Hasan Ali Kaldırım
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Alex de Souza Fenerbahçeli Futbolcular Forumu - Hasan Ali Kaldırım

Paylaş 
Sayfa: 1....12.13.14.15.16.17.[18].19.20.21.22.23.24....394
13.08.2012 11:59 Pazartesi Konu Puanı: 0

eyfel
Hasan Ali Kaldırım

Hasan Ali Kaldırım´a iyi diyecek miydik be dostlar.. Bu kanat Roberto Carlos‚ Andrea Santos´u görmedi mi?

13.08.2012 12:02 Pazartesi #154

DivineWisdom
Hasan Ali Kaldırım

Müthiş transfer 40 yıllık Fenerli gibi oynuyor az hata yapıyor ve sürekli hücum bindirmesi yapıyor daha cok top almalı

Mesaj DivineWisdom tarafından düzenlenmiştir...

13.08.2012 20:55 Pazartesi #155

Savaş1907
Hasan Ali Kaldırım

5 maç sonra burası sözgüler ile dolmaz umarım.Ben şu andan ihtiyatlıyım.En iyi dediğiniz maçlarda bile beğenmedim.Error Prone gibi oynuyor.Her an bir hata yapacakmış hissi var.

Gökhan Gönül´de aynı evrelerden geçti diyeceksiniz ama ‚GG Şampiyonlar Ligi´nde ilk oynadığı maçta bile bağırıyordu ben çok sağlam adamım diye.Hasan Ali´yi ilk zorlu deplasman maçında görmek lazım.

13.08.2012 21:26 Pazartesi #156

kronecker
Hasan Ali Kaldırım

Mesajı Gönderen: Savaş1907:cLink:0179917

5 maç sonra burası sözgüler ile dolmaz umarım.Ben şu andan ihtiyatlıyım.En iyi dediğiniz maçlarda bile beğenmedim.Error Prone gibi oynuyor.Her an bir hata yapacakmış hissi var.

Gökhan Gönül´de aynı evrelerden geçti diyeceksiniz ama ‚GG Şampiyonlar Ligi´nde ilk oynadığı maçta bile bağırıyordu ben çok sağlam adamım diye.Hasan Ali´yi ilk zorlu deplasman maçında görmek lazım.

Aykut Kocaman´ın muhteşem takım dizilişinden ötürü çocuk nerede duracağınız şaşırdı‚ Bekir sağbek‚ Egemen onun yerine‚ Hasan Ali de Egemen´in yerine geçti maçın çoğu bölümünde‚ yerini boş bıraktı‚ ama yerini boş bırakmasa defans boş kalacak. Ben anlamadım bu dizilişi anlamayacağım da.

13.08.2012 21:43 Pazartesi #157

1Cent
Hasan Ali Kaldırım

Valla milli takım maçlarını izledikten sonra bu adamı niye aldık diyordum ama gayet iyi oynuyor. Bana göre sol bek için yeterli...Yabancı hakkını orada kullanmaya gerek yok.

13.08.2012 21:47 Pazartesi #158

zeze
Hasan Ali Kaldırım

Ziegler´den bir eksiği yok. En azından yabancı kontenjanını orada harcamamış oluyoruz

13.08.2012 22:27 Pazartesi #159

husogin67
Hasan Ali Kaldırım

Yeni sezon yeni takım elbette ki alışacaktır dünkü yaptığı bindirmelerde o topları alsaydı bir sürü gol posizyonuna girecektik.Zieglerden pek farkı yok.

18.08.2012 00:52 Cumartesi #160

raiken
Hasan Ali Kaldırım

Acikcasi ben Hasan Alinin oynadigi maclari izledikten sonra kendime su soruyu soruyorum: Özgür Cek denilen cocugun Hasan Aliden ne eksigi var? Bana kalirsa Özgür daha teknik‚ ayaklarina daha hakim olan futbolcu ve paket olarak daha atletik. Yasindan ve gelismeye daha cok acik olan tarafindan bahsetmiyorum bile.

Hasan Aliye gelince ben sahsen oyun stilini begenmiyorum. Cok agir kaliyor‚ ortalari adamini bulmuyor‚ birebirde patlama yapip adam gecemiyor (ki Özgür dribling yapip adam gecebilen bir futbolcu). Bindirmeleri iyi ama bence FB icin yetersiz.

18.08.2012 01:05 Cumartesi #161

Dreamania
Hasan Ali Kaldırım

Ziegler´i arıyorum. Hırs yok Hasan Ali´de.

Paylaş 
Sayfa: 1....12.13.14.15.16.17.[18].19.20.21.22.23.24....394