.Mehmet
Zeljko OBRADOVİC

Mesajı Gönderen: underposse:cLink:0947669

zalgiris in bizi elemesi icin % 150 performansla oynaması gerekir.

Buraya kadar geldiler tamam ama yetenekleri sınırlı

Finale cıkacagımıza inanıyorum.

Finalde cska gelirse extra motive oluruz 2 sene öncenin hesabını kesmek icin.

herhangi bir takım F4´de %80-90 performansı ile oynarsa bile kazanır. tabi karşısındaki takımın yani bizim performansımız da önemli. bu maçta belirleyici olan özellikle savunmada bizim nasıl oynayacağımız olacak. maçla ilgili geniş analizimi maç topiğinde bulabilirsiniz.

18.05.2018 21:50 Cuma #437

Komutan_Logar
Zeljko OBRADOVİC

1 maç kaldı.

12.06.2018 00:25 Salı #438

taraftar16
Zeljko OBRADOVİC

Obradoviç´in askerleriyiz..

02.07.2018 22:21 Pazartesi #439

Dr.Mehmet
Zeljko OBRADOVİC

5 yıl önce bugün gelmişti Fenerbahçe´ye koç..

5 yılda Euroleague´de 4 kez katıldığımız F4´de 3 kez final oynattı takıma

daha önceki yıllarda en büyük başarımız F8 oynamakken şimdi bu düzey şampiyonluk seviyesinde..

nice finallere ve kupalara.

Paylaş 
Sayfa: 1....37.38.39.40.41.42.43.44.45.46.47.48.[49]