Bogdan Bogdanovic Fenerbahçe Ülkerde
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Celal Aras Basketbol Forumu - Bogdan Bogdanovic Fenerbahçe Ülkerde

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.[12]
20.06.2017 12:07 Salı Konu Puanı: 0

Isis

Kalmak isterse başımızın üstüne de gitmeh ayali var‚ git hayalini gerçekleştir.
Başarılı da oldu zaten burada.
Çok severek anarız. Saygı duyarız. Maçlarını takip ederiz ve her daim kapımız açık olur.

20.06.2017 15:07 Sal�� #100

Orucoglu

Ben taraftar olarak kalmasından yanayım. Giderse de sevgimden en ufak bir değişme olmaz. Nba´de gittiği takımın maçlarını ara ara izlemeye çalışırım.

20.06.2017 19:46 Salı #101

Cole Phelps

Mesajı Gönderen: bursalio:cLink:0926209

İşin açıkçası burada kalsın kral olsun muhabbetleri bence yersiz.
Çok duygusal bakıyoruz‚ onun ayakkabılarını giyerseniz farklı düşünürsünüz.

Bogdan NBA´de iş yapabilecek bir kısa. Doğru takıma giderse oldukça iyi iş yapabilecek bir kısa olur. Bogdan´ın hayalinde en az Stojakovic en fazla da Ginobili olmak vardır. Potansiyeli buraları vaad ediyor. Doğru takımda parlatabilirler onu. En kötü ihtimal ne‚ orada başarısız olup Avrupa´ya dönmek.

Ben onun yerinde olsam giderdim‚ bu seviyede potansiyelim varsa onu denemekten kaçmazdım. Onun da kaçacağını sanmıyorum.

Ayrıca bu adamları ABD´ye çeken bir şey daha var bence. Avrupa´da herşey dar‚ az yer var‚ sıkışık. ABD´de her şey geniş‚ alanlar büyük‚ supermarketteki reyon araları bile geniş‚ bu adamların orada kendilerini daha rahat hissetmeleri çok doğal. Ben 1.75´im ABD´de tek sevdiğim şey o genişlik...

Son olarak‚ bir yıl daha kalayım diye düşündü‚ bir sakatlık yaşadı hayalleri yıkıldı. Burda bizim kralımız ol gitme diyenler‚ formu düşse 2. yılında kontratından çıkalım derler. Haklı da olabilirler‚ bu işler böyle ne yazıkki.

Keşke kalsın demeyeceğim‚ çünkü kalıp sonra aklı orada kalacaksa bize de kendine de faydası olmaz. Menejeriyle‚ ailesiyle‚ Obradovic´le görüştükten sonra kendi kariyer planlamasında burada 1 yıl daha geçirmenin onun için iyi olacağını düşünürse kalsın yoksa gitsin‚ denesin şansını kardeşim. Burada asıl görevini tamamladı...

Bunları yazmak için girmiştim.

Empati yapmak lazım‚ küçüklüğünden beri Drazen Petrovic‚ Divac‚ Danilovic‚ Stojakovic gibi efsaneleri NBA´de izleyerek büyüyorsun‚ onları idol alıp hayal kuruyorsun‚ bu yeteneğe‚ çalışma azmine sahipsin‚ avrupada alınacak en büyük kupayı da almışsın‚ imkan-para desen ABD´de gırla‚ yaşın da 25 sen artık burada durur musun?Ben 1 dakika durmam.

Yolu açık olsun‚ bizim kalıcı başarılar için yeni bogdanlar‚ yeni bjelicalar‚ yeni vesely‚ yeni udohlar çıkartmamız-bulmamız lazım artık.

20.06.2017 23:06 Salı #102

mckgn16

25 yaşında belki en fazla 1 sene daha kalır 26 yaşından sonra önünde 9 10 sene olur nba de oynamak için. 9 10 senede o paraları yine kazanır yine hayallerine ulaşır. Biz hiç gitmesin demiyoruz doyamadık bi sene daha kal ülkende beraber şampiyon olalım ordan gönderelim diyoruz.

Mesaj mckgn16 tarafından düzenlenmiştir...

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.[12]