Hasan Ali Kaldırım
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Alex de Souza Fenerbahçeli Futbolcular Forumu - Hasan Ali Kaldırım

Paylaş 
Sayfa: 1....22.23.24.25.26.27.[28].29.30.31.32.33.34....436
30.08.2012 00:22 Perşembe Konu Puanı: 0

dolorex
Hasan Ali Kaldırım

Çok korkak‚defans oyuncusu biraz gözü pek olmalı‚bu birebir kaldığı pozisyonlarda geri geri kaçıyor‚hele onların direkten dönen toplarında yaptığı hata affedilmez‚bu adam defans oyuncusu değil‚egemen sol bek oynasa kat kat daha iyi olur madem defans öncelikli oynuyorsun hocam

Mesaj dolorex tarafından düzenlenmiştir...

30.08.2012 00:23 Perşembe #244

emreg1907
Hasan Ali Kaldırım

Mesajı Gönderen: lordofsky:cLink:0181794

Adı Hasan ya bizim taraftarın gözüne kötü geliyor.
Bugün çok iyiydi.Nasıl izlediniz maçı anlamıyorum.
Ziegler´i bğenenler söylesin kaç asist yapmış kaç bindirme yapmış.Adam savunurken sürekli geri çekiliyordu.
Hasan iyi ki bizimlesin uzun yıllarda inş bizde kalırsın..

En büyük Ziegler muhalifiyim... Tillahi Ziegler daha iyidir Hasan´dan..

30.08.2012 00:30 Perşembe #245

lordofsky
Hasan Ali Kaldırım

Mesajı Gönderen: ativan:cLink:0181797

ziegler bu adamın 3 gomlek ustu o da en az
sadece hucumda değil aynı zamanda defansa.

ben de diyorum ki hasan ali zieglerden iyi diyen sırf adı ziegler diye begenmiyordur.

ne bindirmesi ne asisti hasan ali ile sol kanat rakip icin otoban.
macbası 2 %100 gol pozisyonu garanti..

ziegleri falan bırakalım

ümit özat vederson petkov carlos santos ziegler

son 10 senede oynayan bunlar.

1 tanesi hasan aliden kötü olmayı bırak yakın bile değil.

Mesaj ativan tarafından düzenlenmiştir...

Ben de Türk´üm ben de TR´de yetiştim evet bende de yabancı hayranlığı var Ziegler´i de karakteri vs olsun beğenirdim alınmasını isterdim ancak benim futbol görüşüme göre Hasan iyi bir sağ bektir.Ziegler´den de iyidir.Diğer saydığın oyuncuları dışarda tutuyorum.
Defansif olarak zayıf olduğunu daha önce de yazdım zaten ama giderilebilir bi eksiklik he ama atağından feragat ederek onu da bilelim.Şunu da söyleyebirim en az GG kadar atağa çıkıyor.Var mı böylesi.6s´de yıllardır oynayan Türk Milli Takımına kadar yükselmiş Balta Hasan´ın yaptığı atağın yarısını yapmıyor.Yaptığı hatalar yenmesine sebep olduğu goller de cabası..

30.08.2012 00:32 Perşembe #246

lordofsky
Hasan Ali Kaldırım

Mesajı Gönderen: emreg1907:cLink:0181801

En büyük Ziegler muhalifiyim... Tillahi Ziegler daha iyidir Hasan´dan..

Değil abi değil biraz sabırlı olalım..

30.08.2012 00:34 Perşembe #247

secretking12
Hasan Ali Kaldırım

Mesajı Gönderen: lordofsky:cLink:0181813

Değil abi değil biraz sabırlı olalım..

bende öyle düşünüyorum

30.08.2012 00:41 Perşembe #248

Demir Fatih1907
Hasan Ali Kaldırım

kusura bakma hasan ama bu oyunla gökhan ve selçuk abinle birlikte anca bankasya´da oynarsınız diycem ama ne şanslısınız ki Fenerbahçe´de oynuyorsunuz!..

30.08.2012 00:44 Perşembe #249

ativan
Hasan Ali Kaldırım

Mesajı Gönderen: lordofsky:cLink:0181810

Ben de Türk´üm ben de TR´de yetiştim evet bende de yabancı hayranlığı var Ziegler´i de karakteri vs olsun beğenirdim alınmasını isterdim ancak benim futbol görüşüme göre Hasan iyi bir sağ bektir.Ziegler´den de iyidir.Diğer saydığın oyuncuları dışarda tutuyorum.
Defansif olarak zayıf olduğunu daha önce de yazdım zaten ama giderilebilir bi eksiklik he ama atağından feragat ederek onu da bilelim.Şunu da söyleyebirim en az GG kadar atağa çıkıyor.Var mı böylesi.6s´de yıllardır oynayan Türk Milli Takımına kadar yükselmiş Balta Hasan´ın yaptığı atağın yarısını yapmıyor.Yaptığı hatalar yenmesine sebep olduğu goller de cabası..

ne bindirmesi asisti .

adamın oynaması demek bizim maca 1-0 2-0 geride baslamamız demek.

sow u anelkayı sol bek oynatmak bundan farksız.

belki her macı kaybederiz ama anelkayı da bek oynatsak 1 mac asist yapar.

benim gorusumde ziegler hasan ali ile kıyaslanamayacak kadar iyi bir oyuncudur.

hasan ali ye en yakın vedersonu izledim vedersonun da en azından defansı bu kadar kotu değildi.

30.08.2012 00:45 Perşembe #250

bombacımulayim
Hasan Ali Kaldırım

Kesinlikle hemen yarın Ziegler geri getirilmeli.

30.08.2012 01:11 Perşembe #251

Demir Fatih1907
Hasan Ali Kaldırım

geldiği gün transfer forumunda bayram ediliyordu.. sanki carlos´u almışız!! o gün de söyledim şimdi siz de söylüyorsunuz bu adam dümdüz bi adam hiçbir artısı yok. bankasyada anca oynayabilir o kapasitesiyle ama gelmiş bizde ilk 11 oynuyor

Paylaş 
Sayfa: 1....22.23.24.25.26.27.[28].29.30.31.32.33.34....436