Hasan Ali Kaldırım
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız

Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.

forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Alex de Souza Fenerbahçeli Futbolcular Forumu - Hasan Ali Kaldırım

Paylaş 
Sayfa: 1....25.26.27.28.29.30.[31].32.33.34.35.36.37....439
30.08.2012 13:18 Perşembe Konu Puanı: 0

koyu bilal
Hasan Ali Kaldırım

Hasan Ali potansiyeli olan bir oyuncu ama tecrübeye ihtiyacı var ancak koca bir sezonu onun sırtına yıkmak büyük hata orta sahayla beraber sol beke Zigler veya başka bir sol bek takviyesi şart kim alınırsa alınsın H.Ali ile dönüşümlü olarak o kandı idare edebilir belliki Aykut hoca eldeki Özgür Çeki hiç düşünmüyor düşünmüş olsa zaman zaman forma verirdi.

30.08.2012 13:22 Perşembe #271

JEROME LE BANNER
Hasan Ali Kaldırım

ilk 11 oyuncusu kesinlikle degil
hasan degilde henry olsaydi ismi 2 ligde bile transfer olamazdi

30.08.2012 13:24 Perşembe #272

FENER.BAHÇE
Hasan Ali Kaldırım

Mesajı Gönderen: JEROME LE BANNER:cLink:0182053

O kadar haksızlık etme renktaş‚ Ziegler´den daha çok bindirme yapıyor‚ resmen Sol kanadın Gökhan Gönül´ü gibi...

30.08.2012 13:28 Perşembe #273

JEROME LE BANNER
Hasan Ali Kaldırım

Mesajı Gönderen: FENER.BAHÇE:cLink:0182054

O kadar haksızlık etme renktaş‚ Ziegler´den daha çok bindirme yapıyor‚ resmen Sol kanadın Gökhan Gönül´ü gibi...

latife ediyorsunuz umarim

30.08.2012 13:30 Perşembe #274

Michaell_
Hasan Ali Kaldırım

Ben o kadar eksik bulmuyorum. Tam tersi yeni oyuncu olmasına rağmen uğraşıyor didiniyor en azından mücadele ediyor. Bindirmeleri gayet yerinde. Adam geçmede sıkıntısı var ki bu adam sol bek çok şaşmamak lazım. Bu takımda zaten yapabileceği bu kadar. İyi bir Fenerbahçede oynasaydı bence iyi işler yapardı.

30.08.2012 13:35 Perşembe #275

FENER.BAHÇE
Hasan Ali Kaldırım

Mesajı Gönderen: JEROME LE BANNER:cLink:0182057

latife ediyorsunuz umarim

Kesinlikle hayır!

Adam özellikle 2. sol açık gibiydi dün!

Mesaj FENER.BAHÇE tarafından düzenlenmiştir...

30.08.2012 13:44 Perşembe #276

ativan
Hasan Ali Kaldırım

Mesajı Gönderen: JEROME LE BANNER:cLink:0182053

buna iste kesinlikle katılıyorum

Türk pasaportu bu dunyada sadece bir yerde değerli o da ffutbol dünyası.

alman liginde amator kume ustune cıkamayan özer türk oldugu icin Fenerbahce de oynuyor sampiyonlar ligi macına cıkıyor.

Kolin Kazım ingiltere ikinci lig oyuncusu sırf Türk oldugu icin euro 2008 yarı finalinde forma buluyor

hasan ali de aynı ekipten.

30.08.2012 13:50 Perşembe #277

koyu bilal
Hasan Ali Kaldırım

Mesajı Gönderen: FENER.BAHÇE:cLink:0182054

Ziglerden daha çok bindirme yapıyor diyorsun ama peki arkası ne olacak tamam Ziglerd ebelli bir kapasitesi olan bir oyuncuydu ama ben Zİglerin bu kadar basit pas hataları yaptığını hiç görmedim ayrıca Ziglerde gayet güzel bindirmeler yapıyordu bir Santos kadar olmasada yapıyordu ama yerinide kolay kolay kaybetmiyordu en büyük eksikliği rakip oyuncuyu karşılayacağı yerde bazen geriye doğru çekilerek oynamasıydı onun haricinde kaç tane yabancı oyuncu gelmiştir onun kadar karakter sahibi olan ve hiç bilmediği bir süreçte bu formayı ve mücadeleyi kabullenip kaybettiği bir maç sonrası hırsından ağlayan?

30.08.2012 13:54 Perşembe #278

FENER.BAHÇE
Hasan Ali Kaldırım

Mesajı Gönderen: koyu bilal:cLink:0182066

Ziglerden daha çok bindirme yapıyor diyorsun ama peki arkası ne olacak tamam Ziglerd ebelli bir kapasitesi olan bir oyuncuydu ama ben Zİglerin bu kadar basit pas hataları yaptığını hiç görmedim ayrıca Ziglerde gayet güzel bindirmeler yapıyordu bir Santos kadar olmasada yapıyordu ama yerinide kolay kolay kaybetmiyordu en büyük eksikliği rakip oyuncuyu karşılayacağı yerde bazen geriye doğru çekilerek oynamasıydı onun haricinde kaç tane yabancı oyuncu gelmiştir onun kadar karakter sahibi olan ve hiç bilmediği bir süreçte bu formayı ve mücadeleyi kabullenip kaybettiği bir maç sonrası hırsından ağlayan?

Ziegler´e lafım yok‚ farkındaysan mesajımda sadece bir yönlerini kıyaslamışım: Bindirme sayısı!

Paylaş 
Sayfa: 1....25.26.27.28.29.30.[31].32.33.34.35.36.37....439