Hasan Ali Kaldırım
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Alex de Souza Fenerbahçeli Futbolcular Forumu - Hasan Ali Kaldırım

Paylaş 
Sayfa: 1....20.21.22.23.24.25.[26].27.28.29.30.31.32....414
26.08.2012 20:18 Pazar Konu Puanı: 0

GÖKTÜRK
Hasan Ali Kaldırım

biraz süre verilmeli sabredilmeli ben çok iyi bir sol bek olacağına inanıyorum‚dünde ofansif katkı için çok çalıştı sonunda birde asist yaptı ‚bence kumaşı iyi

27.08.2012 11:47 Pazartesi #226

zsoganci
Hasan Ali Kaldırım

Gayet başarılı

27.08.2012 11:51 Pazartesi #227

properd
Hasan Ali Kaldırım

fena bir oyuncu değil‚ eksiklerini zamanla kapatıcak kaliteye sahip‚ savunma ve kademe anlayışını yukarı çıkarması lazım‚ nedense ziegleri aramıyorum

27.08.2012 12:01 Pazartesi #228

lordofsky
Hasan Ali Kaldırım

Atağa çıkma konusunda bana nedense GG77´yi andırıyor.Defansif olarak yetersiz evet ama Ziegler´den daha çok beğeniyorum.Bence kesinlikle Tr´nin en iyi sol beki..

27.08.2012 12:09 Pazartesi #229

ativan
Hasan Ali Kaldırım

simdi herkes almanyadan geldiği icin altyapısı cok iyi diyor da

bu adam fiziği iyi hızlı adam gecebiliyor top surebiliyor

ama buna ragmen defansta cok buyuk hatalar yapıyor. bence altyapısında bir sorun var. yetenekle ilgili değil

27.08.2012 12:59 Pazartesi #230

jokeren74
Hasan Ali Kaldırım

bu 1 yılı iyi geçirirse çok iyi bir sol bekimiz olur... Son maçı izleyemedim ama bu adam bana umut veriyor...

27.08.2012 13:16 Pazartesi #231

FenerGoolGool
Hasan Ali Kaldırım

Ofansif yönü iyi ama defansif yönünde büyük sıkıntı var‚ lakin her rakip atağa onun kanadından çıkıyor. Umarım kendini geliştirip bu takımda kalıcı olabilir..

29.08.2012 09:09 Çarşamba #232

apogfb
Hasan Ali Kaldırım

Maalesef bizim kapasitemizde değil.Hani süper ligde idare edersin de ya avrupada. Şampiyonlar ligine kaldığımızı düşünelim. Arsenalin satış listesine koyduğu eski futbolcumuz andre santos niye düşünülmez ki

29.08.2012 09:33 Çarşamba #233

FENER-HSV
Hasan Ali Kaldırım

hasan aliiiiii sana sesleniyorum goccuuuum

koridorunu iyi savun‚rakiplerine öyle uzaktan bakma feyk yiyecem‚calim yiyecem diye‚basip al topu‚hareketini yap arkani düsünme‚orayida baska arkadasin kapasin‚olmaz ki böyle calim yiyece diye rakipten uzakta durmak..

bende ofansa cikisindan memnunum‚ama defans soru isareti‚aman diyim bugün konsantre olma günü...

Paylaş 
Sayfa: 1....20.21.22.23.24.25.[26].27.28.29.30.31.32....414